Прочитайте офіційний опис

Більше 1,5 мільйонів студентів сказали привіт, що вивчають без стресу

105976_Magoosh01.jpg

Ми змінюємо тестову підготовку

... і весело робити це

Наша місія проста: створювати продукти, які дають студентам скрізь доступ до приємних, доступних і ефективних тестових завдань.

Оскільки попит на високі тестові результати зростав, допуск до вищих навчальних закладів став майже недоступним для тих, хто не може дозволити собі дорогі підготовчі заняття та викладачі. Ми змінюємо це, допомагаючи мільйонам студентів навчатися у власних темпах, і в свій час - незалежно від місця розташування, соціального статусу або фону.

Настав час для більшої кількості учнів отримувати винагороду від вищої освіти. Ми прагнемо збагатити суспільство, зробивши освіту доступнішою і допомагаючи більше тих, хто мріє про вищу освіту, кращу позицію та більш повноцінний спосіб життя, отримуйте те, що вони прагнуть.


Доступно: у нас є студенти у більш ніж 185 країнах! Незалежно від вашого тла, де ви живете, або ваш шлях до вищої освіти, ви можете навчатися в Magoosh . Ми пишаємось тим, що пропонуємо високоякісну підготовку без величезної цінової етикетки.

Ефективний: Результати мають значення, особливо для тестових завдань. З Magoosh , ви завжди будете вчитися з найсучаснішими, найпопулярнішими матеріалами. Ми використовуємо методи керування даними, засновані на відповіді мільйонів студентів, щоб покращити наші питання та уроки.

Приємно: ми віримо, що навчання має бути веселим і корисним. Наша команда експертів з підготовки тестів та викладачів не тільки розумна, але й прагне зробити навчання весело і цікаво.

105977_Magoosh02.jpg

Віддача

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з більш ніж 20 некомерційними організаціями, щоб підготувати високоякісну підготовчу групу для незадовільних спільнот.

105975_Magooshgiveback.jpg

Думки від наших лідерів

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Magoosh

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшення балів LSAT не менше 5 балів. ... [+]

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист

Поліпшення балів LSAT не менше 5 балів.

Навчайтесь будь-де, будь-коли на робочому столі чи на мобільному телефоніНадіслати електронною поштою допомогу, коли ви застряглиПовністю підтримується на ПК, Mac, Android та iOS Поглиблені відео уроки, які охоплюють концепції, підводні камені та ярликиВідповідна команда дистанційних викладачів відповідає на ваші запитання електронною поштою Неперевершена ціна в тестовій підготовці: ¼ ціна конкурентівВисокоякісна підготовка виготовляється виключно нашими експертами LSAT Підготовка з найбільш надійними матеріалами... [-]
США Берклі
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 12 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

The Magoosh Mission

Magoosh