DePaul University Department of International Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародні дослідження

Кафедра міжнародних досліджень використовує міждисциплінарні рамки для вивчення історичних та сучасних вимірів складних глобальних проблем.

Студенти в цій області розвивають навички в дослідженнях і аналізі і розвивають критичне усвідомлення відносин влади і нерівності, які формують конфлікти і розвиток на місцевих і глобальних масштабах.111260_pexels-photo-1153213.jpeg

Про

Ласкаво просимо до Департаменту міжнародних досліджень, де навчаються програми для випускників, аспірантуру та п'ятирічну програму BA / MA. Міжнародні дослідження - це постійно розвивається сфера, яка прагне зрозуміти і вирішити міжнародні питання таким чином, що об'єднує політичні, соціальні, економічні та культурні методи аналізу.

Наші студенти розробляють відмінні навички досліджень, письма та критичного мислення, які готують їх до широкого кола кар'єрних шляхів у державному, приватному та неприбутковому секторах, включаючи зовнішню службу, гуманітарну допомогу та міжнародний розвиток, державну політику, міжнародний бізнес, соціальний послуги, журналістика та право.

Розташування

Чикаго

Address
DePaul University Welcome Center
2400 N. Sheffield Ave.
Chicago, IL 60614

Чикаго, Іллінойс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: