St. John’s University School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Закон святого Іоанна

Закон Св. Іоана - це всеосяжне, що приймає та вітає спільноту, яка відображає багате розмаїття нашого рідного міста Квінс, штат Нью-Йорк, "Світове місто". З класної кімнати до стажування та клінічної роботи на місцях для навчання за кордоном, наші студенти розвивають навички юриспруденції, цілеспрямовану експертизу та професійні зв’язки, необхідні для закінчення практики, готові до закінчення практики, все за підтримки нашого видатного викладача, відданих кар'єрних консультантів та глобальна мережа випускників Результати нашого працевлаштування та складання іспитів незмінно відносять нас до числа найкращих юридичних шкіл Нью-Йорка, і, який би шлях кар'єри вони не обрали, наші студенти несуть із собою цінності святого Іоанна Вінцентіана, розуміючи, що закон - це покликання, завдяки якому вони можуть жити справедливо і краще світ.

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgШкола юридичного університету Св. Івана / Школа юридичного університету Св. Джона

Місія

Відповідно до місії Вінцентія Університету Святого Іоанна, юридична школа св. Іоана прагне: Досягнути академічної досконалості завдяки прихильності до суворого викладання, наукових досліджень та інноваційного застосування знань; Сприяти різноманітній громаді, підкреслюючи повагу до прав та гідності кожної людини; Залучити студентів до пошуку причин економічної та соціальної несправедливості та пошуку адаптивних, ефективних та конкретних рішень; Надати випускникам навички та цінності, необхідні для успішної участі у світовій юридичній професії.

Наша історія

Юридична школа юридичного університету відкрила свої двері 28 вересня 1925 року. Заснована через 55 років після відкриття Університету Св. Іоанна Вінсентійською громадою, школа спочатку присвятила себе вихованню дітей осіб, яким було відмовлено у доступі до економічного та освітні можливості. На першому курсі юридичної школи заняття проходили в будівлі терміналу за адресою 50 Корт Стріт, Бруклін. Заняття заповнювалися так швидко, що розширення було необхідне майже негайно. У серпні 1926 року школа орендувала додаткові місця в сусідніх будинках. Незабаром навіть вони переповнилися, і школі потрібен був новий заклад, в якому можна було б рости. Згодом він переїхав до нового чотирнадцятиповерхового будинку на вулиці Шермерхорн 96 у центрі Брукліна.

Коли в кінці 1960-х рр. Піднялися додатки до коледжів та випускників, весь університет знову став обмежений. У 1970 році юридичний факультет провів новаторську церемонію свого нового корпусу на кампусі Квінс, де сьогодні знаходиться більша частина університету. Юридична школа переїхала до свого нового будинку в 1972 році - знайшла простір для більше аудиторій, розширеної бібліотеки права та кабінетів для зростаючого факультету. Закон Святого Іоанна пізніше знову розширився, завдяки щедрій благодійнику Леону Фінлі ʼ29, H85HON, створивши Фінлі Холл. Завдяки щедрості Ієроніма ʼ48, 84HON та Maxine ʼ98HON Belson, стару будівлю було відремонтовано. Комбіновані будівлі, зал Белсон та Фінлі, забезпечують привабливе та просторе приміщення для юридичної школи.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgШкола юридичного університету Св. Івана / Школа юридичного університету Св. Джона

В даний час юридична школа має понад 15 000 живих випускників та приваблює студентів з понад 200 коледжів та університетів у всьому світі. Наразі студентська група, що нараховує приблизно 800 осіб, представляє студентів з багатьох навчальних груп, всі з яких отримали успіх у бакалаврських установах, і багато з них були працевлаштовані до початку юридичного навчання.

Закон Св. Івана забезпечує виняткову освіту, засновану на основах правових міркувань, письма, навичок та етики. Студенти набувають досвіду в 19 центрах та клініках школи, вивчають передові теми, які допоможуть їм досягти успіху в сучасній глобальній та технологічній професії, навчаються за кордоном у кампусах Сент-Джона в Європі та сприяють виробленню та розповсюдженню юридичних стипендій через журнали публікації, під час керівництва та наставництва спеціалізованими викладачами, адміністрацією та персоналом.

Юридична школа невпинно зосереджена на результатах, які найбільше мають значення для студентів, їхніх сімей та випускників. Сент-Джонс займає високу позицію в штаті за прохід адвокатури та працевлаштування, а випускники щедро дарують свій час та ресурси на допомогу нинішнім студентам. 43 штатні викладачі публікують у кращих журналах країни та мають авторські книги з різних предметів, усі вони виграють похвалу студентів за якість їх викладання та наставництва. Допоміжний факультет, який складається з понад 100 адвокатів та суддів, викладає передові теми та впорядковує навчальну програму тренуванням навичок.

З часу своєї скромності в Брукліні юридична школа Сент-Джон продовжує надавати освітні можливості, випускники яких добре підходять для викликів ХХІ століття.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgШкола юридичного університету Св. Івана / Школа юридичного університету Св. Джона

Розташування

Нью-Йорк

Address
8000 Utopia Parkway
11439 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США