King’s College London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівський коледж в Лондоні є дослідження під керівництвом університету базується в самому центрі Лондона. King нараховує понад 28 000 студентів з 140 країн світу і в даний час в другій фазі реконструкції програми 1 млрд фунтів стерлінгів, який перетворює його нерухомості.

Король має видатну репутацію для забезпечення навчання світового класу і має особливо видатну репутацію в області права. У 2014 році Dickson Пун школи права був у Великобританії юридичної школи займає топ для провідних світових досліджень в області офіційних досліджень Досконалість Framework 2014. Король також був поміщений 20-е в світі в Times Higher Education Більшість міжнародних університетів 2016 року Rankings.

Центр європейського права, Dickson Пун школа права, Королівський коледж Лондона є одним з провідних світових центрів європейського права. Центр має прекрасну традицію викладання і наукових досліджень у всіх областях права Європейського Союзу. Центр користується репутацією передового досвіду для своєї зазначеної програми громадських заходів і за її післядипломної освіти.

Розташування

Лондон

Address
Informa Professional Academy
2nd Floor, KNect House
30-32 Mortimer Street

W1W 7RE Лондон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: