Columbia University, Columbia Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про юридичну школу Колумбії

Правова школа Колумбії відома своєю інтелектуальною суворістю у своїй навчальній програмі та новаторській науці її факультету. Отримавши силу від величезних міждисциплінарних ресурсів нашого видатного науково-дослідного університету та глобальної сцени Нью-Йорка, наші студенти завершують свою юридичну підготовку, щоб зайнятися найскладнішими у світі питаннями, що перетинають кордони, юрисдикції, питання, сектори та галузі.

Відомий факультет

Наші професори є провідними вченими та провідними фахівцями у своїй галузі, формуючи державну політику та практику права у всьому світі.


Інноваційні дослідження

Науково-дослідні центри та програми Columbia Law School відображають широкий спектр знань, які охоплює наш факультет. Наші центри і програми спираються на сувору факультетську стипендію для вивчення основних, нових і міждисциплінарних сфер права. Вони збирають політиків, суддів, бізнес-лідерів та науковців з усього світу, а також надають студентам можливості працювати безпосередньо з викладачами та досвідченими фахівцями з досліджень.


Глобальна юридична школа

Правова школа Колумбії знаходиться у центрі міжнародної науки та професійної діяльності. Наш факультет, центри та інститути поширюють свій вплив за межами університетського містечка і на міжнародне співтовариство. Наші студенти мають доступ до низки глобально-орієнтованих можливостей, що базуються як у Нью-Йорку, так і в усьому світі. Наші випускники добре підготовлені до транскордонної кар'єри, що охоплює державний, приватний та некомерційний сектори.


Традиція державної служби

Одне з перших юридичних шкіл з вимогою pro bono, Закон Колумбії підтримує зобов'язання сприяти державній службі.

Соціальні ініціативи з правосуддя (SJI) надає послуги з кар'єри та програмування для студентів та випускників, які зацікавлені в громадських інтересах, міжнародних правах людини, державній службі / уряді та правовій добровільній роботі. SJI також впроваджує та контролює програму Pro Bono Колумбійського юридичного факультету, яка поєднує студентів з адвокатськими проектами в суспільному благо, а також гарантованою літньою програмою фінансування юридичної школи.


Досвідчене навчання

Експериментальне навчання - це фундаментальний шлях, який юридична школа Колумбії готує студентів, щоб вони стали ефективними, етичними адвокатами.

Починаючи з класу 2019 року, американські стандарти Асоціації адвокатів вимагають, щоб кожен студент JD заробляв принаймні шість експериментальних кредитів, щоб закінчити навчання.

Надійні програми клінічного та зовнішнього навчання юридичної школи дають змогу студентам вирішувати реальні юридичні проблеми.

Кар'єрні послуги

Випускники Колумбійського права користуються попитом у провідних роботодавців світу. Наші студенти здобули керівну роль у видатних організаціях соціальної справедливості, юридичних фірмах, неурядових організаціях, урядових установах та академічних установах.

Розташування

Манхеттен

Address
435 West 116th Street
10027 Манхеттен, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія