EIT RawMaterials Academy SUMA

Введення

Прочитайте офіційний опис

З заліза та сталі наших залізничних мереж, необхідних для транспортування людей і товарів, до золота та срібла, що використовуються в схемі мобільних телефонів, необхідних для передачі інформації, матеріали є життєво важливими для сучасного життя. Матеріали також мають вирішальне значення для перетворення в економіку, яка виділяє менше парникових газів. Електричним транспортним засобам потрібні кобальт та літій для акумуляторних літій-іонних батарей, фотоелектричних та сонячних батарей, які покладаються на кремній, а безредукторні вітрові турбіни вимагають використання рідкоземельних елементів для отримання відновлюваної енергії.

Матеріали також кінцеві. Розумні, круглі, ресурсозберігаючі способи забезпечення постачання первинних та вторинних матеріалів для європейської промисловості та економіки є попитом. Нам потрібні люди з правильними знаннями, навичками та ставленням до піонера цього переходу. Наші програми EIT Labeled підготовляють студентів до участі у вирішенні проблеми!


EIT RawMaterials може запропонувати студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на реальних проблемах.

EIT RawMaterials ініціюється та фінансується EIT (Європейський інститут інновацій та технологій), органом Європейського Союзу. EIT Label - це сертифікат якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та докторантури.

Будучи студентом програми EIT RawMaterials Labeled, ви станете частиною найбільшого європейського партнерства в галузі сировини - з більш ніж 120 ключовими та асоційованими партнерами та 180 партнерами проекту з більш ніж 22 європейських країн, які виходять з вищої освіти, дослідницьких установ та промисловості. Як студентка EIT Label, ви матимете можливість стати частиною цього вдалого партнерства, а також чемпіоном та сприятиме досягненню мети EIT RawMaterials пошуку нових, іноваційних рішень для забезпечення стійкого постачання сировини через ланцюжок створення вартості - від розвідки , видобуток і видобуток, переробка мінеральної сировини, рециркуляція та розробка стратегій кругової економіки.

EIT RawMaterials має на меті підняти нове покоління новаторів у Європі, обладнане необхідним підприємницьким уявленням для розробки та надання рішень. Ви також отримаєте можливість співпрацювати на міжнародному рівні для розробки креативних та стабільних рішень, спрямованих на насущні ресурсні та суспільні проблеми.

Коротше кажучи, це прекрасна можливість стати гравцем у глобальному масштабі, отримувати знання, навички та досвід, які роботодавці шукають у майбутніх випускниках, і стати частиною студентської спільноти Label RawMaterials Academy Label.


EIT RawMaterials Програми, позначені міткою, пропонують вам

 • Тема стажування на провідних європейських компаніях
 • Знання, щоб стати експертом у конкретній сировинній дисципліні разом з оглядом всієї ланцюга вартості сировини
 • Європейська мобільність - навчаються принаймні у двох європейських країнах
 • Інноваційні "навчання на ділі", навчальні курси, які зосереджені на реальних проблемах
 • Членство в EIT Label Alumni Community
 • Курси, призначені для виховання ідеї запуску в прискорювачах та інкубаторах
 • Навчальні поїздки та відвідування підприємств на підприємствах та промислових майданчиках
 • Нові способи навчання - онлайнові курси, віртуальна та розширені реальність та MOOC
 • Модулі курсу, присвячені підприємництву та інноваційним навичкам та компетенціям
 • EIT RawMaterials Інноваційна підтримка: конкурси бізнес-планів, інноваційні завантажувальні матеріали, початкове фінансування
 • EIT RawMaterials літні школи та міждисциплінарні курси


Фінансова підтримка студентів

Академія RawMaterials пропонує стипендії на суму до 9000 євро на одного студента, який бажає провести магістерську програму з додатковою фінансовою підтримкою участі студентів у конференціях, літніх школах та інших заходах. Подальші можливості для отримання стипендій доступні для окремих програм через державні або європейські фінансові органи.


Асоціація випускників сировинних матеріалів EIT

Найважливішим вигодою для вивчення програми EIT RawMaterials є членство в ексклюзивній асоціації випускників EIT RawMaterials. Це об'єднує учасників з повного спектру діяльності EIT RawMaterials, включаючи програми магістра та доктора філософії, стартапи, конкурси бізнес-ідеї та курси підвищення кваліфікації. Асоціація спирається на різноманітний талант та досвід у спільноті EIT RawMaterials, щоб надати своїм членам можливості для співпраці та професійного розвитку не тільки в рамках сировини, але і шляхом створення зв'язків через EIT для більшої кількості випускників EIT. Це об'єднує колег з Інституту сировини, клімату, InnoEnergy, Digital, Food та Health для розробки інноваційних рішень для вирішення суспільних проблем та підтримки професійного розвитку своїх членів.

Розташування

Еспо

Address
Еспо, Фінляндія

Delft

Address
Delft, Південна Голландія, Нідерланди

Бордо

Address
Бордо, Нувель-Аквітанська, Франція

Гренобль

Address
Гренобль, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Льєж

Address
Льєж, Валонська область, Бельгія

Мец

Address
Мец, Гранд Ест, Франція

Luleå

Address
Luleå, Графство Норрботтен, Швеція

Гент

Address
Гент, Фландрія, Бельгія

Alsike

Address
Uppsala
752 36 Alsike, Графство Упсала, Швеція

Льовен

Address
Льовен, Фландрія, Бельгія

Леобен

Address
8700 Леобен, Штирія, Австрія

Тренто

Address
Тренто, Трентіно-Південний Тіроль, Італія

Мілан

Address
Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: