Прочитайте офіційний опис

build

Гентський університет є заповзятливим університетом з міжнародним зверненням. Наш девіз: «Смій думати»: де 37 тисяч студентів та 8000 співробітників заохочуються до застосування підходу критичного мислення. Плюралізм і соціальні зобов'язання є наріжними каменями нашої філософії, так само, як різноманітність, участь і самостійна думка.

Хоча участь у програмах LLM та MSc вимагає достатньої фінансової підтримки, рішення про прийом приймаються незалежно від особистих фінансових коштів заявника. Наступні рішення щодо фінансової допомоги дозволять студентам, які потребують зовнішньої фінансової підтримки, оцінити фінансову доцільність їх застосування.

Гентський університет є одним з провідних вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ у країнах з низьким рівнем освіти. Розташований в історичному, зручному для студентів місті в культурно-економічному центрі Європи, Гентський університет є активним партнером у різних національних та міжнародних мережах освітньої, наукової та промислової кооперації. Хоча Гентський університет офіційно є голландським вищим навчальним закладом, англійська мова широко розмовляють як студенти, так і персонал. Крім того, іноземні студенти можуть вибрати широкий спектр курсів англійської мови та програм, таких як програми LLM.

11 факультетів Гентського університету складаються з 125 кафедр, які пропонують високоякісні науково-дослідні програми з широкого кола навчальних дисциплін. Міжнародне студентське населення (11,5%) свідчить про якість та різноманітність освіти та досліджень Гентського університету. Гентський університет є 61-м кращим університетом на Шанхайському рейтингу у 2018 році. Всі ці фактори, у поєднанні з сильною міжнародною спрямованістю, робить університет Гента найвищим університетом Європи.

Юридична школа

peoppe

Школа права знаходиться в історичному центрі міста Гент. Займаючи ряд історичних будівель сімнадцятого і дев'ятнадцятого століть, він має сучасні засоби навчання, включаючи чудові бібліотеки та добре обладнані комп'ютерні засоби.

Офіційною мовою навчання є голландська, за винятком спеціальних програм післядипломної освіти з англійської мови, таких як LLM

До складу факультету входять понад 80 професорів і близько 90 асистентів, які, крім викладання, активно займаються дослідженнями, письмом, лекціями та державною службою. Багато його членів мають міжнародну репутацію у своїй галузі спеціалізації, беруть участь у національних та міжнародних проектах і закликаються до роботи як експерти у підготовці державної політики. У програмах LLM кілька іноземних професорів з міжнародною репутацією зміцнюють факультет спеціальних курсів.

Правова школа в Генті є центром передового досвіду ЄС «Жан Моне», визнаним за свій досвід і наявні ресурси для права Європейського Союзу. За допомогою інституцій ЄС, що знаходяться поблизу, юридична школа Гента пропонує всі необхідні умови для поглибленого вивчення права та практики Європейського Союзу та міжнародного підприємницького права. Студенти також можуть скористатися чудовою бібліотекою, яка є центром європейської документації.

З студентським населенням близько 4000 студентів, Ghent University Law School є однією з найбільших юридичних шкіл Фландрії та Бельгії. Багато її випускників відіграють важливу роль у правовій системі як державні чиновники, судді, члени вітчизняних та міжнародних юридичних фірм, або як професори права в інших бельгійських та іноземних університетах.

Ghent University Law School вважається серед своїх випускників колишнім прем'єр-міністром Бельгії та лідером партії АЛДЕ, Гі Верхофштадтом та іншими видатними міністрами бельгійського федерального уряду та фламандських урядів, членів Касаційного суду, Конституційного суду та Державної ради в Бельгії.

Більш детальну інформацію про Ghent University Law School можна знайти на сайті www.ugent.be/re.

Програма LLM

llm

Програма LLM складається з трьох спеціалізованих LLM, з яких майбутні аспіранти можуть вибирати, а саме:

 • LLM з міжнародного та європейського права; або
 • LLM з міжнародного господарського права; або
 • LLM з права Європейського Союзу.

Спеціалізований характер програми дозволяє студентам розвивати специфічні навички та компетенції у швидко розвиваються областях права ЄС. Три програми LLM надають студентам можливість розробити власний курс навчання відповідно до своїх пріоритетів у кар'єрі. Це дає їм змогу набути досвіду з багатьох актуальних і актуальних питань міжнародного права. Тим не менш, хоча курси можуть бути спеціалізованими та розробленими відповідно до потреб учнів, вони поділяють спільне те, що всі три програми LLM ідеально підходять для студентів з-поза меж ЄС, які потребують ретельного досвіду в регулюванні ЄС та для тих з в межах ЄС, які хочуть уникнути провінційного вивчення національного права.

