Прочитайте офіційний опис

ManhattanPrep102

Студенти роблять найкраще, коли у них є кращі вчителі

У 2000 році Навчіть для Америки і випускником Єльського випускника Зік Vanderhoek мав радикальну ідею: студенти вчаться краще з кращих вчителів. Його бачення того, що тест підготовчого може бути, якщо вчили великі педагоги привели його зібрати команду висококваліфікованих викладачів, рекрутинг тільки ті, з 99-им балів процентиль і значний досвід викладання. І з ними, Manhattan Prep народився.

ManhattanPrep103

Крім традиційних Test Prep

Ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту. І великий вчитель робить все відмінності. Наші викладачі не просто розумні тестовані, вони талановиті педагоги з досвідом, щоб допомогти вам досягти свого найвищого потенціалу.

Так як ми почали, Манхеттен Prep виросла з бутик-навчального компанії в один з провідних постачальників тест підготовчого в світі.

ManhattanPrep104

Ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту

Від наших інструкторів в нашій навчальній програмі, ми працюємо, щоб навчити вас навички, які ви будете потребувати, щоб досягти успіху на тесті, в школі, і за її межами.

ManhattanPrep105
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Від живого в обличчя і онлайн-класи ОСТАННІЙ до онлайн-уроки, які ви можете зробити в своєму власному темпі, у нас є ідеальний LSAT підготовчі для вас. ... [+]

Підготовка до кар'єри в області права.

Виберіть кращий LSAT підготовчі для вас

Незалежно від того, як ви хотіли б дізнатися чи скільки часу у вас є до того дня випробування, у нас немає багато варіантів підготовчих, щоб ви готові.

У прямому ефірі LSAT курс - онлайн або в класі

ОСТАННІЙ Повний курс є найбільш комплексна програма ОСТАННІЙ Prep доступна. Забезпечення не тільки матеріал всередині класу, але зовні, а також, ви будете повністю занурені в LSAT роботу протягом усього періоду підготовки. Навчені досвідчених інструкторів з 99-м оцінками Процентільние, наш живий в обличчя і онлайн-класи є інтерактивними, складні, і зовсім не нудно. І наші малі розміри класів переконайтеся, що ви отримаєте індивідуальну увагу, необхідне, щоб максимізувати ваш рахунок.... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою