Suffolk University Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом більше 100 років Суффолкський закон підготував деяких найвідоміших юристів у галузі. З акцентом на практиці в реальному світі та досвіді навчання, Suffolk Law - це неперевершене місце для початку, створення та започаткування успішної кар'єри та життя в законі.


120465_suffolk1.jpgБудучи однією з найбільших юридичних шкіл у США, Suffolk Law має розширену навчальну програму, яка поєднує в собі потужну академічну основу з досвідом у ряді спеціальностей. Ваша освіта включає практичні програми навчання, відомі загальнонаціональні викладачі та фактичні практикуючі юридичні науки, які з'єднують теорію з практикою, щоб підготувати студентів до роботи в 21 столітті.

Місія

Suffolk University Law School , що розташована в Бостоні, призначена для того, щоб приймати студентів з різних подій та обставин та навчати їх стати висококваліфікованими та етичними юристами, які добре підготовлені до роботи у своїх місцевих громадах, у країні та в усьому світі. Оскільки роль юриста розвивалася і розширювалася з часу заснування Суффолка в 1906 р., Юридична школа прагне розвинути у своїх студентів навички, необхідні для обслуговування мінливих потреб професії у все більш різноманітному, глобальному та технологічно залежному суспільстві. Як одна з найбільших юридичних шкіл в країні, Суффолк відповідає цьому виклику, забезпечуючи студентам основний фундамент юридичної освіти, широту курсів і програм, а також відмінну підготовку різноманітного та доступного викладача, який займається наукою та службою для своєї професії та громад . Мета Суффолка - надати студентам доступ до чудової юридичної освіти, вселити прихильність до справедливості та надати випускникам можливість досягти кар’єрних прагнень.

120466_suffolk2.JPG

Розташування