Indiana University Maurer School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місцеві корені, глобальна присутність

Заснована в 1842 році, Indiana University Maurer School of Law є дев'ятою найстаршою юридичною школою в США і першою державною школою на Середньому Заході. Розташований в прекрасному лісистій місцевості в Блумінгтоні, класичному містечку коледжу, кампус IU постійно входить до числа найкрасивіших у країні. Наша спадщина місцева, але наша присутність глобальна: більше половини наших випускників знаходять роботу за межами Індіани.

118307_118274_6912_h.jpg

Наша історія

Горда історія, багатообіцяюче майбутнє

175 років зростання і змін сформували характер і репутацію закону Індіани.

Школа відкрилася в 1842 році як перший державний університет юридичної школи на Середньому Заході. Після заснування Юридичної школи університетські довірені особи заявили про свій намір створити школу, яка була б "нижчою до західних гір", яка б підготувала студентів до поєднання вищої науки з етикою.

Ранні роки

5 грудня 1842 року професор Девід Макдональд дав свою першу лекцію до класу нового юридичного факультету Університету Індіани, дев'ятої юридичної школи в країні і першої державної юридичної школи на Середньому Заході. Існує немає запису про те, скільки студентів були в тому, що перший клас, але було п'ять у першому випускному класі в 1844 році.

Протягом перших років юридичний факультет процвітав під керівництвом McDonald та інших видатних юристів, а після зарахування до громадянської війни зріс, закінчивши 32 у 1871 році, більше половини загальних випускників університету.

У 1889 році піклувальники відновили юридичний факультет як юридичну школу, назвавши першим деканом Давида Д. Банта. Асоціація американських юридичних шкіл була сформована в 1900 році, а Закон штату Індіана був одним з 25 членів цієї групи. Зарахування в юридичній школі склало 125 студентів у 1900 році, три факультети та юридична бібліотека у кількості 4000 томів. У 1908 році Індіана Закон переїхав до Максвелла Холла, де він залишався до середини 1950-х років.

Прогресивний з самого початку, Індіана закон закінчив свою першу жінку, Тамар Althouse, в 1892 році, його перший азіат-американець, Masuji Miyakawa, в 1905 році. Сем Дарган, його перший афроамериканець, закінчив у 1909 році. з Філіппін, які закінчили у 1907 р., і ступінь магістра в 1919 році.

Наприкінці 1925 року юридична школа запустила Журнал права Індіана, а перша редакційна колегія студентів включала Перлу Лі Вернона, єдину жінку Індіани Ло в той час, яка закінчила перший у своєму класі.

Зростання та національне визнання

Протягом 1930-х і 40-х років, під деканатом Бернарда Гавіта, закон Індіани піднявся, щоб бути серед кращих юридичних шкіл країни, з легендарним факультетом, включаючи Джерома Холла, Фаулера Харпера, Ральфа Фукса, Френка Горака та Остіна Кліффорда. Коли вибухнула Друга світова війна, кількість студентів знизилася до найнижчого з 1870-х років, і лише 19 студентів вступили до 1943-44 років. Після закінчення війни вступ до Школи закону вибухнув, досягнувши 416 у 1948-49 рр., І у відповідь на це юридична школа додала 13 видатних вчителів і вчених.

До 1950-х років Максвелл-Холл не був достатньо великим, щоб утримувати зростаючу школу. Дін Гавіт почав планувати нову будівлю, але поганий стан здоров'я змусив його подати у відставку. Леон Уоллес, професор з 1939 року, був призначений на посаду декана в 1952 році і прийняв плани. "Божевільні ченці Максвелла", як стало відомо студентам права, почали свої заняття в новому будинку юридичної школи восени 1956 року.

Протягом 1960-х і 70-х років Закон Індіани очолювали декани В. Бернетт Харві і Дуглас Бошков. Критерії прийому стали більш вибірковими, і юридична школа збільшила свій акцент на досконалість, призначивши велику кількість молодих факультетів з вищими грамотами. У 1972 році кількість студентів становила 617 осіб.

У 1977 році адміністрація університету відновила свою прихильність до юридичної школи, обіцяючи Дін Шелдон Дж. Плейгер широкий пакет удосконалень, включаючи додаткові професорсько-викладацькі посади, вищі заробітні плати факультету, поліпшення фінансування для бібліотеки законів, а також будівництво та реконструкцію будівель на суму $ 12,6 млн. проекту.

Глобальна перспектива

У 1990-х роках, декан Альфред К. Аман розширив перспективу закону штату Індіана, принісши більш глобальний підхід до викладання і науки. Журнал Індіана глобальних правових досліджень був започаткований, і юридична школа додала кілька видатних викладачів.

Вражаючий список викладачів і студентів продовжує ставити закон Індіани як одну з провідних державних юридичних шкіл Америки. У 2006 році Закон штату Індіана визначив стратегічний план, спрямований на просування школи та її учнів через відданість справі викладання, стипендії та державної служби, а також взаємовигідні відносини з видатним дослідницьким університетом.

Юридична бібліотека як і раніше претендує на законопроект як один з провідних юридичних досліджень країни. Клінічні програми та міждисциплінарні дослідницькі центри, такі як Центр глобальної юридичної професії, Центр досліджень інтелектуальної власності, Центр конституційної демократії та Центр досліджень з прикладної кібербезпеки, створюють нові підстави для традиції права Індіана.

Лорен Робель була призначена деканом юридичного факультету в 2003 році, першою жінкою, яка служила в цій ролі. Випускник школи, вона була членом факультету з 1985 року та асоційованим деканом з 1991 року. Під керівництвом Діна Робеля, грант у розмірі 25 мільйонів доларів від компанії Lilly Endowment Inc. у 2007 році дозволив Індіана Закону залучати та утримувати виняткових викладачів і вчених створити школу як один з найкращих державних університетів країни.

Школа права Маурер

У грудні 2008 року президент IU Майкл А. Макроббі оголосив про $ 35 мільйонів подарунків юридичній школі від випускника Майкла С. Маурера, JD'67 і його дружини Джейн. Школу було перейменовано в юридичну школу Майкл Маурер, визнавши підтримку Маурера.

Маурер пов'язував значення свого пожертвування у відносинах з законом Індіани. "Цей подарунок для мене особливий, тому що це можливість сказати подяку установі, що зробило можливим успіх, який я отримав у своїй юридичній та діловій кар'єрі, Школі права в Блумінгтоні", - сказав він. "Я і я робимо цей внесок у юридичну школу з упевненістю в Лорен Робель, яка так добре служила нашій школі. Ми повністю сподіваємося, що під керівництвом Діна Робеля ця школа буде визнана як елітна установа і, безумовно, одна з найкращих публічних законів школи нації ».

2010-ті: стратегічне майбутнє

У 2012 році Декан Робель був призначений проректором Індіанського університету Блумінгтон і виконавчим віце-президентом університету. Виконавчий юрист Декан Ханна Буксбаум працював тимчасовим деканом до січня 2014 року, коли Остен Л. Парріш був призначений деканом юридичної школи. Колишній заступник декана і тимчасовий декан югозахідної юридичної школи в Лос-Анджелесі, Парріш і факультет розробили нові стратегії для довгострокового процвітання школи.

Baier Hall і бібліотека Джером Хол

У травні 2014 року юридична школа отримала свій третій восьмизначний подарунок: подарунок нерухомості у розмірі 20 мільйонів доларів від Lowell E. Baier, JD'64, з метою довгострокового розвитку об'єктів. Будівля юридичної школи отримала назву Baier Hall, і, на його прохання, бібліотека законів була названа бібліотекою Джером-Холла на честь улюбленого професора і довгого ментора Баєра.

"Я глибоко вшанований можливістю зробити цей подарунок юридичній школі", - сказав Баєр. Зокрема, мені приємно, що бібліотека буде перейменована на честь професора Холла, викладання і наставництво яких були настільки важливими для мого успіху як студента, і чия мудрість продовжувала вести мене протягом всієї моєї кар'єри. Цей подарунок забезпечить постійну цілісність будівлі юридичної школи та юридичної бібліотеки, її самої душі, надихає краще в академічних і схоластичних досягненнях - пам'ятайте, почуття місця створює відчуття мети ».

З величезною щедрістю своїх випускників та друзів, відданістю та відданістю факультету, таланту та наполегливості своїх учнів, майбутнє закону Індіана виглядає яскравішим, ніж будь-коли.

Розташування

Блумінгтон

Address
211 South Indiana Avenue
47405 Блумінгтон, Індіана, США