Pepperdine University School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Завдяки національно визнаним факультетам та програмам і справді надихаюче місце, вивчення права в Університеті Пеппердіну - це унікальний досвід. Дізнайтеся, чому Pepperdine готує вас до юридичної кар'єри, як ні одна інша школа може, вивчаючи наші унікальні атрибути.

Досвідчене навчання

Ми навчаємо вас не просто "мислити як адвокат", а практикувати як один. П'ятнадцятий в країні (другий найвищий рейтинг у Каліфорнії), Національний юрист для досвідченого навчання, Pepperdine не просто відповідає на популярну думку, що юридичні школи повинні навчати основні навички; ми активно допомагаємо керувати обвинуваченням у поглибленні юридичної освіти.

Особиста увага

Практика права сьогодні вимагає комунікативних навичок, етичних стандартів та витривалості, які першокурсники часто не розвивали.

Наш новий, мільйонний доларський Інститут Професійного Формування Парріса починає оцінювати та оснащувати студентів професіоналами в перший же день на кампусі.

Наставництво та навчання якості

Наші професори мають подвійну науково-дослідницьку спрямованість. Нещодавно рейтинг Princeton Review став нашим факультетом шостим кращим в країні з найвищим можливим оцінкою за доступність.

Національно визнані експерти

Завдяки низькому співвідношенню студентів-факультетів наші студенти отримують практичні вказівки від опублікованих вчених та експертів у цій галузі.

Програми, розроблені для практики

Ми пропонуємо широкий спектр програм ступеня та спеціалізовані області, що представляють інтерес для досягнення особистих та професійних цілей. Наші спільні варіанти ступеня пропонуються в поєднанні з провідними школами університету Пеппердін для бізнесу, божественності та державної політики.

 • 1 магістр
 • 3 Juris Doctor варіанти
 • 7 варіантів ступеня LLM
 • 5 інститутів
 • 5 сертифікаційних програм
 • 5 спільних дипломів
 • 10 внутрішніх клінік

Страуський інститут вирішення спорів

Оскільки посередництво, арбітраж та переговори продовжують вибухати з популярністю у судових та міжнародних справах, Штрауський інститут вирішення спорів Пеппердіна відзначив безпрецедентний тринадцятий рік як найвищу програму вирішення спорів у країні, започаткувавши нову концентрацію LLM у міжнародному арбітражі.

Натхненне місце для вивчення

Насолоджуйтесь хвилюванням місту, що швидко розвивається, поряд з мирною обстановкою Малібу. Готель розташований лише в 35 милях на північний захід від Лос-Анджелеса - процвітаючого центру для юридичної практики та міжнародної культури. Наш 830-акровий кампус пропонує захоплюючі краєвиди та бібліотеку розміром 40 000 квадратних футів.

Місце віри

Пеппердін святкує свою християнську спадщину та той факт, що така основа може відкрити діалог, а не закінчити його. Наш факультет включає практикуючих членів з різних конфесій.

Інститут єврейських студій Глацер активно розширює обговорення іудаїзму з конференціями та закордонними програмами.

Наш фокус на ветеранів

Пеппердін не тільки шанує тих, хто служив, але активно залучає цих людей до їхньої почуття громадянської відповідальності, відданості та професіоналізму. Програма "Жовта стрічка" Pepperdine надає ветеранам безкоштовне навчання.

У 2018-2019 навчальному році зареєстровано 32 ветерани, у яких 6 ветеранів почали свій 1-літній рік.

Спільнота, що підвищує досвід

У юридичній школі Pepperdine ми збираємо різноманітний вступний клас, який відображає наше бачення складного та успішного навчання. Закон "Пеппердін" - це місце, де ваші однолітки викличуть і підтримують вас.

 • Всього зарахування JD: 482
 • Жінки: 52%
 • Різноманітність: 33%

LLM, MDR та сертифікаційні програми

Програма LLM і програма "Магістр у вирішенні суперечок" (МПР) "Пеппердін" залучають студентів з усього світу. Студенти відрізняються від останніх випускників до досвідчених адвокатів та суддів, які відвідали або замінили програму з Китаю, Кореї, Росії, Греції, Молдови, Іспанії, Пакистану, Йорданії, Великобританії, Німеччини, Швеції та інших.

Пеппердін привернув увагу від таких престижних організацій, як Фулбрайт, Мускі, Організація американських держав та Фонд Ротарі.

Інвестиції в цінність

Закон про пеппердін продовжує зростати у суспільному сприйнятті - три наших випускників були підтверджені федеральними суддями за останні два роки, і ми є однією з 13 юридичних шкіл, які зазнали поширення в минулому році; Фактично, лише чотири інших юридичних навчальних заклади збільшували заявки на більш високий рівень.

Наш кампус

Розташований у прибережній громаді Малібу, штат Каліфорнія, кампус 830-акрів університету Пеппердін був оцінений найкрасивішим студентським містечком у країні в "Принстонському огляді".

Pepperdine Law розташований у університетському університетському містечку та має бібліотеку з правами людини 40 000 квадратних метрів з видом на океан, а також конференц-зали, аудиторії, їдальню, широкі технологічні послуги та житло в університетському містечку.

Близькість до Лос-Анджелеса є додатковою перевагою. За допомогою однієї з найбільш надійних правових спільнот світу, місто пропонує доступ до практичних можливостей навчання та стажування у різних сферах практики - нерухоме майно, міжнародне право, розваги та спорт, щоб назвати декілька. І Малібу, і Лос-Анджелес пропонують культуру, їдальню та розважальні заходи, які підтримують здоровий спосіб життя біля однієї з найкрасивіших узбережжя світу.

Досвід Пеппердін Закон

Ми вітаємо та закликаємо майбутніх студентів відвідувати наш кампус, щоб побачити, що саме Закон Пеппердіна може запропонувати. Наші щоденні візити включають:

 • Дізнайтеся про численні програми Peperdine Law та міцну спільноту, відправившись на екскурсію під керівництвом поточного студента
 • Переживає наше інтимне навчальне середовище, сидячи на першому курсі юридичного факультету, який викладає один із наших відомих факультетів
 • Зустріч один з одним з приймальним радником, щоб отримати вашу заявку та питання прийому відповіли
 • Ознайомтеся з тим, як ступінь з права Пеппердіна може допомогти вам у ваших майбутніх зусиллях

Розташування

Малібу

Address
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Малібу, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія