Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Единбурзька юридична школа

Ми відомі нашим міжнародним та міждисциплінарним світоглядом, ми були в центрі правової освіти та досліджень більше 300 років.

1707 рік ознаменувався створенням юридичного факультету, що зараз називається Единбурзька юридична школа, яка розташована в історичному Старому коледжі в самому серці Единбурга, у хвилинах як від судів закону, так і від шотландського парламенту.

Навчаючись в юридичній школі в Единбурзі, ви приєднаєтесь до активної, активної спільноти провідних світових дослідників, юристів та студентів на всіх етапах їхньої освіти.

Рейтинги

Вибираючи, де навчатися, університет із сильною репутацією може бути досить високим у вашому списку пріоритетів, а ім'я університету Единбурга - це те, що має високий вплив у всьому світі.

  • 14-е місце в рейтингу світового університету "Всесвітня вища освіта" для права.
  • 25-е ​​в світі та 6-е місце у Великобританії за законом у рейтингу Світового університету QS 2018 за темою: Право.
  • 4-е місце у Великій Британії для дослідження потужності, засноване на якості та широті наших досліджень (Research Fortnight Power Rank, REF 2014).

Місто

Столиця Шотландії - красиве, історичне місто, яке регулярно проголосували як одне з найбільш бажаних місць для проживання у світі. Великий, щоб запропонувати щось для кожного, але досить маленький, щоб почувати себе як вдома, Единбург - це сучасне, вишукане та красиве європейське місто з різноманітною, багатокультурною спільнотою.

  • Кампус університету займає друге місце у Великобританії (Times Higher Education, 2017).
  • Единбург входить до двадцятки найкращих студентських міст світу, другий - у Великобританії (QS Best Student Cities 2017).
  • Единбург зайняв друге місце в світі за якістю життя (Deutsche Bank, 2017).
  • Единбург був названий третім самим безпечним містом у світі, згідно з опитуванням, проведеним компанією Post Office Travel Insurance у 2015 році.

Ми допоможемо вам досягти ваших цілей у кар'єрі

Всі наші студенти мають доступ до спеціаліста з юридичного кар'єри, який може запропонувати спеціальну підтримку для вашого планування та розвитку кар'єри.

Ми також створюємо корисні навички у нашому навчанні та оцінці, заохочуючи вміння письмових та презентаційних навичок та спілкування та аналітичних здібностей, а також розвивати свої знання у вибраній вами області.

Ви будете частиною вражаючої мережі

Будучи аспіранткою в Единбурзькій юридичній школі, ви будете вчитися безпосередньо від вчених, чия робота впливає на політику та практику, як у Великобританії, так і в усьому світі.

Ви навчаєтесь разом з учнями, які приїхали з виняткового діапазону країн і професійних або академічних фахівців, і їх перспективи тільки збагатять класові дискусії.

Звичайно, ваш час з нами - це не все про навчання. Університет має великий вибір студентських товариств, щоб приєднатися або ви можете поєднатись із власними учнями навчальних закладів післядипломної освіти, щоб допомогти вам розвинути дружбу поза класом.

Студентські громади

Післядипломна освіта в Единбурзькому правознавстві організовує соціальні заходи, щоб допомогти аспірантам юридичної школи знати один одного.

Edinburgh Law Connections є спільнотою випускників спеціально для LLM або MSc випускників. Група організовує регулярні мережеві події з колишніми учнями.

Ми пропонуємо великий вибір

Незалежно від того, розглядаєте ви кандидатську чи навчальну програму, ви знайдете винятково широкий спектр питань, які пропонуються тут, від кримінального судочинства до комерційного права або від інтелектуальної власності до міжнародного банківського регулювання.

Ви можете навчатися разом з нами тут, в Единбурзі або далі завдяки нашим програмам онлайн-навчання.

Розташування

Едінбург

Address
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX Едінбург, Шотландія, Великобританія

Програми

LLM
Цей навчальний заклад також пропонує: