Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до юридичного факультету університету Св. Томаса

Заснована в 1984 році, Шкільне право університету Св. Томаса повністю акредитоване Американською асоціацією юристів і є членом Асоціації американських юридичних шкіл. Це частина католицького університету та юридичної школи, де значення має значення.

Право Сент-Томас готує і випускає юристів, які здатні застосовувати правові принципи для вирішення проблем все більш складного та змінюваного суспільства. Сувора академічна програма юридичної школи підкреслює безперервне навчання та стипендію в індивідуальній, обережній обстановці. З цією метою ми продовжуємо прагнути до досконалості у викладанні, стипендії та громадському служінні.

St. Thomas Law пропонує великі можливості для клінічного іспиту та стажувань для подальшого вдосконалення юридичної підготовки студентів.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Факти

Заснований

Університет Св. Томаса був заснований у 1961 році як Біскайський коледж за наказом августинських братів. Після досягнення статусу університету назва інституту була змінена на Університет Св. Томаса, щоб відобразити його кубинську спадщину. Університет простежується за своїми коріннями до Університету де Санто Томас де Віллануева, заснованого в 1946 році в Гавані на Кубі американськими августинцями за сприяння європейських августинів.

Університет Св. Томаса є одним з двох лише акредитованих католицьких юридичних шкіл на південь від юридичної школи Джорджтаунського університету в Вашингтоні, округ Колумбія.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Студентсько-факультетський коефіцієнт

Від 15 до 1

Студентські навчальні журнали

  • Огляд Закону Св. Томаса
  • Міжкультурний аналіз прав людини
  • Журнал про складні справи (онлайн)

Студентські організації

Більше тридцяти студентських організацій багато хто широко залучаються до проектів громадської служби.

Бібліотека

Центр правової інформації є інтелектуальним центром юридичного факультету університету Св. Томи. Завдяки знаменитій колекції та найсучаснішим ресурсам, широкому спектру послуг, а також запрошенням до навчальних площ, Юридична бібліотека глибоко віддана справі дослідницьких та навчальних місій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

St. Thomas University School of Law

Ласкаво просимо до LL.M. Програма в галузі міжкультурних прав людини при юридичному факультеті Університету Сент-Томас! Цей інноваційний LL.M. Програма розроблена для тог ... [+]

Ласкаво просимо!

Цей інноваційний LL.M. Програма розроблена для того, щоб запропонувати поглиблене вчення про найважливішу проблему нашого часу: захист людської гідності через політичні, соціальні, економічні та культурні лінії. Адвокати, державні службовці, вчителі, правозахисники, бізнесмени та жінки, які беруть на себе зобов'язання щодо прав людини та соціальної справедливості, запрошуються до юридичної школи С-Тома в Майамі, щоб пройти диплом одного з найбільш динамічних областей міжнародних право: міжкультурні права людини.... [-]

США Miami Gardens
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

Address
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
Miami Gardens, Florida, США