University of Law GDL Courses

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА

Юридичний Університет є одним із найдовших у світі спеціалістів у галузі правової освіти. Ми можемо простежити своє походження до 1876 року з утворенням провідної навчальної фірми Гібсон

Маючи багату спадщину та репутацію інновацій та сучасної практики навчання, ми постійно концентруємо увагу на розробці найкращих юридичних умов.

ЩО РОЗЕТЬСЯ НАЙБІЛЬШИМ

Те, що насправді відрізняє нас від інших університетів, є основним принципом, що сучасні та майбутні юристи, яких ми навчаємо, повинні навчитися лише в реальному, професійному та сучасному контексті, з великою кількістю практичної та інтерактивної взаємодії. Саме тому ми підтримуємо наші контактні години високими і наші навчальні групи невеликі.

ІННОВАЦІЇ ТА СУЧАСНІ

НАВЧАННЯ ПРАКТИКИ

Всі наші курси - від наших ступенів юридичних наук до нашого різноманітного асортименту аспірантських курсів та програм професійного розвитку - розроблені з унікальним, різноманітним та інноваційним методом навчання, який, як доведено, забезпечує самостійних адвокатів, які можуть конкурувати в швидко мінливому світі юридичних послуг. Зосереджуючись на розробці навичок вирішення проблем, зважених аргументів, критичного мислення та комерційної обізнаності, наші курси призначені підготувати вас до реальних труднощів робочого світу.

ВЕСІЛЬНІ З'ЄДНАННЯ

Наш успіх у вивченні та розвитку допоміг нам створити всесвітні зв'язки на ринку юридичних послуг. Ось чому багато провідних світових юридичних фірм працюють виключно з нами, щоб розвивати своїх людей, і чому легальні роботодавці всіх типів хочуть зустрічати наших студентів. Саме тому юридичні школи та професійні організації по всьому світу вирішили вступити в стратегічні альянси з нами.

РОЗУМІННЯ ЗАКОНУ

Університет права є міжнародно визнаним експертом у галузі права. Замість того, щоб зосереджуватися на академічних дослідженнях, наша мета - бути лідерами у питаннях, що мають значення для юридичної професії та наступного покоління практикуючих юристів. Наші курси детально вивчають основні сфери права та забезпечують більш широкий огляд правової системи, щоб краще контекстуально орієнтуватись на те, що вивчається.

Найбільш досвідчені вправи

Більше 250 наших викладачів є кваліфікованими юристами, багато хто з них все ще на практиці, і всі вони мають великий практичний досвід, який вони можуть передавати нашим студентам. Ми сприяємо цьому процесу з високим рівнем контакту з учнями до репетитора та розмірами невеликих класів - однією з причин того, що багато юридичних фірм наполягають на тому, щоб їхні слухачі вивчали з нами.

ОБМЕЖУВАЛА НА РОБОТУ

Ми зосереджуємось виключно на навчанні на основі практики та надаємо студентам доступ до нашої кваліфікованої юридичної служби та юридичної бази вакансій, як тільки вони приймають місце з нами. Студенти також користуються нашими новаторськими та нагородами програмами pro bono, які дозволяють їм отримувати цінний досвід роботи, допомагаючи реальним клієнтам з місцевої громади.

ПОШИРЕННЯ ДОСТУПУ

Ми беремо на себе відповідальність, щоб серйозно розширювати доступ до юридичної професії та пропонуємо широкий спектр стипендій, щоб допомогти талановитим студентам Юридичного університету фінансувати їх юридичну підготовку та досягти своїх кар'єрних амбіцій.

Розташування

Бірмінгем

Address
Бірмінгем, Англія, Великобританія

Брістоль

Address
Брістоль, Англія, Великобританія

Честер

Address
Честер, Англія, Великобританія

Гілдфорд

Address
Гілдфорд, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Ексетер

Address
Ексетер, Англія, Великобританія

Лідс

Address
Лідс, Англія, Великобританія

Манчестер

Address
Манчестер, Англія, Великобританія

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

Читання

Address
Читання, Англія, Великобританія

Ліверпуль

Address
Ліверпуль, Англія, Великобританія