Northeastern Illinois University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Початок роботи на Північному Сході

Слідкуйте за своїми цілями з першокласними викладачами та невеликими розмірами класів.

У Північно-Східному регіоні опинись серед привітної та різноманітної спільноти науковців, які так само серйозно ставляться до своєї освіти, як і ти.

Заснований у 1867 році, сьогодні Північний Схід приваблює студентів з усього світу. Наш головний кампус в 67 акрів у Чикаго - це привітна та безпечна громада для 8 100 студентів. Ми надаємо нашим студентам якісний вибір, пропонуючи більше 80 студентів та аспірантів з питань мистецтв та наук, освіти та бізнесу.

Місія

Northeastern Illinois University , як громадський загальноосвітній університет, де розташовані по всій Чикаго, забезпечує виняткове середовище для навчання, викладання та стипендій. Ми готуємо різноманітну спільноту студентів до лідерства та обслуговування в нашому регіоні та в широкому мультикультурному світі.

Бачення

Northeastern Illinois University буде лідером серед столичних університетів, відомих своєю відданістю міській місії, якості своїх програм, успіхам своїх випускників та різноманітністю навчального середовища.

Цінності

Northeastern Illinois University прагне до набору спільних цінностей, які, разом узяті, керують нашими діями та взаємодіями, коли ми разом працюємо над підготовкою випускників до відповідального здійснення громадянства. Ми вважаємо, що для демократії надзвичайно важливо створити простір, в якому прихильність цим цінностям призводить до процвітаючої освітньої спільноти, яка перетворює життя всіх. Коли ми підсумовуємо сучасність і дивимось у майбутнє, ці цінності служать основою для планування того, як ми найкращим чином досягнемо довіреної нам освітньої місії.

Цілісність

NEIU підзвітний тим, кому ми служимо, і тим, від кого ми отримуємо підтримку. Ми прагнемо чесності, поваги та прозорості у своїх словах та в своїх діях. У цьому плані ми працюємо, щоб бути хорошими розпорядниками ресурсів, довірених користуватися. Сюди входять людські, фізичні, фіскальні та екологічні ресурси.

Досконалості

Намагаючись і прагнучи до досконалості, ми цінуємо найвищу якість навчання та викладання, стипендії та обслуговування. Ми цінуємо можливості та досвід, які підтримують особистісний та професійний розвиток для всіх членів нашої громади. У всьому, що ми говоримо і робимо, ми віддані процесу та продуктам досконалості.

Доступ до можливостей

NEIU цінує доступ до можливостей; ми цінуємо сприятливе середовище, яке надає належну підтримку, а також заохочує взаємну відповідальність і відданість навчанню.

Різноманітність

NEIU цінує включення широкого спектра студентів, співробітників та викладачів до життя університету. Ми відзначаємо та сприяємо глобальній перспективі. Ми заохочуємо відкрите та шанобливе висловлення ідей та відмінностей у думках, переживаннях та думках.

Громада

NEIU відчуває особливий обов'язок забезпечити сприятливе середовище, яке підтримує і бере участь. Таке середовище характеризується доброзичливістю, вихованням людяності та залученості та створенням почуття спільності через включення, взаємоповагу та розширення прав та можливостей. NEIU цінує наше столичне середовище як лабораторію для навчання, і ми сприяємо партнерству для навчання, досліджень та обслуговування у цьому динамічному регіоні для просування громадських благ.

Розширення можливостей через навчання

NEIU присвячений створенню культури, яка забезпечує можливість навчання протягом усього життя для всіх членів громади університету. Ми особливо прагнемо перетворити життя учнів шляхом залучення їх до навчального досвіду, який дає їм змогу закінчити навчання з вміннями та знаннями, щоб стати ефективними лідерами та громадянами у особистому та професійному житті.

Наш університет з першого погляду

17_about_graphics-01

Розташування

Avondale

NEIU

Address
Northeastern Illinois University
5500 N St Louis Ave
Chicago Illinois
Chicago IL

60625 Avondale, Іллінойс, США
Веб-сайт
Телефон
+1 773-583-4050