E-Learning University of Athens

Введення

Прочитайте офіційний опис

Національний і Каподістрійський університети Афін (НКУА) є невід'ємною частиною сучасної грецької інтелектуальної традиції, життя та міжнародної присутності. Вона успішно поєднує в собі старе ім'я та авторитет з динамічним розвитком та творчою участю в сучасних літературах та науці.

Електронний навчальний центр Національного апостола Каподістрійського університету

Додаткова програма дистанційного навчання (електронне навчання) Центру безперервної освіти та безперервного навчання Національного і Каподістрійського університетів Афін, що діє з 2001 року, забезпечує програми дистанційного навчання, що пов'язують теоретичні та академічні знання з потрібними практичними та прикладними навичками. у відповідних професійних сферах.

Протягом останніх 16 років програма "Е-навчання" навчала понад 45 000 чоловік, у більш ніж 250 різних програмах, що охоплюють широкий спектр освітніх напрямів від археології та філософії до економіки. Усі нові програми розробляються з урахуванням знань та навичок, необхідних на ринку праці на національному та міжнародному рівнях, з метою створення динамічного та конкурентноспроможного професійного профілю.

Програми проводяться виключно через Інтернет і адресовані всім віковим групам. Від людей, які тільки починають свою професійну кар'єру тим, хто вже працює як керівники бізнесу або тих, хто сильно цікавиться будь-якою з запропонованих областей.

Старші вчені та фахівці Афінського Національного та Каподістрійського університетів беруть участь в якості академічних керівників програм.

Науковий керівник Програми електронного навчання Центру безперервної освіти та безперервного навчання Національного та Каподістрійського Афінського університету є професором економіки Національного та Каподістрійського університету Афін Панайотісом Е. Петракісом.

Цілі електронного навчання

Кінцевою метою наших програм є задоволення виявлених потреб у навчанні та надання необхідної додаткової кваліфікації людям, які бажають посилити свої знання та отримати нові навички.

Кредитні бали для професійної освіти та навчання (ECVET) присуджуються в більшості програм, а випускники, крім сертифікату, також отримують додаток до диплому Europass. Використання ECVET дозволяє визнати, передавати та накопичувати кредитні пункти між програмами різних навчальних центрів.

Чому електронне навчання - це хороший вибір для стажиста

  • Підвищений доступ та гнучкість
  • Можливість поєднання роботи та освіти
  • Зниження часу проїзду та витрат
  • Більш сфокусований на учня підхід
  • Набуття навичок 21-го століття, необхідне для роботи на робочому місці

Розташування

Афіни

Address
E learning University of Athens
Stadiou 5,

10562 Афіни, Центральні Афіни, Греція