UConn School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

The UConn школа права є одним з провідних шкіл публічного права в країні. Його університетське містечко, перераховані в Національний реєстр історичних місць, є, мабуть, найкрасивішим з будь-якого юридичної школи в Сполучених Штатах. Юридична бібліотека є одним з найбільших у світі і нещодавно був названий серед 50 найдивовижніших університетських бібліотек у світі за кращих майстрів програм. У двох милях від центру міста Хартфорд, Закон Школа розташована в околиці великих вікторіанських будинків, де багато студентів, співробітники, викладачі і живуть.

Заснована в 1921 році, юридичний факультет акредитований Американської асоціації адвокатів та є членом Асоціації американських юридичних шкіл. Він пропонує професійну освіту найвищої якості, який готує своїх випускників для життя виконання послуги в будь-якій кар'єрі вони вибрали, у тому числі бар, влади, бізнесу та освіти. Програма школи підкреслює інтелектуальну дисципліну і розвиток професійних аналітичних навичок, необхідних для ефективного реагування на дзвінок продовжується внесення змін до законодавства і в суспільстві вона служить.

Юридична освіта UConn Ло відображає переконання, що життя розуму краще стимулюється високою якістю громадянського дискурсу серед студентів і проведених в невеликих масштабах факультету. Навчальна програма багата курси, Але самі класи вельми мала. Кожен студент має можливість вивчити закон і теорію в атмосфері, що сприяє дух співпраці та взаємодії. Інтелектуально амбітні, UConn право студенти користуються перевагами особистого віддання-і-взяти з однокласниками і викладачів стало можливим завдяки маленькі класи.

Школа готує своїх студентів до юридичної практики в будь-якій юрисдикції, без спеціального акценту на права Коннектикут. Різноманітні фони, спеціальностей та інтелектуальні підходи факультет забезпечити широкий спектр навчальних стилів і форматів, у тому числі клінічної інструкції, професійної підготовки, міждисциплінарної роботи, і курсів і семінарів, що використовують метод проблеми. Юридична школа прийняла Навчальний план, в якому викладаються наші стратегії на найближчі роки і виділення як наші сильні сторони і наші плани на зміцнення і будувати наші райони найбільшого відмінності.

Є чотири наукові журнали в університетському містечку, кожен управляється, редагувати і опубліковані студентів. Вони Коннектикут Закон Огляд, Коннектикут Закон про страхування Журнал, Коннектикут журнал міжнародного права, і Коннектикут Право суспільних інтересів Журнал.

Кампус знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Капітолію, судів та установ, а також в офісах Хартфорд юридичних фірм і корпорацій. Студенти мають доступ до всі з цих установ для вивчення, екстерном, клінічної освіти і практики, і зайнятості.

Розташування

Хартфорд

University of Connecticut School of Law

Address
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 Хартфорд, Коннектикут, США
Телефон
+1 860-570-5172

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія