Прочитайте офіційний опис

Можливість. Громада. Інновації.

Призначений для випускників міжнародного та вітчизняного права, нашого LL.M. Програми передбачають гнучкий навчальний план, який включає в себе багатий спектр спеціалізованих юридичних курсів та семінарів та досвіду навчання. Будучи студентом, вас підтримають спільнота юридичних шкіл, яка однозначно співпрацює, включаючи факультети, які захоплюються освітою та глобальною мережею LL.M. випускники LL.M. програми AUWCL включають в себе багатий набір курсів, можливості для вивчення досвіду та спеціальні заходи, які пропонують студентам цінні можливості спілкуватися з провідними адвокатами, політиками, бізнес-лідерами та дипломатами. Ми запрошуємо вас дізнатись, який ступінь з AUWCL може зробити для вас.

Міжнародні студенти в інтернаті LL.M. Програми в AUWCL можуть претендувати на експертизу NY Bar. Більшість із цих студентів приймають американські юридичні інститути, юридичні дослідження та письмо, юридичну етику та два курси в основи американської системи.

Як застосовувати

LL.M. Вимоги до відповідності

Щоб мати право на отримання LL.M., заявники повинні:

· Тримайте доктора юридичних наук (JD) з американської юридичної школи, акредитованої Американською асоціацією юристів (ABA) або першою юридичною освітою з іноземної юридичної школи з еквівалентними стандартами.

· Надати заповнену анкету та підтверджувальні документи до закінчення терміну подання заявки

· Міжнародні заявники повинні відповідати вимогам щодо володіння англійською мовою

· Кандидати до LL.M. в міжнародних правах людини

LL.M. Стипендіальні можливості

  • Потреба та заслуги на основі стипендій: Всі п'ять LL.M. програми пропонують стипендії. Ці часткові стипендії є доступними для обмеженої кількості LL.M. студенти Стипендіальні програми повинні бути подані разом з вашим LL.M. заявка Стипендії нараховуються на підставі академічних достоїнств та фінансової потреби. Для отримання додаткової інформації про стипендії, будь ласка, перегляньте наш стипендіальний веб-сайт.

  • ILSP Alumni Fund: LL.M. в Міжнародних юридичних студіях пропонує шість повних стипендій. Стипендії Фонду випускників нагороджуються новоствореним студентам, які демонструють суворе академічне відданість справі просування питань у міжнародному праві. Стипендіальні програми повинні бути подані з заповненою програмою LLM. Неповні заявки не розглядаються. Кінцевий термін подання заявки - 1 березня, а 1 жовтня - на весняну нагороду. Відвідайте сторінку Стипендії Фонду випускників, щоб отримати докладні правила та інформацію про застосування щодо того, як подати заявку.

  • LL.M. Стипендії у законі

  • Літні програми Стипендії: Заявники, які брали участь у літній програмі в нашій юридичній школі, можуть мати право на отримання спеціальних стипендій.

Терміни

Через вимоги до візи LL.M. Програми мають раніший термін подання заявки для всіх міжнародних аплікантів, які потребують оформлення візи.

Останній термін приходу до падіння

· Міжнародні студенти 1 травня

· Громадяни / постійні громадяни США 1 липня *

Терміни прийому весни

· Міжнародні студенти 1 жовтня

· Громадяни / студенти-постійні мешканки США 1 листопада *

· Гібрид LL.M. 1 грудня

* За певних обставин програма може подовжити строк подання заявки для громадян США та постійних мешканців. Будь ласка, зв'яжіться безпосередньо з Адміністрацією Випускників Адміністрації, щоб дізнатись, чи можете Ви отримати право на це виключення. Через час оформлення візи будь-який заявник, який потребує візи, повинен дотримуватися встановлених термінів.

· Офіційні копії академічних рекордів

Кандидати повинні подати офіційні виписки або нотаріально завірені повнорозмірні копії усіх законом, аспірантів та студентських шкіл, включених до участі, включаючи запис усіх курсів, іспитів і знаків.

"Офіційний" означає копію оригінального документа, засвідченого офіцером вашої школи або нотаріусом. Факсимільні копії та фотокопії академічних рекордів не приймаються. Стенограми повинні бути написані рідною мовою школи. Якщо ця мова не є англійською, документи повинні супроводжуватися засвідченим перекладом. Установи повинні надсилати необхідні документи безпосередньо до Управління з прийому на навчання.

Міжнародні апліканти, що подають заявки через Інтернет через LSAC, мають можливість подати стенограми через Службу складання документів LSAC. Ця послуга включена до реєстраційного внеску LSAC за користування онлайновими послугами. Крім того, міжнародні апліканти, які використовують систему LSAC, можуть обирати (не обов'язково) реєстрацію для Міжнародної служби автентифікації та оцінки транскрипту LSAC за додаткову плату. Використовуючи цю систему, LSAC буде автентифікувати та оцінювати міжнародні академічні рекорди.

Хоча це і не вимагається, LL.M. Програми також приймають стенограми та засвідчені копії навчальних документів від EducationUSA та WES. Заявник повинен звернутися безпосередньо до WES, щоб організувати подання. Дізнайтеся більше про EducationUSA та WES в Інтернеті.

· 2 рекомендаційні листи

Кандидати повинні подати щонайменше два рекомендаційні листи від професорів, роботодавців та інших, які знайомі з академічною та професійною кваліфікацією заявника. Особисті посилання не приймаються. Заявник повинен ознайомитись з літературою LL.M. Програма і кожне посилання конкретно стосується спроможності заявника проводити юридичну освіту. Заявник також повинен пояснити, що приймальна комісія надає значну увагу літери. Рекомендаційні листи можуть бути надсилатись у запечатаних та підписаних конвертах разом із заявкою або надсилатись безпосередньо до Управління з прийому на вищу освіту.

· Особиста заява

Кандидати повинні надіслати 1-2 публікації з одним інтервалом, яка стосується наступного:

· Чому ви бажаєте навчатися LL.M. в American University Washington College of Law .

· Як ви думаєте LL.M. допоможе вам досягти ваших короткострокових та довгострокових професійних та особистих цілей.

· Які заняття та інший досвід, який ви вважаєте, особливо актуальні для вашої заявки.

· 55,00 дол. США заявка

Кожна заявка на вступ має супроводжуватись заявкою на суму 55 доларів США, яка може бути виплачена в Інтернеті за допомогою онлайн-заявки. Вартість заявки не повертається. У разі необхідності чек або грошовий переказ США, що сплачується "Вашингтонському коледжі права", можуть бути відправлені в програму поштою. Всі перевірки повинні бути зроблені на банку, який має філію в США. Також є прийнятними способами оплати дорожні чеки Томаса Кука та Барклая. Готівкові гроші не можуть бути прийняті.

· Офіційний доказ компетенції англійською мовою

Незалежно від громадянства, заявники, яким володію не англійську мову, мають скласти іспит на TOEFL, IELTS, PTE або Kansas та відповідають мінімальним показникам, наведеним нижче.

Винятки з цієї політики будуть надані заявникам, які:

· A Здобути першу юридичну освіту з установи, де англійська є мовою навчання, а офіційна мова країни, в якій розташований університет, є англійською (див. Повний перелік країн, які мають право на виключення) або

· B Здобути ступінь бакалавра, магістра або докторантури від навчального закладу, акредитованого регіональним акредитованим агентством США (Будь ласка, перевірте веб-сайт для повного списку країн).

Тест з англійської мови може складати не більше двох років. Будь ласка, відвідайте сайти нижче, щоб організувати дату тестування або надіслати запит на отримання балів для відправлення в американський університет.

· Тест англійської мови як іноземної (TOEFL) Код установи для American University Washington College of Law складає 8188, а код відділу - 03.

· Міжнародна тестування англійської мови (IELTS)

· Тест з англійської мови Pearsons (PTE)

Мінімальна кількість балів англійської мови

Щоб бути розглянутими для вступу, мінімальні необхідні бали такі:

· TOEFL 84 ibt або 563 на папері

· IELTS 6.5

· PTE Academic 56

· Канзас 70 або вище по кожному підрозділі; 350 або вище за загальну оцінку

Будь ласка, зверніть увагу: перелічені вище бали є мінімальними балами для розгляду при вступі. Виконання мінімальної вимоги балів не гарантує вступ до програми. Якщо ви не відповідаєте мінімальним вимогам, будь ласка, зв'яжіться з Управлінням аспірантури з англійської мови, доступними через американський університет.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

American University Washington College of Law

Як один з провідних міжнародних прав LL.M. Програми в галузі міжнародних правових досліджень пропонують ряд спеціальностей, включаючи міжнародне ділове право, міжнародну ... [+]

Де світ зустрічається для вивчення права

Як один з провідних міжнародних прав LL.M. Програма міжнародних правових досліджень (ILSP) пропонує широку освіту, яка включає в себе багатий спектр курсів та семінарів з міжнародного права, можливості для вивчення досвіду та спеціальні заходи, що сприяють взаємодії з міжнародними адвокатами, дипломатами, керівниками бізнесу та політики. Наш видатний факультет і адміністрація встановили тісні зв'язки з різними міжнародними, урядовими та неурядовими організаціями в районі міста Вашингтона та за кордоном.... [-]

США Вашингтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University Washington College of Law

Американський університет пропонує два різні права людини - гібрид LL.M. в міжнародному правозахищенні та гуманітарному праві та спеціалізації в галузі прав людини в прог ... [+]

Американський університет пропонує два різні права людини - гібрид LL.M. в міжнародному правозахищенні та гуманітарному праві та спеціалізації в галузі прав людини в програмі міжнародних правових досліджень . Обидві програми вирішують потребу в спеціалізованій підготовці в галузі міжнародного права в галузі прав людини в Сполучених Штатах та в усьому світі сьогодні. Гібридна програма, що включає як локальні, так і інтернет-компоненти, дозволяє отримати якісний навчальний план з гнучким та зручним форматом. Студенти обох програм взаємодіють з більш ніж 40 всесвітньо відомими експертами, включаючи фахівців з прав людини та гуманітарного права, які беруть участь у наукових кругах, міжнародних трибуналах, організаціях громадянського суспільства та міжнародних організаціях.... [-]

США Вашингтон
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
American University Washington College of Law

Ця програма розпізнає характер міжнародного права в галузі прав людини в якості полікультурної і багатомовної країни, в якій правозахисники, юристи та представники урядів ... [+]

За останні 15 років координуючих програми підвищення кваліфікації Академії прав людини і міжнародного гуманітарного права, ми визначили чітку необхідність навчання і підготовки фахівців, особливо за кордоном, з особливим інтересом в області прав людини.

Ця програма розпізнає характер міжнародного права в галузі прав людини в якості полікультурної і багатомовної країни, в якій правозахисники, юристи та представники урядів обговорюють і формувати нові стандарти людської гідності, що всі держави міжнародної спільноти вони повинні поважати. LL.M. Права людини і міжнародне гуманітарне право вдалося повністю на іспанською мовою недвозначно говориться про необхідність фахівця в області міжнародного права в області прав людини в Сполучених Штатах і в усьому світі навчання.... [-]

США Вашингтон
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
American University Washington College of Law

Майстер адвокасі (адвокатська програма LL.M.) в American University Washington College of Law , яку керує програма пропагандистських досліджень Стівена С. Вайнштейна, яка ... [+]

Майстер адвокасі (адвокатська програма LL.M.) в American University Washington College of Law , яку керує програма пропагандистських досліджень Стівена С. Вайнштейна, яка працює у юридичній школі, поєднує в собі суворі академічні компоненти та широкий спектр практичних судових процесів. Програма пропонує безліч курсів, екстернацій та можливостей для отримання юридичної стипендії та отримання досвіду навчання. Важливі фокуси адвокатури LL.M. Програма - це використання сучасних технологій у судовому процесі та підготовці юристів з етичних справ. Інноваційний навчальний план Програми допоможе випускникам підготуватися до всіх аспектів судочинства.... [-]

США Вашингтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University Washington College of Law

У центрі Вашингтона, округ Колумбія, LL.M. в програмі з права ... [+]

LL.M. з різницею

American University Washington College of Law Магістр права і права (LL.M.) підготує вас до розуміння питань, які перебувають на перехресті права, політики та всіх рівнях влади шляхом широкомасштабної експертизи громадських закон у Сполучених Штатах.

Це LL.M. з різницею. Призначений як для випускників вітчизняних, так і міжнародних юридичних наук, які мають великий інтерес до уряду та політики США, динаміку демократії та сенсу верховенства права, LL.M. в законі та уряді приймає студентів на широке та глибоке вивчення найбільш важливих питань державної політики того часу. Наш організований освітній принцип полягає в тому, що найбільш підготовлені юристи та аналітики в галузях регуляторного права не тільки мають тверде розуміння окремих предметів, а також майстерність теорій, політичних сил та інституційних реалій, які визначають публічне право в США.... [-]

США Вашингтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law (AUWCL) пропонує унікальний магістр права (LL.M.) в галузі інтелектуальної власності (IP Law) через один з провідних світови ... [+]

American University Washington College of Law (AUWCL) пропонує унікальну ступінь магістра права (LL.M.) з інтелектуальної власності через один з провідних світових центрів вивчення права інтелектуальної власності та інформації. Заявки в даний час приймаються для стипендій інформаційного правосуддя - програма стипендій, стажування та наставництва за видатними кандидатами.

Видатні заявники можуть претендувати на стипендію інформаційного правосуддя, яка включає навчання на підтримку до половини необхідних кредитів, а також наставництво та можливість організувати подію, що стосується своєї спеціалізації.... [-]

США Вашингтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

AUWCL Ribbon Cutting Highlight Video 2 12 16