Thomas Jefferson School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

Наша місія полягає у наданні видатної юридичної освіти міжнародному різноманітному студентському корпусу. Незважаючи на те, що наша житлова програма JD існує вже десятиліттями, наші онлайн-програми для випускників є однією з найбільш тривалих онлайн-магістерських програм юридичної школи у світі. Ми в мережі з 2008 року.

ПРО НАС

Thomas Jefferson School of Law потрапили до шести найкращих програм онлайн-юридичного бізнесу на сайті onlinemasters.com та прагнуть до найвищої майстерності. Томас Джефферсон відомий нашим високодоступним викладачем світового класу. Ми також розгортаємо найскладніші методи навчання в Інтернеті, доступні в будь-якій точці ринку.

АКАДЕМІКА

Інтелектуальні, розрізнені, всебічні та різноманітні академічні програми Інноваційні онлайн-аспірантури Thomas Jefferson School of Law [магістр права (LLM) та магістр наук про право (MSL)] мають деякі з наступних особливостей:

  1. Концентруйтеся в одному з наступних напрямків: оподаткування, фінансові послуги та управління багатством, або відповідність та управління ризиками
  2. Завершити протягом одного року
  3. 100% в Інтернеті, зручно відповідати вашому графіку
  4. Пропонується через акредитовану в Каліфорнії юридичну школу з прихильністю до всіх магістерських програм Каліфорнійським комітетом адвокатів
  5. Доступно для адвокатів та не адвокатів

Розташування

Сан - Дієго

Address
Thomas Jefferson School of Law,
1155 Island Avenue

CA 92101 Сан - Дієго, Каліфорнія, США