SMU Dedman School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Заснована в 1925 році, SMU Dedman School of Law є найвищою приватною юридичною школою, яка розташована в Далласі, штат Техас, у самому центрі міста. Заснована в 1949 році, права програми випускників юридичних шкіл відіграли важливу роль у навчанні деяких провідних лідерів у всьому світі. Ми пишаємося нашою глобальною мережею випускників - понад 2 000 випускників з 80 країн, які займають провідні позиції в галузі державного управління, юридичної практики, бізнесу, судової системи та юридичної освіти у всьому світі. SMU Dedman Alumni Network

Виняткові ступені програми

SMU Dedman School of Law пропонує програми аспірантури як для американських, так і іноземних юристів. LL.M. і програми SJD покращують кар'єри в приватній практиці права, навчання та державної служби шляхом навчання аналізу та вирішення проблем навичок для задоволення складних потреб нашого світу. Програми покращують розуміння студентом юридичної теорії та політики, розширюють юридичні горизонти студента та сприяють розвитку юридичних досліджень та навичок письма.

Навчаючись у Vibrant Dallas, Texas

SMU Dedman Law пропонує іноземним студентам можливість стати частиною яскравої, різноманітної наукової спільноти з перевагою навчання в Далласі - це не тільки міжнародний бізнес-центр, але й динамічний культурний центр, розташований на півдорозі між східним та західним узбережжям Сполучених Штатів Держави в регіоні, відомі своїм м'яким, сонячним кліматом. Даллас є дев'ятим за величиною містом і Далласом / Ft. Worth metroplex складають четверте найбільше столична область у Сполучених Штатах. Це сучасне місто з процвітаючим ринку праці, високою якістю життя та відносно низькою вартістю життя. Це чудове місце для життя та навчання!

Всесвітньо визнаний факультет

Факультет включає в себе вчених та новаторів у різних сферах, включаючи конституційне право, корпоративне право, кримінальне право, екологічне право, охорона здоров'я, інтелектуальна власність, законодавство про національну безпеку, законодавство у сфері нафтогазового комплексу, законодавство про державні інтереси та податкове право. Ці вчені регулярно займаються світом, виступаючи перед комітетами конгресу, працюючи з державними та федеральними регулюючими органами, сперечаючись перед державними та федеральними судами, співпрацюючи з керівниками компаній та неприбутковими організаціями та регулярно виступаючи в засобах масової інформації, щоб перекладати свої дослідження чи пропонувати коментарі щодо важливих історій дня Вивчення права в SMU надає студентам доступ до виняткового факультету, який займається своєчасним та найсучаснішим дослідженням, часто інформується багаторічним досвідом роботи.

Досвід навчання

Окрім нашого різноманітного навчального плану, студентам пропонується скористатися багатьма заходами поза класом. У SMU Dedman Law, ваш досвід навчання буде збагатитися через щорічні міжнародні конференції та лекції, залучення відомих міжнародних діячів в кампус для обговорення сучасних глобальних правових питань. Міжнародний LL.M. студенти проводять заняття з американськими студентами та беруть участь у нашій програмі Inns of Court - програмі, яка вводиться під час орієнтації, коли студенти об'єднуються в невеликих групах з колегами однокласників, викладачами, студентами, кар'єрними радниками та випускниками для досвіду громади протягом усього часу в SMU Dedman School of Law . Факультет буде служити вашим особистим академічним радником. Практикуючі юристи відділу міжнародного права Асоціації адвокатів Далласа також служать наставниками для наших студентів.

Міжнародно видатні випускники

Міжнародні випускники SMU Dedman School of Law зробили вплив у всьому світі. Наша міжнародна випускна мережа включає понад 2000 випускників у більш ніж 80 країнах світу. Ці професіонали можна знайти на найвищому рівні державної влади, юридичної практики та бізнесу. Міжнародні випускники SMU представляють широкий спектр правових систем, у тому числі з Центральної та Південної Америки, Мексики, Канади, Європи, Африки, Індії, Південно-Східної Азії, Китаю, Близького Сходу та Тихоокеанського регіону. Ми прагнемо до глобальної географічної різноманітності у наших студентах і забезпечимо високий ступінь індивідуальної уваги та підтримки для кожного міжнародного студента. Прем'єр-міністр "Собчок Сукаромна '81" , Таїланд д-р Шен Шиаймон "81 Міжнародний юридичний консультант" Макензі "

Студентське життя

Юридична школа розташована на північно-західному кутку головного кампусу SMU - з будівлями класу, адміністративною будівлею та юридичною бібліотекою, що формує так званий "Law Quad". Це ідеальне місце розташування забезпечує легкий доступ до багатьох чудових студентських ресурсів SMU, включаючи столові послуги, прем'єрний фітнес-центр та центр медичного обслуговування.

Вимоги до іспиту на екзамен

Міжнародні студенти, які бажають займатися правничим правом у Сполучених Штатах та мати право на вступ до адвокатури в одній із штатів або округу Колумбія, повинні ознайомитися з вимогами до прийому адвокатів у конкретній юрисдикції, де вони планують займатися практикою. Вимоги до вступу до адвокатури залежать від штату. Деякі держави вимагають, щоб кандидати мали ступінь JD, а інші вимагатимуть лише певну кількість курсів, отриманих від юридичної школи в цій країні. Техас тепер дозволяє кваліфікованим іноземним адвокатам, які закінчили LL.M. ступінь, щоб сидіти на екзамені штату Техас. БІБЛІОТЕКА ЮНДУВСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА розміщує найбільшу приватну правозахоплену книгу на південному заході. Випускники вищої освіти ALUMNI SMU включають суддів Верховного суду штату Техас, членів Конгресу США, посла, губернатора, міністрів закордонних справ та членів вищих судів у всьому світі, а також партнерами провідних юридичних фірм та генеральних радників у великих корпораціях. Будучи першою юридичною школою в DALLAS, нам пощастило бути в місті з процвітаючою економікою, численним корпоративним штабом та видатним юридичним співтовариством. SMU Dedman School of Law продовжує прагнути до розвитку наступного століття лідерів.

Розташування

Даллас

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Address
3315 Daniel Avenue


75205 Даллас, Техас, США
Телефон
+1 214-768-2658