SMU Dedman School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Заснована в 1925 році, SMU Dedman School of Law - це першокласна приватна юридична школа, розташована в Далласі, штат Техас, і розташована в околицях дерев, за лічені хвилини від центру міста. Створена в 1949 році, програми юридичних випускників юридичної школи відіграли важливу роль у підготовці деяких провідних лідерів у всьому світі. Ми пишаємося нашою глобальною мережею випускників - понад 2000 випускників з 80 країн, які займають чільні посади в уряді, юридичній практиці, бізнесі, судовій системі та юридичній освіті у всьому світі. SMU Dedman Alumni Network фото люб’язно надано SMU Dedman School of Law

Виняткові ступені програми

SMU Dedman School of Law пропонує програми аспірантури як для американських, так і іноземних юристів. LL.M. і програми SJD покращують кар'єри в приватній практиці права, навчання та державної служби шляхом навчання аналізу та вирішення проблем навичок для задоволення складних потреб нашого світу. Програми покращують розуміння студентом юридичної теорії та політики, розширюють юридичні горизонти студента та сприяють розвитку юридичних досліджень та навичок письма.

Навчаючись у Vibrant Dallas, Texas

SMU Dedman Law пропонує іноземним студентам можливість стати частиною яскравої, різноманітної наукової спільноти з перевагою навчання в Далласі - це не тільки міжнародний бізнес-центр, але й динамічний культурний центр, розташований на півдорозі між східним та західним узбережжям Сполучених Штатів Держави в регіоні, відомі своїм м'яким, сонячним кліматом. Даллас є дев'ятим за величиною містом і Далласом / Ft. Worth metroplex складають четверте найбільше столична область у Сполучених Штатах. Це сучасне місто з процвітаючим ринку праці, високою якістю життя та відносно низькою вартістю життя. Це чудове місце для життя та навчання!

Всесвітньо визнаний факультет

До складу факультету входять науковці та новатори в різних галузях, включаючи конституційне право, корпоративне право, кримінальне право, екологічне право, законодавство про охорону здоров'я, інтелектуальну власність, право національної безпеки, право на нафту і газ, право на суспільні інтереси та податкове право. Ці науковці регулярно займаються світом, з’являючись перед комітетами конгресу, працюючи з державними та федеральними регулюючими органами, сперечаючись перед державними та федеральними судами, працюючи з керівниками корпорацій та некомерційними організаціями, і регулярно з'являються в ЗМІ, щоб перекласти свої дослідження або запропонувати коментарі важливих історій дня. Вивчення права в СМУ дає студентам доступ до видатного факультету, який займається своєчасними та передовими дослідженнями, про які часто повідомляють багаторічний досвід. 21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg фото люб’язно надано SMU Dedman School of Law

Досвід навчання

Окрім нашого різноманітного навчального плану, студентам пропонується скористатися багатьма заходами поза класом. У SMU Dedman Law, ваш досвід навчання буде збагатитися через щорічні міжнародні конференції та лекції, залучення відомих міжнародних діячів в кампус для обговорення сучасних глобальних правових питань. Міжнародний LL.M. студенти проводять заняття з американськими студентами та беруть участь у нашій програмі Inns of Court - програмі, яка вводиться під час орієнтації, коли студенти об'єднуються в невеликих групах з колегами однокласників, викладачами, студентами, кар'єрними радниками та випускниками для досвіду громади протягом усього часу в SMU Dedman School of Law . Факультет буде служити вашим особистим академічним радником. Практикуючі юристи відділу міжнародного права Асоціації адвокатів Далласа також служать наставниками для наших студентів.

Міжнародно видатні випускники

Міжнародні випускники SMU Dedman School of Law зробили вплив у всьому світі. Наша міжнародна випускна мережа включає понад 2000 випускників у більш ніж 80 країнах світу. Ці професіонали можна знайти на найвищому рівні державної влади, юридичної практики та бізнесу. Міжнародні випускники SMU представляють широкий спектр правових систем, у тому числі з Центральної та Південної Америки, Мексики, Канади, Європи, Африки, Індії, Південно-Східної Азії, Китаю, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Ми прагнемо до глобальної географічної різноманітності у наших студентах і забезпечимо високий ступінь індивідуальної уваги та підтримки для кожного міжнародного студента.

 • Собчок Сухаромна '81 Президент Верховного Суду, Таїланд
 • Д-р Шен Шяомінг '81, міжнародний юридичний консультант з питань магістратури Mackenzie & Albritton
 • Почесний міністр закордонних справ Індії С.М. Кришна '59 (2009-2012 рр.)
 • Генеральний радник Siriporn Chaiyasuta '85, Шеврон Європа, Євразія та Близький Схід
 • Moath Alhussain '11 Доц. Адвокат, корпорація Saudi Basic Industries
 • Антоніо М. Гарза '83 Колишній посол США в Мексиці
 • Доктор Гельмут Сохмен '66 Голова та президент, BW Group
 • Доктор Хассан Окур '07 Колишній декан Катарської юридичної школи
 • Цзіньсун Лі '88 Президент, Конституційний суд Кореї
 • Юкіо Хорігоме '71 Справедливість Верховного суду Японії
 • Міжнародний партнер Ганса Хеппе '97, Почесний німецький консул у галузі Локк Лорд

Студентське життя

Юридична школа розташована на північно-західному кутку головного кампусу SMU - з будівлями класу, адміністративною будівлею та юридичною бібліотекою, що формує так званий "Law Quad". Це ідеальне місце розташування забезпечує легкий доступ до багатьох чудових студентських ресурсів SMU, включаючи столові послуги, прем'єрний фітнес-центр та центр медичного обслуговування.

Вимоги до іспиту на екзамен

Міжнародні студенти, які бажають практикувати право в Сполучених Штатах і мають право на вступ до адвокатської колегії в одному з штатів або в окрузі Колумбія, повинні ознайомитись з вимогами прийому адвокатів у конкретній юрисдикції, де вони планують практикувати. Вимоги до прийому до адвокатської колегії відрізняються від штату до штату. Деякі штати вимагають від кандидатів мати ступінь JD, а інші вимагатимуть лише певної кількості кредитів на курси юридичної школи в цій країні. Техас тепер дозволяє кваліфікованим іноземним освіченим адвокатам, які закінчили ступінь магістратури. ступінь для складання іспиту в Техасі. БІБЛІОТЕКА ЮНДЕРВУДОВОГО ЗАКОНУ містить найбільшу колекцію приватного права на Південному заході. Видатні випускники юридичних наук ALUMNI SMU включають суддів Верховного суду Техасу, членів Конгресу США, посла, губернатора, міністрів закордонних справ та членів найвищих судів у всьому світі, а також партнерів провідних юридичних фірм та загальних радників великих корпорацій. Як перша юридична школа в DALLAS, нам пощастило опинитися в місті з процвітаючим господарством, безліччю корпоративних штабів та видатною юридичною спільнотою. SMU Dedman School of Law продовжує прагнути розвивати лідери наступного століття. 21430_28439363.jpg фото люб’язно надано SMU Dedman School of Law

Розташування

Даллас

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Address
3315 Daniel Avenue
75205 Даллас, Техас, США
Телефон
+1 214-768-2658