Paralegal

Введення

Прочитайте офіційний опис

Paralegal .edu Advantage

Центр по передових юридичних студій спеціалізується виключно на вихованні та підготовці паралельностей з 1987 року. Через здатність наших випускників та репутацію нашого факультету та співробітників, юридична спільнота визнає Центр як лідера в Paralegal вихованні. Нижче наведені нижче переваги, які ви можете очікувати при виборі Центру передових юридичних досліджень.

Повноваження

З більш ніж середнім зростанням робочих місць за паралегалів, конкуренція праці серед паралелемиків, як очікується, буде сильною у найближчому майбутньому. Це збільшення попиту на роботу підвищує потребу в правильній освіті та підготовці, щоб досягти успіху в цій професії. CALS пропонує 24 семестрові години сертифікат Paralegal і всебічний аспірант програми прикладної науки, щоб дозволити зацікавленим у правам вступу до професії як Paralegal .

Випускник за 8 місяців

Програма Paralegal Certificate призначена для того, щоб надати студентам доступний та доступний шлях стати Paralegal . Ця програма спрощується, щоб забезпечити освіту у найзаможливіших і вимогливих галузях права. Студенти можуть взяти свої заняття на 100% в Інтернеті або відвідувати університет у Х'юстоні, штат Техас, для традиційного досвіду в класі.

Національна акредитація

Акредитація - це процес зовнішнього аналізу якості, який використовується вищою освітою для вивчення коледжів, університетів та освітніх програм для забезпечення якості та підвищення якості. Центр постійно акредитований з 1987 року.

100% онлайн варіант

Наша онлайн-інтерактивна інструкція ™ використовує свіжий підхід до онлайн-освіти Paralegal . Відвідайте класи, де б ви не були з вашим комп'ютером, ноутбуком, iPad, iPhone та широкосмуговим підключенням до Інтернету. Студенти зможуть бачити і чути своїх інструкторів та однокласників у режимі реального часу, забезпечуючи глибоку дискусію та взаємодію у класі. Ми приносимо вам клас.

Фінансова допомога

Прийняття рішення про відвідування коледжу може викликати деякі фінансові питання. Що робити, якщо це коштує більше, ніж ви думаєте, що можете собі дозволити? Яку фінансову допомогу ви можете отримати? Студенти, які відвідують CALS, можуть подати заявку на отримання фондів IV розділу, щоб допомогти їм платити за навчання.

Спеціалізований Paralegal коледж

Якщо ви хочете почати кар'єру з Paralegal , це може бути складне завдання, щоб спробувати вибрати, де отримати навчання з Paralegal . Тут є багато програм Paralegal ; як вибрати те, що найкраще для вас? Вибравши коледж, спеціалізується винятково на навчанні і тренінгу в Paralegal ви можете переконатись у тому, що ваша освіта та успіх є головним пріоритетом школи.

Кар'єрні послуги

Кожен студент Paralegal який готується до випускної роботи та має добру репутацію, забезпечує можливості пошуку роботи на традиційних та нетрадиційних ринках. Наша команда Career Services безпосередньо співпрацює з роботодавцями, які допомагають заповнити свої Paralegal та інші положення, пов'язані з правом. Допомога випускникам починає свою кар'єру в Paralegal - це наше найвище пріоритетне завдання.

Наше завдання

Місія CALS - надати студентам навички та практичні та етичні знання, необхідні для досягнення успіху як паралелярів та задоволення потреб юридичних, урядових та корпоративних спільнот.


Наші цілі

Після закінчення своєї програми навчання, випускники CALS зможуть:

  • Введіть юридичну професію як Paralegal .
  • Ефективно допомагати адвокатам у наданні юридичних послуг.
  • Викладає практичні знання в підготовці документів та юридичних дослідженнях.
  • Показати розширені навички та знання відповідних програм.
  • Продемонструйте етичні стандарти та принципи.

Розташування

Х'юстон

Address
800 W Sam Houston Pkwy S,
Suite 100

77042-1912 Х'юстон, Техас, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: