Penn State Dickinson Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Закон Дікінсон штату штат Пенсенс зобов'язується випускати професійних юристів, які мають доктринальні знання, практичні навички та екстралегальні компетенції, необхідні для досягнення успіху на все більш глобальному юридичному ринку. Ознаки освіти дикінсонівського права є інноваційним навчальним планом, який з першого дня навчання в юридичній школі дуже залежить від досвіду навчання, щоб підготувати наших студентів до практики права та вітаючої та підтримуючої спільноти. Заснована в Карлайл, Пенсільванія, в 1834 році, Дікінсон Право є найстарішою юридичною школою в Пенсільванії та п'ятою найстарішою в країні. Протягом останніх 182 років випускники Закону Дікінсон визнали найвідоміших адвокатів, суддів, державних та корпоративних лідерів та юридичних освітян. Наше злиття 1997 року з штатом Пенсільванія розширило нашу репутацію, мережу та програми спільного навчання, що доповнюють спадщину Закону Дікінсона як інноваційного лідера в досвідній освіті. Щоб гарантувати, що ми можемо надати практичні заняття для наших студентів, закон Дікінсон обмежив кожен LL.M. когорта у 20 студентів. Цей навмисно малий клас гарантує, що студенти отримують зосереджену увагу факультету, гарантують широкі можливості для навчання на практиці, і виконує обіцянку юридичної школи, щоб найкраще позиціонувати своїх студентів для забезпечення роботи на конкурентному ринку.

Основні принципи Факультет Закону Дікінсона штату Пенсенція ухвалив такі основні принципи, які відображають і керують цінностями та прагненнями установи:

1. Надавати нашим студентам повний спектр конкретних навичок, необхідних для ефективного виконання як юридичних фахівців на місцевому, державному, національному, транснаціональному та міжнародному рівнях в двадцять першому столітті.

2. Займатися постійним прагненням до знань та мудрості, які ми поділяємо не лише з нашими студентами, але й з професіоналами в галузі юстиції, вченими, директивними органами тощо, відповідно до ролі держави Пенсіль як дослідницького університету світового класу.

3. Добровільно сприяти нашим послугам в університеті та місцевим, державним, національним та міжнародним зусиллям, спрямованим на поліпшення глобального розуміння, життя та благополуччя наших студентів та світу, в якому вони будуть жити.

4. Прагнути на щоденній основі сприяти почуттю спільноти та взаємній підтримці між факультетами, студентами та персоналом, а також у наших взаємодіях поза законом.

Навчальний план

LL.M. Програма є 24-кредитним, один навчальний рік курсу навчання. Студенти повинні зараховувати принаймні 12 кредитів на семестр і можуть зараховуватися не більше 17 кредитів на семестр. Основні курси програми ознайомлюють вас з нашими унікальними аналітичними методиками. Після цього студенти можуть вибирати курси з нашого "Юриста як ..." навчального плану, поділеного на спеціалізовані галузі навчання, і створювати персоналізовані треки на основі цікавих областей. LL.M. студенти можуть зараховуватись до багатих курсів, що пропонуються в навчальному плані юридичних навчальних закладів, включаючи цільовий курс навчання в одній з спеціалізованих областей:

 • Арбітраж, посередництво та переговори
 • Ділове право
 • Конституційне та адміністративне право
 • Кримінальне право та процедура
 • Cyber ​​Law, Конфіденційність даних
 • Старший закон
 • Закон про охорону здоров'я та політика
 • Інтелектуальна власність
 • Міжнародна пробна адвокація
 • Закон про державні інтереси
 • Закон про захист
 • Податкове право
 • Судова адвокація та судова практика

112723_cropped.png

LL.M. Незалежне навчання та досвідчене навчання LL.M. студенти можуть брати незалежні навчальні курси на суму до 3 балів у будь-якому семестрі, і не більше ніж 4 кредити протягом двох семестрів магістрів. програма. З затвердження доцента з академічних питань, магістра права студенти можуть записатись на курси навчального досвіду, які пропонуються в юридичній школі, включаючи програми pro bono, клінічні та стажування. LL.M. студенти можуть подати заявку на перебування на третьому семестрі юридичного навчання з наміром закінчити досвідну програму навчання або підготуватися до іспиту США.

Стажування Оскільки юридична школа Дікінсон знаходиться менш ніж за 20 миль від державної столиці та менше двох годин у Вашингтоні, округ Колумбія, наші студенти мають можливість навчатися в національних юридичних фірмах; державні установи на місцевому, державному та федеральному рівнях; приватні корпорації; і неприбуткові організації - і, таким чином, отримувати почуття міських, заміських та сільських правових спільнот.

Семестри-в-практиці студенти Дікінсон права мають можливість продовжувати перехід від перспективних студентів до практикуючих адвокатів, беручи участь у семінарах юридичної школи на практиці. Ці захоплюючі програми дозволяють студентам провести один семестр, працюючи повний робочий день, у різноманітних юридичних умовах в Харрісбургу, штат Пенсільванія; Вашингтон, округ Колумбія; або міжнародне місце проведення. У минулі місця розташування включено:

 • Міжнародний кримінальний трибунал по колишній Югославії (Гаага, Нідерланди)
 • Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (Кейптаун, Південна Африка)
 • Міжнародна асоціація юристів (Лондон)
 • Human Rights Watch
 • Служба внутрішніх доходів
 • Комісія з цінних паперів та бірж США
 • Міністерство юстиції США, секція захисту прав навколишнього середовища
 • Міністерство юстиції, секція захисту прав людини та спеціальних прокурор США
 • Міністерство фінансів США, Управління контролю за іноземними активами
 • Комісія з рівних можливостей працевлаштування в США
 • Проект з державного нагляду (інформаційно-пропагандистське агентство)
 • Пенсільванія Генеральна прокурора
 • Державна система вищої освіти штату Пенсільванія
 • YWCA Юридичний центр насильства в сім'ї

Факультети Дікінсон права студенти навчаються від відмітного і присвячений повний робочий день факультету доповнюється додатковий факультет практикуючих адвокатів і суддів. Важливо відзначити, що всі факультети, що працюють на денній формі, пройшли роки, що практикують право, і продовжують займатися адвокатською діяльністю на національному та міжнародному рівнях через професійні судові спори, посередницькі, консультативні комітети та стипендії. Факультет вважає, що їх наукові та навчальні місії повинні бути доповнюючими. Як зацікавлені вчені, вони визнають, що тверде розуміння теорії є незамінним для нашого учнів здатності працювати як професіонали права у все більш глобальному, різноманітному та складному правовому середовищі. Викладач повністю налаштований на громаду та на підтримку успіху наших студентів. Задовго до того, як воно стало модним, факультет охопив політику відкритих дверей, заохочував студентів зупинятися на кафедрах факультету без запланованої дати призначення.

Громадські інтереси та Про Боно Правила професійної поведінки зобов'язують кожного адвоката, незалежно від сфери своєї практики, надавати юридичні послуги неповнолітньому представнику. Закон Дікінсона затверджує цю вимогу і вважає, що надання допомоги малозабезпеченим особам є однією з найбільш привабливих частин роботи адвоката. Програма Miller Center Pro Bono Програми юридичної школи гарантує, що студенти мають можливість займатися професійною роботою громадського інтересу ще в перший семестр. Закон "Дікінсон" нагороджує стипендіальне фінансування роботи літніх громадських інтересів, а програма допомоги мостам та стипендіям у школі допомагає студентам продовжувати працювати на загальноосвітніх інтересах на повний робочий день після закінчення навчання.

112721_Studentorgfair2.jpg


Чорна асоціація студентів-юристів (BLSA) Інклюзивне співтовариство Ми вважаємо, що різноманітність збагачує освітній досвід кожного. Ми прагнемо вітати людей різних культур і способу життя, як і ми, щоб підготувати їх до того, щоб стати наступним поколінням адвокатів, готових до практики. Як інклюзивне співтовариство, Закон Дікінсона визначає різноманітність, включаючи расові та етнічні меншини, жінок, людей з обмеженими можливостями, членів ЛГБТ-спільноти, ветеранів, студентів першого покоління, дорослих учнів та інших людей, які зазнали субординації, маргіналізації або ізоляції в академічних спільнотах через їх ідентифікаційний статус. Ми раді підтримати різноманітні організації студентських родин, наприклад:

 • Латиноамериканська Асоціація юристів (LLSA)
 • Військовий козак (MLC)
 • OutLaw (студентська асоціація LGBTQ)
 • Жіночий юридичний конгрес (WLC)

Більш того, основні курси Дейкінсона Law включають різноманітні перспективи та вивчають актуальність різноманітності в законодавстві, правовому процесі та практиці. За допомогою навчальних програм юридичної школи та його позакласної діяльності студенти Дікінсон права можуть розвивати культурні здібності та краще розуміти точки зору меншини.

Мережа випускників Не тільки ви станете частиною цього довгого і гордий спадщини випускників Дикінсонських законів, але ви також станете членом мережі випускників штату Пенсільванія з понад 700 000 - найбільшою діючою, що платить виплат, випускникам у світі. Дікінсон закон має LL.M. випускники працюють по всьому світу.

Засоби повністю відремонтованого історичного будинку Dickinson Law в Карлайл, штат Пенсільванія, були навмисне розроблені, щоб покращити прихильність юридичної школи до спільноти. Цей сертифікований LEED-центр оснащений найсучаснішими класними кімнатами та кімнатами для проведення семінарів; підписуючий судовий зал з 200-місною обсерваторією; кімната законодавчих слухань; триповерхова юридична бібліотека H. Laddie Montague, Jr. групові навчальні зали; хребет звичай; внутрішній дворик; і кафе. Всі класні кімнати оснащені вишуканою аудіовізуальною технологією, яка дозволяє студентам та викладачам спілкуватися в режимі реального часу з колегами та професіоналами по всьому світу.

Кар'єрні послуги Щоб допомогти студентам обговорити сьогоднішню складну ситуацію на ринку праці, Закон Дікінсон пропонує цілий ряд ресурсів, що перевершують традиційні служби кар'єри. Широка мережа лояльних випускників з штату Пенсільванія та Дікінсон права зобов'язується допомогти нашим учням досягти успіху у своїй бажаній професії. Випускники дикінсонських юридичних закладів користуються нагороди кар'єрою у різних сферах юридичної практики, а також у бізнесі та промисловості, уряді та наукових кругах.

Фінансова допомога та стипендії Максимальна кількість стипендій, що ґрунтуються на заслугах, доступна для досягнень магістерської освіти. кандидатів. LL.M. Програмне навчання, плата та кошторисні витрати перераховані на веб-сайті Закону Дікінсона .

LL.M. Прийом LL.M. Приймальна комісія при Законі Дікінсон штату штату Пенсільванія розглядає заявки на постійній основі. Незважаючи на те, що Комісія з прийому спробує повідомити заявників, чиї документи є неповними, в остаточному підсумку відповідальність заявника полягає в тому, щоб забезпечити своєчасне виконання його заявки. Хоча більшість студентів прагнуть зарахуватись до осіннього семестру (серпень), Закон Дікінсон штату штату Пенс пропонує можливість почати LL.M. Програма навесні семестру (січень). Рішення стосовно фінансової допомоги та стипендії для юридичного університету штату Пенсільванія, Дікінсон, LL.M. Програма випускається на постійній основі, і слідують повідомлення про прийом до LL.M. програма Наш LL.M. Когорта зберігається навмисно невеликою кількістю не більше 20 студентів, щоб сприяти поглибленню взаємодії з студентами JD та юридичним факультетом, а також суддями та адвокатами в округах Харрісбург та Вашингтон. Університет штату Пенсільванія послідовно входить до числа кращих дослідницьких та навчальних закладів у світі. Приходь навчайтесь з нами в Дікінсон-штаті Пенн-Сіті! Щоб дізнатись більше про LL.M. Програма у Penn State Dickinson Law , зв'яжіться з координатором міжнародних програм Сарою Гильєн.

Розташування

Карлайл

Address
150 South College St., Carlisle, PA 17013
Карлайл, Пенсильванія, США