Прочитайте офіційний опис

Массачусетс школа місії Лоу є надання академічно строгий доступне юридичну освіту, підкреслюючи етику, пропагандистської, лідерства та професійних навичок. MSLAW забезпечує доступних і недорогих юридичну освіту в завтрашніх лідерів в області права, бізнесу і технологій, які прагнуть внести свій вклад в їх громадах в якості захисників, адвокатів та керівників. Адвокати мають суттєвий вплив в нашому суспільстві і MSLAW готує її випускники використовувати цю силу, щоб допомогти своїм клієнтам і отримати соціальний прогрес, що диплом юриста традиційно поставки.

Щоб виконати свою місію, Массачусетс юридичний факультет об'єднує різні групи вчених, суддів, експертів-практиків та інших фахівців, щоб забезпечити людей від усіх верств суспільства строгий, професійно вигідне, доступне юридичну освіту, щоб вони могли покращити своє життя і краще обслуговувати своїх общин.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Juris Doctor

Massachusetts School of Law

Ступінь доктора це не просто професійний ступінь в області права. Отримання ступеня JD є основою, що відкриє цілий світ можливостей в світі права, бізнесу та незліченних ... [+]

Доктор юридичних наук

Массачусетс юридичний факультет забезпечує високу якість, практичний і доступний юридичну освіту. Рулонні визнання пропонуються і ОСТАННІЙ не потрібно. Массачусетс юридичний факультет пропонує найнижчу плату за навчання в порівнянні з будь юридичній школі в Новій Англії.

Опис програми:

Ступінь доктора це не просто професійний ступінь в області права. Отримання ступеня JD є основою, що відкриє цілий світ можливостей в світі права, бізнесу та незліченних інших професій. У Массачусетському школи права, у вас є можливість, щоб зосередити свою доктор юридичних наук в різних аспектах права, таких як бізнес, цивільні права, кримінального, міжнародного, травми і багато іншого.... [-]

США Andover
Вересень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою