Temple University Beasley School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про храмовий закон

Послідовно визнана топ-50 і найкраща юридична школа, Temple University Beasley School of Law займає №3 в судовому адвокації, № 11 в юридичній письмовій формі, № 19 у міжнародному праві та №25 у податковому праві від Новин США

Temple Law є лідером в дослідному навчанні та має викладачів з міжнародною репутацією за академічну майстерність, стипендію та ефективне навчання. Також в Temple Law є п'ять центрів: Центр соціальної справедливості Шеллера, Інститут міжнародного права

Студенти з усього світу зараховуються до програми Juris Doctor (JD) Temple Law та програми Master of Laws через 120-річну відданість школи за вищу юридичну освіту за прийнятну ціну.

Життя у Філадельфії

Місто Філадельфія є важливою частиною досвіду храмового права. Філадельфія є першим містом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в США, і нещодавно було визнано одним із найкращих міст, яке відвідало США у 2020 році National Geographic . Академічні програми студентів щодня підсилюються культурним та інтелектуальним життям цього прекрасного та яскравого міста та за набагато більш доступну вартість життя порівняно з іншими містами східного узбережжя.

Шосте за величиною місто країни, Філадельфія - це штати федеральних та федеральних судів на кожному рівні, незліченна кількість юридичних фірм, великих і малих, десятки муніципальних установ та сотні інших юридичних роботодавців. Студенти юридичного храму можуть легко їхати до Нью-Йорка та Вашингтона через зручне розташування Філадельфії між двома великими містами.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Місія

Заснований у 1895 році, Закон про Храм прагне досконалості в навчанні, навчанні, стипендії та служінні. Храмовий закон призначений для підготовки студентів до вступу та продовження роботи в юридичній професії з найвищим рівнем майстерності, із твердим зобов'язанням до принципів професійної відповідальності та з почуттям особистого зобов’язання керувати та служити громадам, в яких вони жити і практикувати.

Закон Temple підтримує основний ідеал зробити юридичну освіту доступною для всіх талановитих людей, включаючи осіб, які в іншому випадку можуть не мати такої можливості або які можуть зіткнутися з бар'єрами через расу, віру, секс, інвалідність, сексуальну орієнтацію, гендерну приналежність або вираз, вік, соціально-економічний фон або інші особистісні характеристики.

Розташування

Філадельфія

Address
Temple University Beasley School of Law
1719 North Broad Street
Philadelphia, PA 19122

19122 Філадельфія, Пенсильванія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: