Прочитайте офіційний опис

Авраам Лінкольн Університет являє собою інтернет-заклад, що надає акредитованими Юріс програми доктор, юрист, бакалавр, магістр, і диплом / сертифікат.

онлайн треки ступінь ALU є практичними і доступними, з використанням передових, легкий в освоєнні, інтерактивні технології. Заробіть свою ступінь повністю онлайн в області права, кримінального правосуддя, бізнесу, ІТ, параюрідіческой досліджень і багато чого іншого.

Заробити Ваш Інтернет Ступінь закон

ALU є однією з провідних юридичних шкіл Каліфорнії, що забезпечують повністю онлайн ступінь доктора юридичних наук - ми горда піонером в області правового дистанційної освіти. ALU реєструється з Комітетом Бар екзаменаторів адвокатів штату Каліфорнія в неакредитований дистанційного навчання школи категорії.

ALU Інтернет Університет: Догляд, Connect, Створити Місія ALU полягає в наданні можливості довічного навчання для студентів, які можуть бути в недостатньому ступені традиційними навчальними закладами.

Мета кожного факультету та співробітник ALU є надання тим, хто шукає, відповідне доручення і справжньої, персоналізований підтримки студентів. Інструктори догляд про унікальні обставини студентів. ALU підключає зі студентами, пропонуючи почуття приналежності і святкування успіху студента і внесок в громадах, яким ми служимо. Ми пишаємося нашими показниками утримання і наших випускників відносин.

Авраам Лінкольн Університет надихає і спонукає наших студентів підкорювати проблеми і досягають свого повного потенціалу шляхом досягнення своїх цілей в науковому співтоваристві протягом усього життя. Роблячи таким чином, ми можемо поліпшити і внести свій вклад в наші громади і створити майбутнє ми шукаємо.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Abraham Lincoln University

Диплом в програмі Paralegal досліджень забезпечує основу в області права, необхідні для отримання позиції початкового рівня в якості юридичної помічника або помічника юри ... [+]

Інтернет Диплом в програмі Paralegal досліджень

Диплом в програмі Paralegal досліджень забезпечує основу в області права, необхідні для отримання позиції початкового рівня в якості юридичної помічника або помічника юриста в умовах правового пов'язані. Наша онлайн на на кампусі класи забезпечують прискорений середовище навчання в області параюрідіческой досліджень. Paralegal студенти отримують студентський-рахунок з Westlaw і стати ефективним у виконанні онлайн правове дослідження. Заробіть свій ступінь параюрідіческой онлайн і просування вашої кар'єри. Контакти АЛУ визнання представник сьогодні, щоб дізнатися, як онлайн градусів в параюрідіческой досліджень може надати вам нові захоплюючі кар'єри для свого майбутнього.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
2 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Juris Doctor

Abraham Lincoln University

Доктор Програма Юріс вимагає 140 одиниць квартал і завершується протягом приблизно чотирьох років. Після проходження експертизи перший рік студенти юридичних факультетів ... [+]

Юріс докторантури

Доктор Програма Юріс вимагає 140 одиниць квартал і завершується протягом приблизно чотирьох років. Після проходження експертизи перший рік студенти юридичних факультетів "(FYLSX, також відомий як" Baby Bar "), генеральний іспит на адвоката (GBX, також відомий як Каліфорнія іспиті), оцінки моральних якостей, в Multistate професійної відповідальності експертизи (ПМСе) і не будучи в заборгованості з підтримки сім'ї зобов'язань, випускники ALU мають право стати повноправними членами Колегії адвокатів штату Каліфорнія і мають право практикувати в Каліфорнії. ... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою