Loyola University New Orleans College of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Понад 100 років вчені, справедливості і обслуговування.

У 1914 році Лойола юридичний коледж відкрив свої двері і було відкриття уми майбутніх фахівців права досі. Тут, в залах і аудиторіях у верхній частині міста Новий Орлеан кампусу коледжу, ми далі традиції єзуїтський академічну строгість, прагнення до справедливості, і служіння іншим через наші програми цивільного і загального права ABA-акредитовані. Федеральні судді, державні та місцеві політики, партнери юридичної фірми, корпоративні юристи та керівники-всі вони починали свою кар'єру прославлені права з утворенням Лойола. Коли ми починаємо наше друге століття, ми розраховуємо на виховання нового покоління юристів, прихильних за допомогою закону, щоб змінити ситуацію в світі.

Коледж права на Університету Лойоли Новому Орлеані з Університету Лойоли на Vimeo.

Академіки

Починай тут. Перейти в будь-якому місці.

Ми знаємо, що студенти мають свої власні унікальні шляху. Ось чому Лойола юридичний коледж пропонує безліч варіантів, щоб відповідати меті кожного студента.

Ми є однією з небагатьох шкіл у країні, яка пропонує навчальні програми як в цивільному і загального права, що дає вам варіанти юридичної практики в штаті Луїзіана, по всій країні або по всьому світу. Три програми спільної ступеня і дев'ять сертифікатів в спеціалізованих областях дасть вам знання і повноваження вам потрібно практикувати тип закону, який вас цікавить найбільше. І тому що ми знаємо, що для деяких студентів йти в юридичну школу повний робочий день не варіант через вимоги життя, ми пропонуємо вночі і вдень програми на неповний робочий день, так що ви можете отримати ступінь на ваших умовах.

Навчальні програми

 • Юріс ступінь доктора
 • LL.M. в Законі Сполучених Штатів
 • Індивідуалізована Дослідження LL.M. для випускників USJD

Комбіновані програми вищої освіти

 • Juris Doctor (JD) / Майстер ділового адміністрування (MBA)
 • Juris Doctor (JD) / магістр державного управління (MPA)
 • Juris Doctor (JD) / Майстер міського і регіонального планування

Програми сертифікації

 • Сертифікат в галузі цивільного права і загального права
 • Сертифікат в області екологічного права
 • Сертифікат в області міжнародно-правових досліджень
 • Сертифікат в області права, технології та підприємництва
 • Сертифікат в області соціальної справедливості
 • Сертифікат в податковому законодавстві
 • Сертифікат в області імміграції та Закону про громадянство і практика
 • Сертифікат в області медичного права

Юридична клініка

Стюарт Х. Сміт Юридична клініка і центр соціальної справедливості

Чому Новий Орлеан?

Новий Орлеан є динамічне місто сам по собі, а його юридична спільнота настільки ж активно. Ряд регіональних і національних фірм мають представництва в Новому Орлеані, як це роблять багато великі юридичні фірми середнього і бутик, засновані в штаті Луїзіана.

Юридичний коледж пропонує безліч різних напрямків роботи для обслуговування різних верств населення корпорацій, підприємців, екологічні інтереси, конферансьє, місцевих і федеральних державних установ, військових потреб, міжнародних інтересів, сімей і суспільства в цілому.

Новий Орлеан є також великим центром для федеральних і державних судових систем. На державному рівні, він є домом Верховного суду штату Луїзіана, Луїзіана Четвертий окружний апеляційний суд, а також численні окружних судів з цивільної та кримінальної юрисдикції. На федеральному рівні, він є домом Сполучених Штатів П'ятий окружний апеляційний суд і окружний суд Сполучених Штатів для Східного округу штату Луїзіана, а також різних федеральних адміністративних судів.

Новий Орлеан, з його традиціями і захоплюючий краєвид, служить прекрасним фоном для навчання і роботи до справедливості.

Музеї

Новий Орлеан є домом для цілого ряду першокласних музеїв, в тому числі Національний музей Другої світової війни, Новий Орлеан, Музей мистецтв Огден Музей Південного мистецтва, сучасного мистецтва Центр Новий Орлеан, кабільдо.

Фестивалі

Деякі з найбільш унікальних і популярних фестивалів країни базуються в Новому Орлеані, в тому числі Марді Гра, джаз Нового Орлеана і спадщини фестивалю, досвід Voodoo Music + Arts, Французький квартал фестивалю, а також десятки інших.

музика

Хоча Новий Орлеан вже давно вважається американський епіцентр джаз і блюз музики, місто має в своєму розпорядженні більше 80 живих музичних закладів, які виступають в якості приймаючих народної, Cajun, фанк, рок і R & B музики.

Їжа

Новий Орлеан є кінцевою кулінарне плавильний котел нації! Більше 1000 ресторанів охоплюють площу Великого Нью-Орлеан. Якщо ви шукаєте креольском і Cajun кухні, традиційної Південної домашньої кухні, ультрасучасних гастрономічні витребеньки, вартість проїзду в європейському стилі, або свіжі морепродукти на півдні, ви напевно знайдете його в Big Easy.

спортивний

Crescent City є домом для футбольної команди New Orleans Saints НФЛ, Новий Орлеан Пелікани НБА баскетбольної команди, бейсбольної команди New Orleans Zephyrs AAA, і команда Новий Орлеан блазні Національна Прем'єр-ліга Футбол. Для отримання повного списку New Orleans спортивних команд і подій, будь ласка, відвідайте www.sportsnola.com.

візит

Ми запрошуємо Вас відкрити для Університету Лойоли Нового Орлеана юридичний коледж особисто. Будь ласка, зв'яжіться з Торі Luwisch запланувати індивідуальні відвідування або групову інформаційну сесію, щоб випробувати пам'ятки і звуки Лойоли і Новий Орлеан.

Розташування

Новий Орлеан

Address
526 Pine Street,
70118 Новий Орлеан, Луїзіана, США