Sustainability College Bruges

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стійкість Коледж Брюгге (SCB) є приватним закладом, пропонуючи безперервну освіту, наукові дослідження, консультаційні послуги і посередництво, для всесвітньої громадськості - по екології, енергетики, зміни клімату та проблем зі здоров'ям і безпеки.

Діяльність SCB надихаються і керуються до 2015 року цілей сталого розвитку ООН і 2016 Європейська дія по стійкості.

SCB складається з Центру безперервної освіти, в Центрі досліджень Центру медіації та вирішення спорів, а також Центру консультаційних послуг.

Вона підтримується великою групою SCB Fellows, Консультативна рада з міжнародного і друзям SCB.

Брюгге 1

Безперервна освіта

SCB Центр безперервної освіти (CCE) організовує безперервну освіту (програми, конференції, семінари, презентації), який є «проблемою орієнтованої», «попит», «науково обґрунтованої» і «дидактичний інноваційним». Це в основному, здійснюється в міждисциплінарному чином і з акцентом на соціальні та гуманітарні науки аспекти. У разі необхідності й доречні, природничі науки і біомедицини експертизи включена. Зроблені на замовлення освіта є метою.

Діяльність SCB CCE не призводять до бакалавра, магістра або вчений ступінь кандидата наук. Участь і оцінка нагороджений сертифікатом SCB CCE (про відвідуваність, участі, оцінки).

SCB Центр досліджень

SCB Центр досліджень (CR) виконує (інтер) дисциплінарне дослідження на, енергетики, зміни клімату, довкілля та здоров'я і безпеки. Це робиться з ініціативи SCB стипендіатів та / або на вимогу державних або приватних осіб.

Дослідження, проведене представлено на старт SCB заходів, семінарах та конференціях, а також опубліковано в SCB Opinion документах.

Брюгге

Посередництво

SCB Центр медіації та вирішення спорів щодо (командер) спрямована на заохочення посередництва і методів іншого альтернативного вирішення спорів (ADR) в навколишньому середовищі, енергетики, зміни клімату і питання здоров'я та безпеки. Вона включає в себе діяльність Асоціації Фламандській Керівництво і посередництво в складних інвестиційних проектів, як це передбачено в 2010 році Курт Декетелаер і Дірк Хенккенс і відкритий для розробок ADR європейських і міжнародних.

консультації

SCB центр консультаційних послуг (CAS) пропонує юридичні та міждисциплінарного консультації та підтримку урядам (місцеві, національні, європейські, міжнародні), прибуток і некомерційних організацій в галузі охорони навколишнього, енергетики, зміни клімату і питання здоров'я та безпеки. Це робиться в науковому та неупереджено. SCB CAS також виступає в якості «другого думки» визволителя для юридичних і консалтингових фірм.

SCB Бачення і Місія

Бачення SCB є «Інвестиції в знання для сталого майбутнього».

Місія SCB полягає в наступному:

  • Ділиться пристрасть до питань охорони навколишнього середовища, клімату, енергетики, охорони здоров'я і безпеки,
  • Пропозиція контенту з ініціативи безперервної освіти замість формату керованого освіти,
  • Будучи гнучкою, адаптується і передбачаючи до мінливою нормативно-правового середовища,
  • Проведення міждисциплінарних досліджень від суспільних і гуманітарних наук точки зору, в той час як за участю всіх відповідних зацікавлених сторін,
  • Доставка компетентний і спеціальний консультаційні послуги, посередництво і врегулювання суперечок,
  • На основі «мережевого аутсорсингу», в результаті чого у всьому світі провідні фахівці в прибутку, некомерційних, державних і наукових секторах для тих, у кого немає часу або можливості вчитися або займатися за кордоном,
  • Будучи глобальним, і робить безперервну освіту та дослідження доступним для всіх, незалежно від їх місця розташування та часовий пояс
  • Прагнення до досконалості у всіх областях діяльності, розробленої при підтримці світового класу групи заангажованих і компетентних товаришів.
Брюгге

Розташування

Брюгге

Address
Potterierei 4
8000 Bruges (Belgium)

Брюгге, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: