Emory Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1916 році університет ім. Еморі створив юридичну школу з факультетом видатних вчителів з ступенями з найвидатніших установ епохи, бібліотеки понад 5000 томів і класу з 27 студентів.

Сьогодні юридичний факультет Університету Еморі об'єднує практичний та дисциплінований погляд на вивчення права із зобов'язанням надавати своїм учням можливості для вивчення досвіду, які залучають їх до різноманітних і невід'ємних ролей, які закон виконує в нашій громаді, суспільстві та світі. Emory Law центрі уваги Emory Law , інноваційні програми, екстернати та прихильність науковим дослідженням гарантують, що наші випускники готові негайно вплинути на вищу освіту.

Місія

Через стипендію, навчання та занурення у світ та його громади, місія Emory Law - це:

  • Виробляти стипендію та навчати студентів щодо ролі закону у визначенні та вирішенні соціальних проблем; структурування конфлікту; розробка ефективних юридичних, політичних та ринкових інститутів; інформування та обмеження урядів; і вшанування соціальних зобов'язань.
  • Посилення верховенства права та відповідних переваг підзвітності, індивідуальних прав, соціальної справедливості, процвітаючих ринків та економічного розвитку.
  • Культивувати лідерів, які служать громаді завдяки ролі в судових органах, уряді, юридичній освіті, суспільних інтересах, корпораціях та юридичних фірмах.
  • Підготуйте студентів до різноманітних кар'єри та постійно змінюваних правових, політичних, соціальних та ринкових умов, забезпечуючи суворе навчання, яке об'єднує теорію, доктрину та досвідне навчання.
  • Заохочуйте досконалість, прагнучи до різноманітності свого студентського корпусу, факультету та персоналу, а також сприяючи науковій продуктивності та міждисциплінарному обміну членами університету, широкою академічною спільнотою в Сполучених Штатах та за кордоном та юридичною професією.

Історія

Заснування року

Професор Гершель У. Аран та єпископ Уоррен А. Кендлер, канцлер Університету Еморі, прагнули створити юридичну школу, яка буде вступати в лігу з юридичними школами національно визнаних університетів, підкреслити "етику та ідеали давньої та почесної професії" , "і заохочувати службу закону.

У 1916 році Опікунська рада Еморі назвала нову школу LQC Lamar School of Law. Ламар закінчив коледж Еморі в 1845 році і мав видатну кар'єру як державний діяч, науковий співробітник і адвокат. Початкове розташування (зараз Карлос Холл) було одним з оригінальних будівель на чотирикутнику Еморі. Будівля з витонченою центральною сходами та мармуровим фасадом в Джорджії був розроблений високо оціним архітектором Beaux-Arts Анрі Хорнбостелем. Двадцять вісім студентів навчалися восени 1916 року.

Під керівництвом Самуеля К. Уільямса, першого декана, юридична школа була першою у Грузії, яка отримала членство в Асоціації американських юридичних шкіл. Американська асоціація адвокатів класифікувала Еморі як школу "класу А" у 1923 році. Єдиними іншими школами на Південному сході, якими слід відзначити це призначення, були Університет Вірджинії та Університет штату Вашингтон і Лі.

Е. Сміт Гамбрелл, випускник Гарвардського юридичного факультету, вступив до факультету ад'юнктів у 1924 році. Він служив на факультеті до напередодні Другої світової війни, а пізніше надав подарунок, який дозволив побудувати сучасну школу права школи-Гамбрелл Зал, названий в пам'ять про своїх батьків.

Розташування

Атланта

Address
Clifton Road,1301
30322 Атланта, Грузія, США