Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1909 році, Університет Оклахоми юридичний коледж є одним з найбільших публічного права шкіл в Сполучених Штатах з невеликими секціями та розмірів класу, які стимулюють сильне почуття спільності, здійснюється факультет з міжнародним досвідом та об'єкта впроваджений за участю навчальних кабінетів, залів судових засідань і аудиторій обладнаного за останнім словом техніки.

Як тільки школи публічного права Оклахоми, НУ Закон нині є академічна проживає близько 500 студентів, що навчаються в доктор юридичних наук, магістр права, магістр юридичних наук і різних програм подвійного ступеня.

Університет Оклахоми Law Center є материнською компанією в юридичний коледж. Закон Центр також включає Дональда Моліться Юридичної бібліотекою, OU правової клініки, Департамент правового помічника освіти, Оклахома Law Review і американських індіанців Law Review.

Місія

Університет Оклахоми юридичний коледж, в рамках правового центру Оклахома, прагне забезпечити динамічний інтелектуальна спільнота, присвячене викладання і навчання, досліджень та обслуговування в гонитві за закон і справедливість, як її студенти включити їх правової підготовки в рамках підготовки до юридична практика, судові органи та інші керівні посади в Оклахомі, нації та світу.

історія

Юридичний коледж прогресувала зовсім небагато, так як Жюльєн C. Монне заснував його і в 1909 році. З моменту свого скромного початку Дін Монне, двох викладачів і 47 студентів, юридичний коледж виросла і стала видатним юридичним інститутом у державі. У 1914 році, завдяки безперервної лобіювання законодавців студентами юридичних для фінансування його будівництва, коледж переїхав в свою першу постійного проживання, Монне залі.

47000 квадратних футів Закон Barn, як це ласкаво називають, був домом для коледжу для 62 років. Як будинок в юридичний коледж, він був свідком багатьох подій в Оклахомі (і Америки) історії, в тому числі про прийом тодішній майбутнє OU Regent Ада Лоїс Sipuel Фішер, першою чорношкірою жінкою, що надійшли в юридичний коледж, в 1948 році . Інші відомі випускники включають колишній сенатор США і нинішній президент НУ Девід Л. Борен, колишній Оклахома Governors Френк Кітінг і Бред Генрі і колишній Оклахома окружного прокурора і ток почесний декан Ендрю М. Пальто.

Незважаючи на додаткові квадратні метри побудованого на задній Монне Hall, юридичний центр, який вступив в юридичний коледж і пов'язані з ним особи, щоб назвати в 1971 році, переріс в будівлю, змушуючи переїзд в його нинішньому будинку на Timberdell Роуд в 1976 році. Але на цьому не закінчилася. Додавання американських індіанців Law Review на додаток до встановленої Оклахома Law Review, розширення клінічної юридичної освіти, і взагалі прагне задовольнити зростаючі вимоги юридичної освіти в кінці 20-го століття викликало OU Закон ще раз переростають свої об'єкти.

У жовтні 1999 року земля була порушена на 19 мільйонів доларів будівництва та проекту реконструкції, який в кінцевому підсумку доданої 80000 квадратних футів на об'єкт, показуючи 58,000 квадратних футів Дональда Моліться Юридичної бібліотекою і 250-місцевий Дік Bell залі суду. Нова бібліотека має кімнату Чапман читання, за зразком читальному залі в Монне залі, з паркетною підлогою, що нагадує поверхів в Луврі. Дональда Моліться Юридичної бібліотекою, яка відкрита для громадськості, може похвалитися найбільшою колекцією право, суспільне або приватне, в державі. Дік Белл залі суду є одним з найбільших і найбільш технологічно просунутих залах судових засідань в регіоні, якщо не народ, а господарі живуть дослідження з різних судів в центральній Оклахомі. Белл в залі суду приймала апеляційних справ і від Оклахома кримінальної апеляційного суду (у тому числі смертної кари апеляції) і Апеляційний суд США для 10-го округу, а також по цивільних справах від окружного суду США по Західному округу штату Оклахома.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

The University of Oklahoma - College of Law

Розташований в самому серці оригінального індійської території, НУ Закон являє собою ідеальне середовище для вивчення індійської права і питань, що стосуються корінних на ... [+]

Розташований в самому серці оригінального індійської території, НУ Закон являє собою ідеальне середовище для вивчення права корінних американців і питань, що стосуються корінних народів. Оклахома містить майже сорок племінних народів і другий за величиною корінного американського населення в Сполучених Штатах. Враховуючи їх присутність і історія регіону, індійський закон зачіпає практично всі галузі юридичної практики, що робить його яскравим і розвивається області.... [-]

США Норман
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Oklahoma - College of Law

Спеціалізація Юриспруденція США дозволяє іноземним освічені юристи, щоб отримати загальну освіту в галузі права США та правових питань. Студентам пропонується адаптувати ... [+]

Спеціалізація Юриспруденція США дозволяє іноземним освічені юристи, щоб отримати загальну освіту в галузі права США та правових питань. Студентам пропонується адаптувати навчальну програму під свої індивідуальні потреби, і курси можуть бути обрані, щоб допомогти студенту підготувати для прийняття бар іспит в Сполучених Штатах.

Курси в рамках спеціалізації правових досліджень США може включати Цивільний процесуальний, контракти, Конституційне право, Кримінальне право, право власності та цивільних правопорушень, серед інших. ... [-]

США Норман
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Oklahoma - College of Law

НУ Закон знаходиться на передньому краї в жертву юридичних курсів, орієнтованих на енергії та природних ресурсів. З багатьма енергетики і природних ресурсів компанії, роз ... [+]

НУ Закон знаходиться на передньому краї в жертву юридичних курсів, орієнтованих на енергії та природних ресурсів. З багатьма енергетики і природних ресурсів компаній з центральним офісом в Оклахомі, НУ Закон посилає велика кількість випускників у пов'язаних з енергетикою областях і практики щороку. НУ Закон готує студентів бути лідерами в енергії та законодавства і політики використання природних ресурсів, надання допомоги у забезпеченні сталого розвитку всіх видів енергії та природних ресурсів в екологічно відповідальним чином.... [-]

США Норман
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Experience OU Law