The University of Law Undergraduate Programmes

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет права має кампуси в Лондоні, Бірмінгемі, Брістолі, Честері, Гільдфорді, Лідсі, Манчестері та Ноттінгемі, а також наші курси GDL і LPC, які викладаються в Університеті Ексетера, Університеті Редінга та Університеті Ліверпуля. Наші курси LPC також викладаються в Університеті Східної Англії з вересня 2019 року. Раніше юридичний коледж, ми отримали статус університету в листопаді 2012 року. Наша бізнес-школа працює з університетських університетських містечок у Лондоні Блумсбері, Бірмінгемі, Лідсі та Манчестер.

Що насправді відрізняє нас від інших університетів - це наше переконання, що наші студенти повинні навчитися в реалістичному, професійному та сучасному контексті. Ми зосереджуємося на практичній підготовці та надаємо учням доступ до нашої великої бази послуг щодо кар'єри та вакансій, як тільки вони приймають місце з нами. Завдяки нашій програмі pro bono студенти з права можуть відточити свої навички, працюючи над реальними справами, перш ніж вони закінчать навчання.


Кілька кампусів у Великобританії:

З університетськими містечками, розташованими у восьми найбільш яскравих та цікавих містах Великобританії, Юридичний університет пропонує широкий вибір місць для навчання. Усі вони близькі до процвітаючих торгових центрів, юридичних фірм та транспортних зв'язків. Ми також пропонуємо різні курси онлайн.

Для курсів для студентів з права, поліції та кримінології: ви можете вибрати до восьми містечок у восьми містах Великобританії. Ми також маємо унікальний перемикач *, який дозволяє студентам бакалаврського LLB вибирати навчання в одному, двох або більше містечках, щоб відібрати життя в різних містах під час навчання (* T


Інноваційне навчання:

Ми спеціалізуємося на навчанні та зосереджуємо нашу енергію на розробці інноваційних, високоефективних методів навчання та навчання, які забезпечують студентів професійної кар'єри. У нас більше 250 кваліфікованих та досвідчених адвокатів, адвокатів та суддів, які є нашими викладачами, що дозволяє нам допомагати вам розвивати практичні навички, які можуть зробити все можливе, коли ви починаєте свою юридичну кар'єру.


Кар'єра та працевлаштування:

У нас є одна з найбільших юридичних кар'єрів та послуг з працевлаштування у Великобританії, з командою з більш ніж 30 експертів.

Спеціалізована служба працевлаштування Університету Закону надає студентам доступ до досвіду роботи та можливостей і юридичних вакансій, як тільки вони приймають їхнє місце. Результатом є відмінна статистика зайнятості:

· 92% наших студентів, які закінчують навчання у Великобританії в 2017 році, отримали роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після успішного завершення курсу.

Підтримка:

Ми прагнемо підтримати більшу кількість студентів з різних фонів, ніж будь-коли раніше, щоб досягти своїх кар'єрних амбіцій, тому ми пропонуємо широкий спектр стипендій та програм стипендій, включаючи можливості для працевлаштування, з великим фондом, доступним через наші курси. .

Всі студенти мають можливість повною мірою скористатися нашими можливостями та послугами.

Служба підтримки інвалідів присвячена управлінню будь-якими вимогами, які ви можете мати під час навчання, включаючи тимчасову допомогу через травму або хворобу.

Наша всеосяжна та досвідчена Служба зайнятості надає глибоку допомогу з написання резюме, методики інтерв'ю та загальної кар'єри, а також пропонує великі можливості для підвищення вашого досвіду та навичок. Тим часом наші клініки пропонують вам можливість працювати з практикуючими юристами у реальних юридичних справах під час навчання.

Бібліотека та навчальні приміщення:

Наші добре обладнані IT-комплекти, всебічні бібліотеки права, тихі райони навчання та яскраві соціальні місця задовольняють всі ваші потреби у навчанні. Наш бібліотечний сервіс надає доступ до понад 20 000 електронних книг, які знаходяться в університетському містечку та поза ними, щоб знайти те, що вам потрібно, коли вам це потрібно.

Студентське життя:

Ви насолоджуватиметеся різноманітними інтерактивними та живими заходами як в аудиторії, так і за її межами. Ділові ігри, макетні випробування та змагання з переговорів - це лише деякі з практичних занять, в яких ви будете брати участь у розвитку ваших юридичних навичок. У вільний час ви можете приєднатися до різноманітних клубів і товариств, спортивних команд і комітетів зі збору коштів, або навіть почати свій власний, а також насолоджуватися більш спокійною стороною соціального життя студента.

Студентська асоціація:

Всі студенти автоматично є членами студентської асоціації університету (SA). ЗО має на меті підвищити рівень вашого студента та академічного досвіду, маючи сильне представництво студентської когорти.

У кожному нашому кампусі існує широкий спектр клубів і товариств, якими керує СА. Ось лише кілька прикладів клубів, які ми нещодавно провели:

· Клуб пригодницького спорту

· Клуб тортів

· Благодійне товариство

· Футбол

· Жіноча мережа

· Йога

Курси:

Бакалаврське право, поліція та кримінологія:

Наші курси бакалаврів LLB поєднують академічну строгість з практичними юридичними навичками, щоб надати вам необхідну основу, необхідну для того, щоб почати свою подорож у різні кар'єри.

Більше 90% наших викладачів LLB є кваліфікованими юристами, які надають великий досвід у навчанні. Наші курси доступні як повний робочий день, прискорені або онлайн-курси, так що ви можете вибрати метод дослідження, який найкраще відповідає вашим потребам. Багато наших курсів також пропонують варіант Фонду. Крім того, ми тепер пропонуємо ступінь бакалавра в галузі поліції та кримінології.

Міжнародна літня школа лідерства, Берлін:

В рамках наших зусиль , спрямованих на підтримку ваших амбіцій, ми пропонуємо нашим студентам 2019 бакалавріату Тема : можливість відвідувати нашу Міжнародну літню школу лідерства в Берліні, де ви можете розвинути ключові навички зайнятості і досліджувати цей захоплюючий місто зі своїми колегами ULaw студентів.

Це відкрито для всіх студентів університету права та ULaw Business School. Якщо ви подасте заяву про початок навчання у нас у вересні 2019 року, на трирічному курсі, ви зможете подати заявку на нашу літню школу лідерів після закінчення другого року навчання. Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сайті університету права, відвідайте: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Вимоги до вступу та плата:

Вимоги до вступу та збори змінюються залежно від курсу - для отримання додаткової інформації про вимоги до вступу, плати, варіанти фінансування та, Стипендії та стипендії, відвідайте веб-сайт Університету права.

Міжнародні студенти:

Якщо ви навчаєтесь в університеті права, ви будете приєднуватися до студентів з більш ніж 120 різних національностей, які роблять свій внесок у процвітаючу міжнародну спільноту в наших університетських містечках.

Ми маємо групу Служб підтримки студентів, яка тут надає поради та рекомендації щодо добробуту; інформацію про візи можна знайти на веб-сайті університету права.


Проживання - Бакалавр:

Для наших студентів ми організували проживання у спеціалізованих британських провайдерах, щоб забезпечити Вам комфортне місце проживання під час навчання у нас. Розміщення зазвичай відбувається в спільних квартирах, а в деяких випадках - в окремих студіях.

Для студентів-студентів, ми гарантуємо Вам пропозицію про розміщення в перший рік Вашого ступеня, якщо Ви прийняли нас як свій твердий вибір і подали заявку на проживання до 30 березня в році вступу * (* T


Відкриті дні та події:

Наші дні відкритих дверей - це чудовий спосіб дізнатися про наші курси, ознайомитися з нашими можливостями та познайомитися з нашими викладачами та студентами. Там будуть переговори, дегустації сесій і турів, і ви будете мати можливість задати свої питання. Ми зробимо ваш день максимально цікавим та інтерактивним.

Час від часу ми також пропонуємо Дні відкритих онлайн для наших курсів. Отже, якщо ви не можете потрапити на один з наших відкритих Днів відкритих кампусів, у вас ще є можливість дізнатися, що таке, як навчатися в університеті права, і задавати свої питання в Інтернеті.

Для іноземних студентів, ви можете дізнатися більше про навчання з нами, відвідавши нас за кордоном.

Місцезнаходження у Великобританії:

Навчальні курси для юридичних факультетів доступні на восьми містечках: Бірмінгем, Брістоль, Честер, Гілфорд, Лідс, Лондон Блумсбері, Манчестер і Ноттінгем.

Більш детальну інформацію про всі наші місця розташування можна знайти на веб-сайті Університету права.

Університет права

133 Great Hampton Street

Бірмінгем

B18 6AQ

Університет права

Храм-цирк

Temple Way

Брістоль

BS1 6HG

Університет права

Christleton Hall

Pepper Street

Christleton

Честер

CH3 7AB

Університет права

Braboeuf Manor

Портсмут Роуд

Гілдфорд

Суррей

GU3 1HA

Університет права

15-16 Парковий рядок

Лідс

LS1 5HD

Університет права

14 Store Street

Лондон

WC1E 7DE

Університет права

2 Нью-Йорк-стріт

Манчестер

M1 4HJ

Університет права

1 Royal Standard Place

Ноттінгем

NG1 6FS

Розташування

Гілдфорд

Address
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA Гілдфорд, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 (0)1483 216000

Програми