Коротше кажучи, програма Ghent University Law School LLM є значним кроком для юристів та фахівців, які потребують знання права ЄС та / або інституцій ЄС для їх кар'єрного розвитку. Для отримання додаткової інформації, що стосується кожного з спеціалізованих курсів, студентам рекомендується відвідати офіційний сайт програми LLM.

Подайте заявку на навчальний рік 2019-2020 з 1 жовтня 2018 року за адресою http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form!

Основні моменти програми LLM

12883_program_highlights.png

Програми магістратури з юридичного факультету Гент гарантують, що щорічно додаються нові науково-освітні заходи до програми LLM в Гентському університеті з метою зміцнення вашого резюме (для того, щоб забезпечити цікаву роботу в європейських чи міжнародних інституціях і організаціях, відомих юридичних та консалтингових фірм).

12880_3.png

Практичний курс «Навички для юристів» \ t

Цей основний курс LLM спочатку був розроблений для розвитку навичок студентів юридичних факультетів, а також для поліпшення їхнього вільного володіння та грамотності в читанні, консультуванні, використанні та написанні юридичної англійської мови, а також у розвитку комунікаційних та презентаційних навичок. Сьогодні цей курс стає все більш захоплюючим і практичним!

Оновлений курс «Навички для юристів» складається з наступних блоків:

 • Освоєння юридичних англійських та юридичних досліджень та презентаційних навичок для юристів
 • Практикуючи як міжнародний юрист і дізнаючись про життя в юридичній фірмі
 • Краш-семінар з підготовки комерційних договорів
 • Переговори та посередництво
 • Серія лекцій провідних юристів, політиків та економістів з усього світу.

Давати вам знання, навички та методи, щоб справити враження на роботодавця з першого дня роботи - саме цього ми прагнемо!

Участь у судових процесах

Нещодавно наші студенти мали виняткову можливість брати участь у судових засіданнях, як частина їх офіційних навчальних програм.

Отримайте досвід перших рук і продемонструйте, що ви мотивований і відданий студент, беручи участь в одному з наступних змагань Moot Court:

 • Європейський судебний суд
 • Willem C. Vis Міжнародний комерційний арбітражний суд
 • Міжнародний конкурс судових слухань Ph. Jessup International.

"Юридична клініка: права людини" як факультативний курс

Студенти працюють у так званій «юридичній клініці» на реальних проектах у невеликих групах. Проекти можуть вимагати проведення досліджень, звітів або консультацій, які будуть надані організації, що діють у сфері прав людини. Вони також можуть стосуватися підготовки матеріалів справи, які будуть передані до суду. Юридична клініка готує студентів, що навчаються, для їхньої майбутньої роботи у все більш різноманітній та конкурентоспроможній національній та міжнародному професійному середовищі.

Літня програма стажування

Наші програми LLM намагаються постійно служити платформою для кроку вперед у кар'єрі наших студентів: ми пропонуємо деякі кар'єрні орієнтовані лекції та коучинг для наших студентів LLM, щоб краще підготувати їх до різних процесів застосування та інтерв'ю, що ведуть до потенційної міжнародної зайнятості . Ми також пропонуємо нашим студентам LLM можливості для спілкування під час різноманітних запрошених лекцій та подій.

Нещодавно ми запровадили 1-місячну літню (не оплачувану) програму стажування для провідних випускників LLM. Ми прагнемо відповідати інтересам кращих випускників та потенційних роботодавців, а також запропонувати працездатним студентам, які досягли найвищих результатів, та вразили професорів своєю мотивацією до успіху у стажуванні в юридичному факультеті в Генті. фірми та неурядові організації!

Наставницька програма

Ми запустили цю програму для того, щоб ви могли обговорити свої кар'єрні плани і отримати поради від наших яскравих і досвідчених випускників, які прийдуть і поділяться своїми знаннями і практичним досвідом з вами, адвокатами у формуванні, через різні лекції та тренінги!

Вимоги щодо вступу

Студенти мають право на вступ, якщо вони відповідають наступним критеріям прийому:

 • Мати юридичну освіту, тобто ступінь, що в країні походження дає право на здійснення юридичних професій. Студенти, які навчаються на останньому курсі післядипломної освіти, можуть подати заявку і можуть бути умовно допущені, за умови успішного закінчення їхньої освіти.
 • Виключно, після вивчення їхньої навчальної програми та з урахуванням набутих ними компетенцій, можуть бути допущені і кандидати, які не мають юридичної освіти. У такому випадку прийом може здійснюватися з урахуванням обмежень щодо курсів, які слід дотримуватися.
 • Надання доказу достатнього володіння англійською мовою (застосовується для всіх, хто не володіє англійською мовою. Ми вимагаємо мінімальний бал 560 для паперу TOEFL, 95 для Інтернет TOEFL або 7 для IELTS. Однак, є можливість отримати звільнення для потенційні кандидати, які пройшли курс навчання не менше одного року (рівний 60 кредитів ECTS) на англомовному вищому навчальному закладі (за поданням відповідного документа, що підтверджує завершення такої програми)).
 • Мати достатню фінансову підтримку, як зазначено у заявці, або за допомогою особистих фінансових коштів або фінансової допомоги. Зверніть увагу, що плата за навчання за програмою LLM складає 5524,30 євро.
 • Подати заявку на допуск до програми LLM з усіма необхідними документами.

Процес подання заявки на навчальний рік 2019-2020 відкритий з 1 жовтня 2018 року! Подайте заявку тут: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

Порядок подання заявки

Процес відбору координується Комітетом з міжнародних відносин юридичної школи. При виборі студентів Комітет враховує академічний потенціал, серйозність мети та мотивацію. Відбір - це данина не лише до успішності заявника в минулому, але й до його впевненої здатності добре виконувати вимоги програми LLM та сприяти групі LLM.

Юридична школа Гента не дискримінує будь-якого заявника на основі раси, кольору, національності або етнічного походження, віросповідання, статі, сексуальної орієнтації, шлюбного чи батьківського статусу, гандикапу, доходу або особистих фінансових коштів.

Хоча участь у програмі LLM вимагає достатньої фінансової підтримки, рішення про прийом приймаються незалежно від особистих фінансових коштів заявника. Наступні рішення щодо фінансової допомоги дозволять студентам, які потребують зовнішньої фінансової підтримки, оцінити фінансову доцільність їх застосування.

Навчання та збори

Гентський університет є державним університетом, і його політика полягає в тому, щоб тримати навчання до мінімуму (для програми LLM - 5524,30 євро). Проте університет надає кілька грантів Top-Up, деталі яких можна знайти на сайті університету.

Сама програма LLM не має фінансування для отримання стипендій для підтримки витрат на проживання в Генті. З іншого боку, програма LLM пропонує обмежену кількість стипендій або часткових / повних відмов від навчання, залежно від його бюджетних обмежень та потреби заявників.

Однак важливо розуміти, що фінансові обмеження зазвичай зменшують кількість стипендій / відмов до рівня, значно нижчого за їх вимоги. Тому кандидатам настійно рекомендується бути фінансово самодостатніми, або через особисті засоби, або через втручання третіх осіб.

Рішення про фінансову допомогу університету приймаються після прийняття рішень.

Фінансова допомога

Кандидатам LLM пропонується вивчити шляхи надання фінансової допомоги за межами програми LLM. Слід, однак, підкреслити, що програма LLM не може надавати технічну або матеріально-технічну підтримку для цих зовнішніх процесів застосування, крім рекомендаційних листів та / або підтверджень застосування або відбору, де це необхідно.

Місцезнаходження

grad

Вчитися в Генті вірно працювати в серці Європи! Брюссель та його численні інституції ЄС - це лише коротка, зручна та зручна поїздка на поїзді. У Гаазі, Люксембурзі та Страсбурзі всі основні інституційні столиці - це відстань до одного дня, а разом з Брюсселем ми відвідуємо більшість з них під час вашого перебування. І, звичайно ж, для тих з вас, хто хоче дослідити великі метрополії Європи, Гент - фантастичний шлюз.

Завдяки безпосередньому доступу до високошвидкісної залізничної мережі Європи та великим міжнародним аеропортом, ви зможете відвідати Париж, Лондон, Берлін і багато інших захоплюючих місць на капелюшці. Ми будемо тримати вас зайнятими, але у вас також є час відкрити для себе деякі великі міста Європи за власним бажанням.

Юридична школа Гента розташована в університеті Universiteitstraat 4-6, 9000 Ghent, Бельгія. Основна адміністративна будівля Гентського університету, Ректорат, розташована в Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Gent, Бельгія.

Розміщення

З університетом та іншими вищими навчальними закладами місто Гент охоплює приблизно 50 тисяч студентів. Тому ринок житла зрозуміло розтягнутий. Для вхідних іноземних студентів пошук відповідного житла ідеально виконаний, але може вимагати певних зусиль і гнучкості. Існує по суті два шляхи пошуку відповідного житла: через приватний ринок або через університетське житло.

Ви можете запросити проживання в університетських резиденціях після вступу до програми LLM.

Студентське життя

12884_student_life.png

Наш університет і юридична школа має програми обміну з численними університетами по всьому світу. Правова школа щороку приваблює сотні іноземних студентів. Ваш клас LLM буде відображати цю культурну різноманітність. Ваші професори та викладачі LLM включатимуть міжнародних експертів. Ваш досвід LLM в Генті, в результаті, буде набагато більше, ніж академічна освіта. Це також буде культурним досвідом, що проводиться раз у житті. Ви будете зустрічатися, навчатися і жити з цікавими та талановитими людьми з усього світу. Ви залишите це місце збагаченою і освіченою людиною з кращим розумінням сучасного світу і зв'язками і зв'язками, які перетинають багато кордонів. Для отримання додаткових фотографічних показів, будь ласка, відвідайте нашу сторінку FB, де ми часто оновлюємо цінні поради та поточні заходи - академічні та позашкільні:

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Ghent University Law School

LLM з міжнародного підприємницького права є флагманською програмою для студентів, які прагнуть спеціалізуватися на ... [+]

LLM з міжнародного господарського права є флагманською програмою для студентів, які прагнуть спеціалізуватися в міжнародно-правових аспектах ділової практики в нашому глобалізується світі. Здійснюючи індивідуальний вибір, він спрямовує студентів на ключові правові блоки міжнародного підприємницького права, гарантуючи вищу освіту з реальною доданою вартістю у бізнес-орієнтованій кар'єрі. Магістратура з міжнародного підприємницького права в Генті дозволяє студентам отримати глибокі знання про всі сфери практики і спрямована на майбутніх або вже досвідчених юристів і юристів, які працюють у сфері комерційних, корпоративних, цінних паперів та банківських правових питань, а також міжнародних економічних питань закон. Побудований навколо відомого Інституту фінансового права, програма поєднує досвід своїх професорів з досвідом досвідчених практиків у таких областях, як М... [-]

Бельгія Гент
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ghent University Law School

Програма LLM з європейського права присвячена правовому середовищу Європейського Союзу. Це середовище складається з права ЄС як такого, а також міжнародного права та держ ... [+]

LLM з міжнародного та європейського права пропонує найширший спектр варіантів для студентів, які мають міжнародну кар'єру або наукову орієнтацію. Вона дозволяє студентам вибирати курси з великої кількості питань європейської (ЄС) або міжнародної актуальності, дозволяючи освітній програмі, пристосованій до їх особистих інтересів і кар'єрних потреб. Ghent University Law School має широкий спектр курсів англійської мови з широкого кола питань європейського та міжнародного права. Програма LLM надає студентам можливість самостійно розробляти свій курс вивчення відповідно до своїх пріоритетів у кар'єрі. Це дає їм змогу набути досвіду з багатьох актуальних і актуальних питань міжнародного права. Для студентів, які прагнуть широко розвинути свої навички та знання для кар'єри з міжнародним виміром, ця програма пропонує найкращу особисту підготовку. Незважаючи на те, що студенти можуть зосередитися на конкретних предметах, що представляють інтерес, він також повністю враховує потреби тих студентів, які шукають загальне європейське та міжнародне правове навчання. Завдяки поєднанню академічних та практичних модулів, програма готує студентів до міжнародного професійного життя, що все більше стає реальністю професіоналів у галузі права по всьому світу.... [-]

Бельгія Гент
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ghent University Law School

LLM з права Європейського Союзу представляє найкращі знані експертизи юридичної школи Гента в ЄС ... [+]

LLM з права Європейського Союзу представляє найкращі знані фахівці Ghent Law School у сфері права ЄС для студентів, які прагнуть спеціалізуватися в галузі права та інституцій Європейського Союзу. Завдяки ретельному поєднанню обов'язкових основних курсів і факультативних спеціальних курсів, студенти отримують загальноосвітню юридичну освіту високого рівня, зберігаючи при цьому свободу зосередження на особистих кар'єрних або наукових потребах. Правова школа в Генті є центром передового досвіду ЄС «Жан Моне», визнаним за свій досвід і наявні ресурси для права Європейського Союзу. За допомогою інституцій ЄС, що знаходяться поблизу, юридична школа Гента пропонує всі необхідні умови для поглибленого вивчення права та практики Європейського Союзу. Студенти також можуть скористатися чудовою бібліотекою, яка є центром європейської документації. Завдяки постійно розширюється та подальшому інтегруванню Європейського Союзу, а також у все більш глобальному правовому середовищі LLM пропонує додаткову юридичну освіту, що сприяє міжнародному ринку праці. Спеціалізований характер програми дозволяє студентам розвивати специфічні навички та компетенції у швидко розвиваються областях права ЄС. Коротше кажучи, програма Ghent University Law School LLM є значним кроком для юристів та фахівців, які потребують знання права ЄС та / або інституцій ЄС для їх кар'єрного розвитку. Навчальний план: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]

Бельгія Гент
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Introducing Ghent University

Ghent University
Address
Ghent University Law School Universiteitstraat 4
BE-9000 Гент, Фландрія, Бельгія
Веб-сайт
Телефон
+32 (0)9 264 97 00