Siebel Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Siebel Institute of Technology був затверджений Відділом приватного бізнесу та професійно-технічних навчальних закладів Вищої школи Іллінойсу.

Наш фокус

Протягом останніх 140 років Інститут Сібеля привернув велику глобальну тенденцію. Наші випускники охоплюють понад 60 країн і знаходяться практично у кожній великій пивоварній компанії на землі. Наші заняття включають в себе суміш учасників з пивоварень усіх розмірів, які користуються послугами у різних країнах світу. Ця широка база учасників покращує можливості навчання кожного студента шляхом виявлення відмінностей у культурі, спорядженні, методах та стилях пива. Проте в наших офіційних лекціях та демонстраціях ми зосереджуємо свою увагу на одній загальній темі: пиво. Студенти можуть прийти до Інституту з упередженнями власної пивоварної середовища, але всі вони залишаються в простому та чесному співтоваристві бути пивоварним. У нас є прислів'я в Інституті: "Ми не тільки навчаємо наших студентів, але й ми допомагаємо їм навчати один одного".

Інститут продовжує зосереджувати свою увагу на одній основній темі, яку було опубліковано доктором Дж. Е. Сібелем в оголошенні в 1893 році західного пивовара. Він зазначив: "Метою Інституту є сприяння розвитку галузей, заснованих на бродінні, що здійснюється шляхом інструктажу, розслідування, аналізу та інше".

Siebel Institute of Technology та Світова академія пивоваріння є важливою частиною міжнародної історії пивоваріння протягом більше 140 років, і ми з нетерпінням чекаємо на прийом майбутніх поколінь пивоварів до нашого будинку в центрі Чикаго.

Наша історія

Д-р Джон Эвальд Сібел заснував Зимотехнический інститут в 1868 році. Народився 17 вересня 1845 року, біля Вермельскірхена в районі Дюссельдорфа, Німеччина. Він вивчав фізику та хімію і докторський ступінь у Берлінському університеті, перш ніж переїхати в Чикаго 1866 року. У 1868 році він відкрив хімічну лабораторію Джона Е. Сібеля, яка незабаром перетворилася на дослідницьку станцію та школу для наук про пивоваріння.

У 1872 році, коли компанія перейшла на нові об'єкти на проспекті Бельден на північній стороні Чикаго, назва була змінена на Siebel Institute of Technology . Протягом наступних двох десятиліть д-р Сібель провів велике дослідження пивоваріння та написав більшість з його понад 200 книг та наукових статей. Він також був редактором ряду технічних публікацій, включаючи науковий розділ The Western Brewer, 100 років пивоваріння та льоду та холодильника.

У 1882 році він почав наукову школу для пивоварів іншим прогресивним пивоваром, але партнерство було недовговічним. Однак д-р Сібель зробив навчання в лабораторії. Бізнес розгорнувся у 1890-х роках, коли до компанії приєдналися двоє синів доктора Сібеля.

Компанія була заснована в 1901 році та проводила курси з пивоваріння англійською та німецькою мовами. У 1907 році було проведено п'ять регулярних курсів: шестимісячний Курси пивоварів, двомісячний аспірантуру, тримісячний інженерний курс, двомісячний курс зливків та двомісячний курс розправи. У 1910 році було офіційно прийнято ім'я школи, Siebel Institute of Technology . З наближенням заборони Інститут різноманітний і додав курси в галузі випікання, охолодження, інжинірингу, фрезерування, газованих напоїв та інших суміжних тем. 20 грудня 1919 р. Лише двадцять сім днів до заборони набрали чинності, доктор Дж. Е. Сібель помер.

З скасуванням заборони в 1933 році інститут повернувся до пивоваріння під керівництвом П. П. Сібеля старшого, старшого сина доктора Є. Сібеля. Його сини, Фред і Рей, незабаром приєдналися до бізнесу та працювали над розширенням своєї діяльності. Запропонували дипломну програму з технології пивоваріння, а всі інші курси, що не проводяться, були скоро очищені. Потім у жовтні 1952 року Інститут перейшов на його нові, спеціально побудовані об'єкти на Петерсенському проспекті, де ми залишилися майже 50 років.

Четверте покоління, представлене Роном і Біллом Сібелем, приєдналося до Інституту в 1960-х роках. У 1974 році вони допомагали запровадити концепцію коротших курсів. Ці курси, що складаються з двох тижнів або менше, були розроблені таким чином, щоб задовольнити специфічні потреби в навчанні в мінливому виробництві пивоваріння. Тривалість дипломного курсу з технології пивоваріння збереглася і донині, як поглиблений курс навчання для досвідченого пивовара, який бажає максимально збільшити свою професійну підготовку.

У 2013 році Siebel Institute of Technology перейшов у нове приміщення університету на вулиці Північної філії № 900 у приміщенні коледжу Кендалл у Чикаго. Кампус нового Siebel інституту включив багато елементів наших попередніх розташувань, включаючи бар та меблі з знаменитого Bier Stube, улюблене місце, де студенти спілкувалися після важкого дня навчання.

Розташування

Чикаго

Address
900 N North Branch Street
Suite 1N

60642 Чикаго, Іллінойс, США

Монреаль

Address
Монреаль, Квебек, Канада

Мюнхен

Address
Мюнхен, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія