Thomas Jefferson School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

Наша місія полягає у наданні видатної юридичної освіти міжнародному різноманітному студентському корпусу. Незважаючи на те, що наша житлова програма JD існує вже десятиліттями, наші онлайн-програми для випускників є однією з найбільш тривалих онлайн-магістерських програм юридичної школи у світі. Ми в мережі з 2008 року.

ПРО НАС

Thomas Jefferson School of Law потрапили до шести найкращих програм онлайн-юридичного бізнесу на сайті onlinemasters.com та прагнуть до найвищої майстерності. Томас Джефферсон відомий нашим високодоступним викладачем світового класу. Ми також розгортаємо найскладніші методи навчання в Інтернеті, доступні в будь-якій точці ринку.

АКАДЕМІКА

Інтелектуальні, розрізнені, всебічні та різноманітні академічні програми Інноваційні онлайн-аспірантури Thomas Jefferson School of Law [магістр права (LLM) та магістр наук про право (MSL)] мають деякі з наступних особливостей:

  1. Концентруйтеся в одному з наступних напрямків: оподаткування, фінансові послуги та управління багатством, або фінансова відповідність та управління ризиками.
  2. Завершіть його всього за один рік
  3. 100% в Інтернеті, зручно відповідати вашому графіку
  4. Пропонується через акредитовану в Каліфорнії юридичну школу з прихильністю до всіх магістерських програм Каліфорнійським комітетом адвокатів
  5. Доступно для адвокатів та не адвокатів

Також доступні дві (2) житлові програми LLM - LLM в американських юридичних дослідженнях та LLM in Practices Skills .

Ці програми доступні всім, хто вже має ступінь JD / LLB (або еквівалент), і їх можна виконати лише за один рік. Вони розташовані в нашому прекрасному будинку в центрі міста Сан-Дієго, штат Каліфорнія, де ви можете отримати практичний досвід та отримати більш спеціалізовану інформацію про певні аспекти закону.

Студенти нашої програми LLM in American Legal Studies записуються з кількох причин, наприклад, мають право скласти державні іспити з Каліфорнії, Нью-Йорка, Техасу, Вашингтона та Джорджії. Також, щоб краще обслуговувати потреби клієнтів, які стикаються із законодавством США.

Студенти нашої ЗНО з практичних навичок - це студенти, які просто хочуть спеціалізуватися або відточувати свою майстерність у певній грані закону, і це чудовий спосіб зробити це.

Для тих, хто має ступінь JD / LLB (або еквівалент) та ступінь LLM, Томас Джефферсон з гордістю пропонує 100% докторську ступінь доктора судових наук (JSD) .

Ця п'ятирічна (5) рік, 100% онлайн-програма - чудове доповнення до вашої юридичної кар’єри, допомагаючи просунути вас та дати перевагу в подальшій кар’єрі. Працюючи з командою уважних професорів, ви вивчите та захистите дисертаційну роботу, врешті-решт відійшовши з поглибленими знаннями теми вашого вибору. Це дуже конкурентоспроможна програма з кредитами на трансфер, доступними у вашому LLM.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму або зв'яжіться зі вступом @ TJSL .edu, і ми будемо раді обговорити з вами всі ці програми.

Розташування

Сан - Дієго

Address
Thomas Jefferson School of Law,
701 B Street, Suite 110

CA 92101 Сан - Дієго, Каліфорнія, США