The Fletcher School, Tufts University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Прихильність до життя глобального впливу

Понад 85 років Школа права та дипломатії Флетчера працювала над освітою та підготовкою людей до посад національного та міжнародного лідерства та впливу. Через глибоке та багатогранне розуміння найактуальніших світових викликів та на основі керівних принципів взаємної вигоди, безпеки та справедливості наша громада прагне підтримувати стабільність та процвітання складного та все більш глобального суспільства 21 століття.

Спільне формування майбутнього

Студенти, викладачі та випускники Школи Флетчера працюють над подальшим спадщиною впровадження тривалих та значущих змін у світі. Вони співпрацюють з урядовими, діловими та міжнародними організаціями з глобальною перспективою та домагаються більш справедливого та справедливого завтра.

Спеціалізовані навички для світу, що постійно змінюється

Програми та навчальні програми Флетчера готуються та викладаються практиками міжнародних відносин із досвідом життя - не лише на уроці, але й на місцях. Високопредметна дисциплінарна освіта випускників, поінформована на місцях і підкріплена широким спектром можливостей для досвіду, надає студентам Флетчера інструменти та перспективи, необхідні для зміни навіть у найбурхливішому глобальному кліматі.

Інвестиція у ваш потенціал

Кар'єра на міжнародній арені та служіння великому благу - це не маленьке починання - і це не є освітою Флетчера. Але ті, хто готовий засунути рукави і присвятити себе суворому та зануреному досвіду, незабаром виявляють, що освіта на основі навичок світового класу має переваги, що виходять далеко за межі випускника; це відкриває двері до нових можливостей для довготривалого глобального впливу протягом усього життя надзвичайно значущої кар’єри.

Освіта, керована місією

Світ значно змінився після того, як школа Флетчера відкрила свої двері в 1933 році. Ми також еволюціонували та зростали, але наша основна місія залишається незмінною: виховувати професіоналів, відданих підтримці стабільності та процвітання комплексу, складних та все більш глобальних суспільство. Ми продовжуємо готувати студентів до кращих позицій впливу, пробивати нові позиції в кар’єрі, де вони обслуговують місцеві, національні та міжнародні спільноти, а також шукати справедливі та взаємовигідні рішення для деяких найбільш непереборних проблем у світі.

Місія, керована студентами

Академічна філософія Флетчера побудована на вірі, що студенти найкраще підходять для визначення того, які конкретні знання, вміння та компетенції їм потрібні для досягнення успіху. Індивідуальний курс навчання кожного студента налаштований відповідно до конкретних інтересів та кар’єрних цілей.

Щорічно пропонується понад 175 курсів та 22 напрямів навчання (включаючи самостійно розроблений варіант), студенти Флетчера рідко складають точний академічний шлях. Варіанти у Флетчера настільки ж різноманітні, як і інтереси та прагнення наших студентів.

Пізнай світ

Глобальна взаємозалежність - це фундаментальна реальність життя 21 століття. Від реконструкції постконфліктних суспільств та сприяння розвитку ринків економіки, що розвивається, до аналізу загроз безпеці та просування прав людини, виклики сучасності виходять за межі та дисципліни. Ступінь Флетчера готує випускників до подолання політичних, соціальних, правових, культурних та економічних виклики, спільні для цих проблем - вивчення їх з усіх куточків світового професійного ландшафту.

Формуйте майбутнє

Незалежно від вирішення викликів міжнародної політики, таких як зміни клімату чи висвітлення більш цілеспрямованих питань, таких як вплив транснаціональної злочинності на мирні процеси, освіта Флетчера орієнтована на вирішення реальних проблем. Це означає застосувати практичний підхід, поінформований на практичних знаннях та досвіді, а також зробити крок назад, щоб задуматися та задати глибші запитання.

Наша освітня філософія, хоча і орієнтована на вплив, - це не просто пошук рішень для чітко визначених проблем. Ми також прагнемо зрозуміти, чому проблеми існують, і з точки зору яких вони стали проблемами. Використовуючи цю глибину розуміння та міждисциплінарну основу, наші студенти розробляють справді глобальну перспективу, яка дозволяє їм стати відповідальними та ефективними практиками міжнародних справ.

Різноманітність та включеність у Флетчера

Приєднуйтесь до громади, яка відзначає різницю

Різноманітність та включеність лежать в самому серці досвіду Флетчера і відіграють найважливішу роль у забезпеченні наших студентів глобальною перспективою, яка їм потрібна для того, щоб виконувати функції лідерів змін і лідерів. Наша спільнота побудована на фундаменті взаємної підтримки, поваги, включення та співпраці, і ми вважаємо, що активне пошук перспектив, культур та досвіду поза межами власної орієнтації є критично важливим для справжнього розуміння проблем, що стоять перед світом.

У Флетчері ми вважаємо, що нас посилюють наші відмінності і що ці відмінності можуть відкрити двері для нових можливостей для створення тривалих, значущих змін у глобальному масштабі.

Будьте частиною розмови

Ми проводимо низку заходів та заходів протягом року, щоб допомогти сприяти різноманітним голосам та ідеям в усьому кампусі. Студентські та викладацькі організації надають можливість будувати змістовні зв’язки, і ми створили політику для того, щоб Флетчер був безпечним місцем для кожного члена нашої громади.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

Розташування

Медфорд

Address
Packard Avenue,160
02155 Медфорд, Массачусетс, США