Прочитайте офіційний опис

Mildred Elley виховує великий столичний округ у програмах, орієнтованих на кар'єру, протягом більше 100 років.

Опис місії

Місією Mildred Elley є надання якісної кар'єрної освіти та технічної підготовки, щоб студенти різного освітнього, культурного та особистого досвіду змогли стати успішними у постійно зміненій глобальній економіці. Mildred Elley прагне надати студентам якісні можливості для розміщення та залучити у всіх наших випускників бажання навчатися і навчатись протягом усього життя.

Інституційні цілі

Навчальні плани: пропонувати добре об'ємний академічний досвід, який поєднує в собі професійну освіту та ліберальне мистецтво та науку, щоб краще підготувати наших студентів до кар'єри у різних професійних сферах у сфері охорони здоров'я та здоров'я, бізнесу та технологій, а також надання послуг іншим та просуванню подальша вища освіта.

Факультет: Розробити видатний факультет, що складається з осіб, які мають високу кваліфікацію за досвідом і підготовкою та присвячені індивідуальному розвитку студентів.

Студенти: Надати широкий спектр послуг для студентів та абітурієнтів, включаючи академічні консультації, фінансову допомогу, навчання, консультування з питань кар'єри, організовані заходи та служби підтримки, призначені для індивідуального розвитку студентів та навчання протягом усього життя.

Ресурси: Підтримка навчального середовища навчальних закладів з учнями центрами, забезпеченням сильних технологічних ресурсів та забезпеченням безпечного, шанобливого, різноманітного та колегіального навчального середовища для студентів, викладачів та персоналу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Mildred Elley

Паралегал є важливою частиною будь-якої команди правової підтримки. Paralegals проводять експертне юридичне дослідження, розробляє проекти документів, підтримує файли, вз ... [+]

Паралегал є важливою частиною будь-якої команди правової підтримки. Paralegals проводять експертне юридичне дослідження, розробляє проекти документів, підтримує файли, взаємодіє з клієнтами, а також забезпечує адміністративну підтримку. Програма Paralegal Studies вводить студенти та студенти-атестати до основних комп'ютерних додатків, необхідних для юридичного поля.

Правознавчий студент вивчає принципи права та основи для забезпечення того, щоб юридична фірма, державна установа чи організація діяли в рамках відповідних правових рамок. Ступінь та сертифікат студентів навчаться навичкам спілкування, письма, вирішення конфліктів та юридичних переговорів. Студент паралельного вивчення вивчатиме належні комп'ютерні навички для юридичних досліджень та супроводу судочинства. Вони також використовуватимуть ці комп'ютерні навички для організації та ведення документації, експонатів та свідчень свідків. Оскільки paralegals тісно співпрацюють з клієнтами, свідками та адвокатами, ступінь та сертифікат студент створить міжособистісні навички, щоб побудувати хороші відносини і дозволити клієнтам і свідкам почувати себе комфортно розмовляти з паралегал студент. Критично важливим для паралегального студента є наукові навички та навчання, щоб зібрати факти справи, щоб допомогти скласти правові документи. Всі ці навички будуть зосереджені на програмі Paralegal Studies Mildred Elley .... [-]

США Олбані Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою