Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ноттінгем школа права є одним з Найбільші університетські юридичні школи у Великобританії з репутацією для інновацій і доставки високі стандарти правового навчання і виховання, Наша місія полягає у підготовці студентів до їх майбутньої кар'єри і у нас є доведений послужний список в аспірантурі працевлаштування. Повноваження школи говорять самі за себе.

Навчання досконалість

Наші зв'язки з провідними місцевими, національними та міжнародними юридичними фірмами і камер адвокатів "тримати нас в авангарді юридичної освіти. НТУ входить в топ-десятку університетів Великобританії за кількістю студентів, що приймають річного роботи розміщення (HESA 2013-14). Наша нагородами консультаційний центр Проект передбачає більш 100 можливостей для отримання корисний, практичний юридичний досвід. Вас навчать юридично кваліфікованих співробітників, які мають реальний практичний досвід роботи в юридичній галузі, а також провідних вчених, чиї дослідження приводи наші курси. Ми визнаємо, що гнучкий дослідження більш важливим, пропонуючи програми повний робочий день, неповний робочий день і дистанційного навчання. Всі наші ступеня бакалавра права визнаються Regulation Authority адвокати та Бар стандартам Ради як Відбірковий юридичну освіту. Наша Юридична практика для гольфу постійно отримав максимально можливу сортування за Суспільство / Solicitors Regulation Authority права будь-коли з моменту її створення. Ми є одним з усього лише дев'ять навчальних закладів перевірених Радою Бар Стандарти доставити Бар Професійний навчальний курс. Ми пропонуємо широкий спектр LLMs, як академічні та професійні, а також кандидатських і докторських програм професійного. Ми були першими, щоб запропонувати повний час LLM в пропагандистських навичок за межами США. Ми також пропонуємо особливий спектр бонусних курсів підшипників і НПР для практиків, у тому числі нашого професійного сертифіката в Trade Mark практики та післядипломної сертифіката у правовому регулюванні послуг. Наша високо оцінив Диплом в закон перетворення, звичайно, має прохідний бал більше 90%. Висока калібру досліджень в Ноттінгемі юридичний факультет був визнаний під REF 2014 року. Більше 88% з результатів досліджень Школи, які були оцінені були знайдені, щоб бути, принаймні міжнародно-визнаним якістю.

Місце, щоб бути

Видатні об'єкти Ноттінгем юридичній школі, у тому числі макет залах судових засідань, 13 мільйонів фунтів стерлінгів в бібліотеці, більше 7000 комп'ютерних робочих станцій і нещодавно відремонтованих будівель, щоб наші студенти мають найкращий середовище, в якому вчитися. У нас є цілий розділ бібліотеки, присвяченій Ноттінгем юридичний факультет, який включає журнали, підручники практикуючий тексти, звіти і законодавство. Виділений кар'єра і набір послуг для наших професійних курсів дає студентам керівництва і допомоги в пошуках контракту підготовки або стажування. Захоплюючі можливості існують, щоб вчитися в Європі з нашою програмою Міжнародна літня школи. Чому б не підвищити свою кар'єру з вивчення іноземної мови, приєднатися до однієї з наших численних клубів і товариств, у тому числі Lex юридичного товариства, або позайматися спортом в наших чудових спортивних споруд?

Розташування

Ноттінгем

Address
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Ноттінгем, Англія, Великобританія