Europa-Institut

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут Europa-Institut Саарландського університету є другим найстарішим інститутом такого роду в Європі, який витримав відмінну освіту та дослідження в європейському та міжнародному законодавстві більше шести десятків років. Вже в заснування 1951 року перший директор інституту, проф. Джозеф-Франсуа Анжеллоу, бачення наукових досліджень в Europa-Institut "Європа майбутнього", щоб передати цю Європу молоді, яка була освічена за традиційними методами навчання в різних країнах, щоб бути для всіх цих країн європейськими мислячими педагогами і, можливо, незабаром тренувати провідні сили Європи ". Не тільки це бачення стає реальністю в Європейському інституті; Навпаки, останнім часом він перетворився на глобальний інститут.

Протягом більше трьох десятиліть інститут, розташований у трьох куточках Франції , Люксембургу та Німеччини , пропонує міжнародно визнану магістерську програму європейського та міжнародного права. З того часу більш ніж 5000 студентів успішно закінчили і зараз займають керівні посади в європейських та міжнародних установах, міжнародних юридичних фірмах, корпораціях та національні уряди та адміністрації. Щороку відомих викладачів з усього світу навчають студентів з більш ніж 30 країн, щоб оптимально підготувати їх до викликів європейського та міжнародного ринку праці.

Крім того, всесвітньо відомі вчені та запрошені доповідачі з усього світу використовують відмінні умови досліджень в Europa-Institut зі своєю власною бібліотекою, яка також є Європейським центром документації. Нова мережа Південно-Східної Європи, численні європейські літні курси та зимові школи підкріплюють міжнародне значення інституту в галузі досліджень та подальшої освіти. Власні публікації інституту підкреслюють дослідницький характер інституту, в той час як його орієнтована на практику увага відображається в постійно поширені пропозиції в галузі подальшої освіти, а також великі служби кар'єри. Europa-Institut завжди був надійним партнером у всій своїй діяльності в EVER eV, асоціації випускників Europa-Institut , з далекосяжною мережею у всьому світі.

сертифіковане досконалість

Europa-Institut за підтримки Міністерства закордонних справ, Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень, Європейської комісії та Німецької служби академічних обмінів. Він характеризується високими освітніми стандартами, тісних контактів і регулярних обмінів з інститутами Європейського Союзу, Ради Європи, а також з міністерством закордонних справ с.

В рамках системної акредитації Саарландського університету, Europa-Institut була широко оцінена та сертифікована міжнародним агентством з акредитації ACQUIN. Програма Europa-Institut офіційно засвідчила, що Europa-Institut виступає за видатні дослідження, а також якісне навчання. Europa-Institut також отримала "Сертифікат якості інтернаціоналізації" (CeQuInt) за успішну стратегію інтернаціоналізації у своїй магістерській програмі.

Розташування

Саарбрюккен

Address
Universität des Saarlandes
Campus, Building B2. 1

66123 Саарбрюккен, Саарленд, Німеччина