Прочитайте офіційний опис

У 1916 році університет ім. Еморі створив юридичну школу з факультетом видатних вчителів з ступенями з найвидатніших установ епохи, бібліотеки понад 5000 томів і класу з 27 студентів.

Сьогодні юридичний факультет Університету Еморі об'єднує практичний та дисциплінований погляд на вивчення права із зобов'язанням надавати своїм учням можливості для вивчення досвіду, які залучають їх до різноманітних і невід'ємних ролей, які закон виконує в нашій громаді, суспільстві та світі. Emory Law центрі уваги Emory Law , інноваційні програми, екстернати та прихильність науковим дослідженням гарантують, що наші випускники готові негайно вплинути на вищу освіту.

Місія

Через стипендію, навчання та занурення у світ та його громади, місія Emory Law - це:

  • Виробляти стипендію та навчати студентів щодо ролі закону у визначенні та вирішенні соціальних проблем; структурування конфлікту; розробка ефективних юридичних, політичних та ринкових інститутів; інформування та обмеження урядів; і вшанування соціальних зобов'язань.
  • Посилення верховенства права та відповідних переваг підзвітності, індивідуальних прав, соціальної справедливості, процвітаючих ринків та економічного розвитку.
  • Культивувати лідерів, які служать громаді завдяки ролі в судових органах, уряді, юридичній освіті, суспільних інтересах, корпораціях та юридичних фірмах.
  • Підготуйте студентів до різноманітних кар'єри та постійно змінюваних правових, політичних, соціальних та ринкових умов, забезпечуючи суворе навчання, яке об'єднує теорію, доктрину та досвідне навчання.
  • Заохочуйте досконалість, прагнучи до різноманітності свого студентського корпусу, факультету та персоналу, а також сприяючи науковій продуктивності та міждисциплінарному обміну членами університету, широкою академічною спільнотою в Сполучених Штатах та за кордоном та юридичною професією.

Історія

Заснування року

Професор Гершель У. Аран та єпископ Уоррен А. Кендлер, канцлер Університету Еморі, прагнули створити юридичну школу, яка буде вступати в лігу з юридичними школами національно визнаних університетів, підкреслити "етику та ідеали давньої та почесної професії" , "і заохочувати службу закону.

У 1916 році Опікунська рада Еморі назвала нову школу LQC Lamar School of Law. Ламар закінчив коледж Еморі в 1845 році і мав видатну кар'єру як державний діяч, науковий співробітник і адвокат. Початкове розташування (зараз Карлос Холл) було одним з оригінальних будівель на чотирикутнику Еморі. Будівля з витонченою центральною сходами та мармуровим фасадом в Джорджії був розроблений високо оціним архітектором Beaux-Arts Анрі Хорнбостелем. Двадцять вісім студентів навчалися восени 1916 року.

Під керівництвом Самуеля К. Уільямса, першого декана, юридична школа була першою у Грузії, яка отримала членство в Асоціації американських юридичних шкіл. Американська асоціація адвокатів класифікувала Еморі як школу "класу А" у 1923 році. Єдиними іншими школами на Південному сході, якими слід відзначити це призначення, були Університет Вірджинії та Університет штату Вашингтон і Лі.

Е. Сміт Гамбрелл, випускник Гарвардського юридичного факультету, вступив до факультету ад'юнктів у 1924 році. Він служив на факультеті до напередодні Другої світової війни, а пізніше надав подарунок, який дозволив побудувати сучасну школу права школи-Гамбрелл Зал, названий в пам'ять про своїх батьків.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Emory Law

Університет ім. Еморі пропонує практичний, дисциплінований підхід до вивчення права, який залучає учнів до ролей, які виконує закон у нашій громаді, суспільстві та світі. ... [+]

Університет ім. Еморі пропонує практичний, дисциплінований підхід до вивчення права, який залучає учнів до ролей, які виконує закон у нашій громаді, суспільстві та світі. Наші навчальні центри, інноваційні програми та зобов'язання щодо стипендії підготують випускників до негайного та довгострокового впливу.

Магістр Emory Law може бути закінчений повний робочий день за дев'ять місяців або неповний робочий день у чотири роки. Кілька концентрацій доступні або програма може бути налаштована на конкретні інтереси учня через загальний варіант навчання. Програма LLM відкрита для осіб, які мають іноземну юридичну освіту та / або ступінь американської юридичної освіти з акредитованої ABA юридичної школи.... [-]

США Атланта
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 48 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

MLS

Emory Law

Магістр Юріс надає професіоналам фундаментальну правову підготовку, що відповідає їхнім інтересам, допомагаючи їм розвивати свою кар'єру. Нові формати онлайн-досліджень д ... [+]

Магістр Юріс надає професіоналам фундаментальну правову підготовку, що відповідає їхнім інтересам, допомагаючи їм розвивати свою кар'єру. Нові формати онлайн-досліджень доступні в законодавстві про охорону здоров'я та підприємницькому праві для реєстрації в серпні або січні.

Юридична підготовка для не-адвокатів

Магістерська програма Emory Law " Emory Law ", яка є студентом магістра права на 30 кредитних годин, призначена для того, щоб допомогти не юристам підвищувати свої знання закону та просувати свою кар'єру. Майстер правосуддя може допомогти досвідченим професіоналам або коледжам розширити свій вплив у вибраній галузі.... [-]

США Атланта
Січень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 48 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою