Прочитайте офіційний описЗважаючи на студентів з країн, що розвиваються, та з розвинених країн, практики та наукових кадрів, юридичних, технічних та інших освітніх питань, було зрозуміло, що програма, що випливає, повинна бути максимально комплексною. Таким чином, доктор Блудо та професор Строс вирішили визначити відповідних партнерів, які мають міцні знання в галузі права інтелектуальної власності, права загалом, а також економіки та бізнесу.

Вони знайшли Аугсбургський університет; Technische Universität München; та юридична школа університету імені Джорджа Вашингтона (Вашингтон, округ Колумбія).

Після розширених переговорів Мюнхенський правовий центр інтелектуальної власності ( MIPLC ) був відкритий на церемонії заснування 17 березня 2003 р. Завдяки MIPLC співпраці Міністерства науки, досліджень та мистецтв Баварії чотири партнери змогли отримати офіційний затвердження магістерської програми "Закон про інтелектуальну власність та конкуренцію" в рекордні терміни. У той же час ми були зайняті набором викладачів з усього світу, доопрацьовуючи адміністративні деталі програми та починаючи рекламувати студентів.

До жовтня 2003 року нам вдалося залучити студентів з восьми країн, розташованих на п'яти континентах. У серпні 2004 року ці 13 учнів нашого першого класу закінчили MIPLC , в університеті Аугсбурга присвоєно ступінь "Магістр законів". Наш перший навчальний рік - незважаючи на всі зубні проблеми цього амбітного нового починання - закінчився успішно. У другому навчальному році наша кількість відвідувачів зросла до 18 студентів з 13 країн. Крім того, MIPLC LL.M. Програма була обрана таким чином, щоб сприяти подальшій освіті семи науковців АСЕАН, які приєдналися до програми на зимовий термін 2004/05 р. в рамках програми ECAP II.

До 2008 року ми змогли вперше зарахувати 30 нових студентів і опинилися в процесі акредитації, який тим часом успішно завершився. У нинішньому класі 2013/14 навчається 23 учні з 15 країн Європи, Північної та Південної Америки, Африки та Азії.

Ми вдячні численним людям за критичний внесок у це нове підприємство. З самого початку керівники чотирьох партнерів MIPLC виявили тверду прихильність до цієї унікальної співпраці та вміло та гнучко розглядали складні питання.

Щира подяка, зокрема, професору Вольфгангу А. Геррману та д-р Людвігу Кронтхалеру, президенту та (тодішньому) Канцлеру з Technische Universität München; Професор Вільфрід Боттке, покійний президент Аугсбурзького університету; Професор Майкл К. Янг, тоді декан юридичної школи Джорджа Вашингтона (Вашингтон, округ Колумбія) та професор Мартина Дж. Адельмана з права GW.

Усі ці особи допомогли створити MIPLC як сильну багатосторонню співпрацю. Крім того, вдячність професору Томасу М. Дж. Мьоллерсу з Аугсбурзького університету та покійному доктору Манфреду Шольцу, колишньому члену нашої Опікунської ради, які разом забезпечили значну підтримку фінансування від Gesellschaft der Freunde der Universität Augsburg eV

Нарешті, але не менш важливо, професор Йозеф Дрексл, який зараз є головою Правління MIPLC важливу роль у MIPLC Правил вивчення та іспитів, які MIPLC усім студентам MIPLC .

Без їхньої підтримки та без доброзичливого та корисного підходу баварського Міністерства з питань науки, досліджень та мистецтв ми ніколи не могли б розпочати магістерську освіту. Програма відбулася восени 2003 року, лише через півроку після створення Центру.

І звичайно, без наших понад 65 викладачів, ми б не змогли створити таку різноманітну та багатогранну програму. Не в останню чергу завдяки постійній відданості програмі MIPLC , їхні цілеспрямовані лекції гарантують якість освіти, MIPLC пропонує MIPLC .

Також ми дякуємо нашим викладачам-академікам, які, проводячи навчальні заняття «один на один» зі своїми студентами, роблять важливий внесок у якість нашої магістратури. програма.

Виходячи з цього, ми з нетерпінням чекаємо розвитку поточного та майбутніх навчальних років і прагнемо постійно вдосконалювати якість нашої програми, ще більше збільшуючи взаємозв’язок курсів, адаптуючи курси до потреб студентів, і, не в останню чергу, пропонуючи нові курси.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

Завдяки чотирма партнерами, міжнародними факультетами та студентами з усього світу MIPLC надає справді міжнародний та міждисциплінарний досвід. ... [+]

Наша програма

Завдяки чотирма партнерами, міжнародними факультетами та студентами з усього світу MIPLC надає справді міжнародний та міждисциплінарний досвід.

Маючи всього 38 студентів (максимум) на рік, наша програма набагато менша за інших. Це гарантує інтенсивну взаємодію студентів, професорів та персоналу, а також персоналізовану підтримку. Наші курси розроблені спеціально для нашої програми та наших студентів.... [-]

Німеччина Мюнхен
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Address
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 (89) 24246-5321