L.U.de.S Lugano Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

LUde.S. Він народився в 1999 році, як об'єднання, в Тічино, в Швейцарії, з ініціативи проф. Paolo Sotgiu, з метою сприяння і заохочення всіх форм культурного обміну та освітнього досвіду, науково-дослідних в Європі і в інших місцях, як Вільного університету гуманітарних наук і технологій - Ludes. Дозвіл немає. 703 від 14 лютого 2006 року Державний Рада уповноважив LUde.S. використовуючи ім'я приватного університету відповідно до ст. 14 пункту. 2 Закону про Університеті Італійської Швейцарії, Університет прикладних наук італійської Швейцарії і на науково-дослідних інститутів 03 жовтня 1995 (LUSI / Університет прикладних наук італійської Швейцарії; RL 5.3.1.1)

У 2014 році, після внесення поправок в ст. 14 LUSI / Університет прикладних наук італійської Швейцарії вже згадувалося вище, що дозволяє використовувати термін університети тільки школи, акредитовані відповідними національними або між владою кантонів, Вільний університет гуманітарних наук і технологій - Ludes є сервісна компанія «Ludes Sagl», перетворюючи їх структуру кампус, кампус Ludes Лугано, Лугано пройде найбільш престижні європейські та міжнародні інститути, а також розробити свої курси, за програмою, підготовленою у відповідних університетах, розміщених.

Відповідно до бачення засновника професора Паоло Sotgiu, і після того, як майже двадцять років роботи в Швейцарії, LUde.S. Нещодавно він заснував новий кампус на Мальті, під назвою United UCM Campus Мальти.

Розширення на Мальті, UCM тепер може ще більше зміцнити свій спектр заходів на міжнародному рівні, звільнивши кваліфікації, які можна порівняти з і визнаними в багатьох країнах, не тільки в Європі, що робить його більш легким для студентів, щоб отримати іноземні кваліфікації (ліцензії NCFHE н. 2015-011).

Тепер вони пропонуються в Ludes Lugano Campus, ступінь курси Кампус Semmelweis університету і США ЦСМ Мальти вищого навчального закладу.

Навіщо вчитися в Ludes

Навчання в LUde.S. Це означає стати тим, ким він є: повна людина, відповідальний і відкриті один до одного і до світу.

Це не просто вивчити техніку, набути навичок, а й навчитися поважати і любов до всього, що сприяє життя.

Визнаючи цінність людини, його потенціал і можливості, завжди стикаються з культурою і традиціями інших народів.

Педагогічний підхід LUde.S. прагне навчити знати і розуміти не тільки інших, але і та над собою, тим самим полегшуючи майбутню професійну і реляционную життя, поклавши тим самим «міцну основу для будь-якого життя шлях буде зателефонувати нам йти.

Розташування

Лугано

Address
Ludes Lugano Campus | Via dei Faggi 4, Quartiere La Sguancia
6912 Лугано, Тічино, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія