Прочитайте офіційний опис

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School розташована в Джорджтауні, столиці Кайманових островів, і функціонує з 1982 року.

Юридичний факультет приєднаний до Ліверпульського університету у Великобританії, який підтверджує та нагороджує програму вищої освіти. Ліверпульський університет є Університетом групи Рассел (еквівалент Ліги Плюща США), і тому ступінь визнана на міжнародному рівні.

Що ми робимо

Метою юридичного факультету, у партнерстві з Ліверпульським університетом, є надання студентам стандарту вищого рівня юридичної освіти, еквівалентному рівню, що переважає в Сполученому Королівстві та інших постачальниках правова освіта в світі загального права.

При цьому юридична школа прагне створити середовище для своїх учнів, яке заохочує і дає їм змогу досягти свого повного потенціалу в пошуках знань і академічних знань.

Курси, що пропонуються юридичною школою, призначені для того, щоб бути корисними не тільки для тих студентів, які бажають вступити до юридичної професії, але й для тих, хто має різні інші професійні кар'єри.

Міжнародні фінанси - це найновіше доповнення до пропозиції юридичної школи. LLM-магістр права у міжнародних фінансах, також доступний як диплом післядипломної освіти, пропонується на повний та неповний робочий день, з вступом у вересні.

На рівні післядипломної освіти юридична школа також пропонує професійно-правову підготовку у формі четвертого курсу професійної практики, який після завершення статей Clerkship приводить до кваліфікації адвоката Кайманових островів. Цей курс також призначений для надання юридичної підготовки на порівнянному рівні з тим, що пропонується на подібних професійних курсах у Сполученому Королівстві та у світі загального права.

Метою юридичної школи є надання студентам глибоких знань з англійської мови та права Кайманових островів, і в той же час розвиток навичок перенесення, передових дослідницьких можливостей, навичок аналізу, логічної думки, лаконічності та критичних здібностей.

Правова школа прагне сприяти усвідомленню правових, етичних і моральних питань, які мають значення для розробки правових норм і практики права.

Населення студентів: приблизно 100; що представляють співвідношення студент-студент 10: 1

Остання дата подання заявки на запис за вересень 2019: Кінець липня 2019 року

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLB

Truman Bodden Law School

Наша довгострокова LLB ступеня є високо цінується програма, будучи єдиним кваліфікаційним LLB нагороджений і фактично викладав, спільно з Ліверпульським університетом, в ... [+]

Бакалавр права - LLBОгляд

Наша довгострокова LLB ступеня є високо цінується програма, будучи єдиним кваліфікаційним LLB нагороджений і фактично викладав, спільно з Ліверпульським університетом, в Карибському регіоні. Переваги Truman Bodden Law School Боддена (TBLS) програми підготовки бакалаврів Кайманових островів передбачають досвід навчання на певному ступені в острівному раю з розслабленим способом життя.... [-]

Кайманові острови Кайманові острови Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

LLM

Truman Bodden Law School

Заробити магістр права (LL.M) або диплом аспіранта (PGDip) у міжнародних фінансах у п'ятому найбільшому фінансовому центрі світу, відомому своїм досвідом у секторі фінанс ... [+]

Загальний план програми

Магістр права та PGDip у галузі «Міжнародні фінанси: право та регулювання» - це нові аспірантські кваліфікації, запропоновані спільно з Ліверпульським університетом, Truman Bodden Law School , Великий Кайман.

Програми надають передові юридичні тренінги та пропонуються досвідченою командою лекційної Truman Bodden Law School , а також великими ресурсами та досвідом Ліверпульського університету.... [-]

Кайманові острови Кайманові острови Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Кайманові острови Інтернет, Кайманові острови
Веб-сайт
Телефон
+1 345-945-0077