Прочитайте офіційний опис

Karoli Gaspar University пропонує однорічну магістерську програму LLM з англійської мови з щоденними щоденними пропозиціями для юристів у центрі Центральної Європи, Будапешт.

  • Тривалість: вересень 2019-червень 2020 року
  • Місце проведення: Будапешт, Угорщина (ЄС)
  • Кінець терміну подання заявки: 30 квітня 2019 року

Karoli Gaspar University

Юридичним попередником нашого університету була Реформатська теологічна академія м. Будапешт, заснована в 1855 р. Та надана Університетським статусом у 1900 р. Угорським парламентом. У 1993 р. Генеральна Асамблея Угорської реформатської церкви прийняла рішення про створення багатофакультетського університету і це рішення було схвалено пізніше в році 21 вересня парламентом Угорської Республіки. Завдяки створенню Університету Каролі Гаспара Угорська реформатська церква виконувала цілі своїх предків. Наш університет, в дусі університету, спрямований на підвищення статусу не тільки Церкви, а й нації через її освітню, викладацьку та академічну роботу.

Участь університету ім. Каролі Гаспара полягає у продовженні видатних традицій Реформованих коледжів Сароспатак (заснований у 1531 р.), Папа (заснована в 1531 р.), Дебрецен (заснована в 1538 р.), Колошвар (заснована в 1622 р.) Та Наггенід (заснована 1632 р.) ) Окрім освіти міністрів релігії, для цілей академічних досліджень, підготовки кадрів на посаді викладача та ступеня доктора філософії, а також присвоєння ступенів, його цілями та завданнями є забезпечення базового рівня бакалавра та магістра освіту в декількох областях та галузях науки, а також бути здатними проводити наукові дослідження відповідно до вищезгаданих традицій та духу Реформації.

Угорський комітет з акредитації у рішенні №1 від 6 червня 2000 р. Стосовно стандартів освіти та наукових досліджень, проведених у університеті Каролі Гаспар, дав статус нашого університету внаслідок того факту, що наша освітня та дослідницька діяльність відповідає законам наразі є чинними та є, додатково, відповідно до висновку Угорського комітету з акредитації та їхніх рекомендацій щодо стандартів освіти.

Разом ми можемо отримати натхнення на шляху до знань, моралі чи доброзичливості.

Кожне навчання третього рівня включає в себе значний компонент - участь у міжнародній освіті. Наш Університет приділяє особливу увагу можливостям навчання за сумісництвом як програми обміну.

Численні програми Європейського Союзу дозволяють активно залучати студентів до програм мобільності. Після створення нашого університету ми спочатку розробили відносини з голландським регіоном, але зараз ми розширили наші зв'язки з сусідніми країнами, за кордоном, з релігійними та державними університетами по всьому Європейському Союзу.

Ми отримуємо безперервну фінансову та професійну підтримку Програми Сократа та Навчання впродовж всього життя / Програми "Еразм", "Леонардо да Вінчі" або "CEEPUS" Європейської Комісії. Відділи нашого університету підтримують переважно студентам та вчителям мобільності, але ми розглядаємо подальші події, як спільні навчальні модулі, розробку навчальних програм та розробку нових навчальних програм. Нашою метою є зміцнення європейського виміру шляхом повного визнання зарубіжних кредитів, розвитку якості освіти та навчання іноземних мов, розширення проектів, що базуються на міжнародних відносинах, порівняння різних освітніх структур та політики та використання загальноприйняті знання.

Про Будапешт та Угорщину

Площа Угорщини - це майже 100 000 квадратних кілометрів, де проживає 10 млн. Мешканців, мова про яких не існує ніде в світі. Незважаючи на це унікальність, угорський народ живе в центрі Європи більше 1100 років. Природні, культурні та історичні багатства, які мають досвід в Угорщині, відображені в його високій концентрації пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, багато з яких можна знайти в столиці.

Будапешт - це вулик музики та мистецтва найвищого класу з одним із кращих оперних театрів у світі та безліччю музеїв та галерей. Його фестивалі (будь то прекрасне мистецтво, музика або гастрономія) відбуваються протягом усього року. Озеро Балатон, ідеально підходить для плавання та засмагання, є найбільшим озером у Центральній Європі. Поблизу знаходиться знаменитий курортний містечко Хевіз, де ви зможете насолодитися купанням у природному термальному озері навіть у глибині зими. Пружини Угорщини підтримували культуру купання, що існувала до римських часів. Якщо ви після відпочинку, освіження, омолодження або відновлення, Угорщина не може не задовольнити ваші потреби.

Якщо ви хочете продовжувати діяти і повертатися до природи, є безліч виразних маршрутів для піших прогулянок, катання на велосипеді або кінні прогулянки, часто через приголомшливі пейзажі.

Ця країна є батьківщиною всесвітньо відомих винахідників, вчених, дослідників, композиторів та спортивних зірок.

Електронна пошта: international@kre.hu та llm@kre.hu.

Szechenyi outdoor thermal baths during the morning light without people in Budapest, HungaryChain bridge on Danube river in Budapest city. Hungary. Urban landscape panorama with old buildings and domes of operaBudapest, Hungary - Beautiful aerial skyline view of Buda Castle Royal Palace and South Rondella at sunset with Szechenyi Chain Bridge over River Danube, Matthias Church and Parliament of Hungary

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Karoli Gaspar University

Однорічна акредитована програма магістратури з щоденними щоденними пропозиціями для адвокатів у центрі Центральної Європи юридичним факультетом Університету Революції Кар ... [+]

Однорічна акредитована програма англійської мови на майстер-клас з юридичними фахівцями в Центральній Європі, яка надає повний робочий день, на юридичному факультеті університету ім. Каролі Гаспара, Реформатської Церкви в Угорщині, Будапешт.

Тривалість: вересень 2018-червень 2019 рМісце проведення: Будапешт, Угорщина (ЄС)Кінець терміну подання заявки: 30 квітня 2018 рокуСТРУКТУРА ПРОГРАМИ... [-]
Угорщина Будапешт
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Károli Gáspár Református Egyetem
Address
H-1091 Budapest, Kálvin tér 9.
Будапешт, Угорщина