Прочитайте офіційний опис

"Манчестер Мет" має горду спадщину з 1824 року. Ми також є одним з найбільших університетів Великобританії з понад 38 000 студентів.

Ми зарахували рейтинг 200 найкращих університетів у світі до 50 років, згідно рейтингів 2019 для вищих навчальних закладів Times Higher Education Young, що є мірою нашої відданості забезпеченню та підтримці якісних досліджень та викладання.

Засоби

У нас є чудові послуги, включаючи понад 4000 учнівських комп'ютерів, а також бібліотека в кампусі, яка працює цілодобово протягом тривалого часу. У нас також є інвестиційна програма на суму 400 мільйонів фунтів, яка планується покращити наші навчально-дослідні установи, будівлі та громадські простори.

Дослідження

85% наших досліджень мають "провідний" чи "міжнародно-відмінний" вплив згідно з Рамкою досліджень досконалості (REF) 2014-21, і наша Бізнес-школа має престижні акредитації AACSB та AMBA, що входить в елітну групу бізнес-шкіл у всьому світі .

Студентська підтримка

У нас є досвідчений персонал, який пропонує консультації з кар’єри та безкоштовні уроки англійської мови, а також ми маємо спеціалізований Міжнародний офіс для того, щоб студенти-міжнародники отримували всю підтримку, необхідну для успіху.

Ключові факти

  • Досвід студентів: У нас понад 3500 іноземних студентів з понад 140 країн
  • Відмінне місце розташування: Манчестер - найкраще місто, що живе у Великобританії (* Global Liveability Survey 2018)
  • Доступність: Ми маємо діапазон стипендій для іноземних студентів до 5000 фунтів
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Manchester Metropolitan University

Наша LLM в юридичній практиці з LPC об'єднує основні навички та знання для підготовки юристів та майстерних навичок юридичних досліджень, які можуть допомогти вам виділит ... [+]

Поєднайте навчання адвоката з LLM. Отримати спеціалізовані юридичні знання та виділитися на конкурентному ринку робочих місць.

Огляд

Наша LLM в юридичній практиці з LPC об'єднує основні навички та знання для підготовки юристів та майстерних навичок юридичних досліджень, які можуть допомогти вам виділитися на конкурентному ринку робочих місць.

Готовий до роботи

Елемент LPC призначений для того, щоб підготувати вас до життя адвоката. Це практичний, інтерактивний і надається досвідченими фахівцями-юристами, які розуміють, що потрібно для досягнення успіху на робочому місці. Навчаючись, ви навчитесь думати і вести себе як адвокат.... [-]

Великобританія Манчестер
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

International students: Introducing our University

Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, Англія, M15 6BH GB
Social Media