Université libre de Bruxelles - ULB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Université Libre de Bruxelles!

БРЮССЕЛЬ, МІСТО НА ЛЮДСЬКОЇ ШКАЛИ

У самому серці Європи, всього за 1 годину поїздом з Парижа, 1h30 з Амстердама, та 1h50 з Лондона та Кельна, Брюссель пропонує всі переваги столиці та якість життя великого та жвавого міста. Брюссель є домом для всіх основних європейських інституцій. Вона є офіційною резиденцією ЄС та багатьох інших політичних та економічних суб'єктів, що приймають рішення, і може похвалитися зростаючою кількістю підприємств, організацій та міжнародних експертів.

130714_Parliament2.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

Довгі традиції гостинності та обміну в найзеленішій столиці Європи означають, що відвідувачі та мешканці міста можуть насолоджуватися широким поєднанням світової їжі та музики, тоді як культурі-стерв'ятники можуть вибрати з безлічі музеїв та шоу. Готель Université Libre de Bruxelles або ULB розташований у самому серці міста і пропонує безліч культурних, святкових і спортивних заходів. Університетські кампуси та прилеглі райони є надзвичайно привабливими, забезпечуючи тільки правильне поєднання навчання та відпочинку.

МНОГОКУЛЬТУРНО-МІЖНАРОДНИЙ

Як мультикультурний університет, де одна третина студентів і дослідників з-за кордону , міжнародні відносини є повсякденною реальністю для університету Лібера де Брюсселя, як і місто Брюссель, один з найбільш космополітичних міст світу. Співпраця з університетами з усього світу була активізована як в освіті, так і в наукових дослідженнях, багато в чому завдяки різним європейським програмам мобільності. На додаток до програм студентської мобільності, університет пропонує різноманітні інтегровані програми з іноземними партнерами , включаючи спільні магістерські та докторські ступені. Деякі з цих програм отримали престижну акредитацію Erasmus Mundus .

130713_crf-l6ChT3mxlUYnWFiA6g.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

Його зовнішня позиція щодо Європи та світу призвела до укладання ряду угод, співробітництва та спеціальних партнерств з деякими з провідних університетів світу. Маючи багаторічний досвід на міжнародній арені, Університет запустив UNICA, мережу з 45 провідних європейських університетів, що охоплює понад мільйон студентів. Він також є одним із засновників Міжнародного форуму державних університетів (IFPU).

Інтернаціоналізація установи закріплена наступним чином:

  • Транскордонне співробітництво з Францією в регіоні Нор-Па-де-Кале (Лілль)
  • Політика бажаних партнерів для створення спільних, довгострокових заходів з приблизно десятьма інституціями (зокрема, Оксфорд, Париж VI, Берклі, Монреаль, UBC у Ванкувері, Фудань в Шанхаї)
  • Кілька спеціалізованих установ і центрів, включаючи Інститут європейських досліджень (Jean Monnet research pole), Брюссельську школу Solvay з економіки та менеджменту, Школу громадського здоров'я, Центр канадських студій, чеські студії тощо.
  • Трансатлантичний діалог і відкриття для країн, що розвиваються

Протягом багатьох років, і незважаючи на обмежені ресурси, ULB змогла підтримувати свій рівень досконалості та виконувати свої суспільні та соціальні обов'язки. Університет вважає, що він може допомогти у створенні більш справедливого та демократичного світу, сприяючи довірі, критичному виміру та неупередженості, необхідній у глобалізованому світі

130716_GroupPhoto18.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

ДОСЛІДЖЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

Чотири наукові Нобелівські премії, одна медаль "Поля", три премії Вольфа і дві премії "Марія Кюрі" є ще одним підтвердженням давньої традиції університету.
Université Libre de Bruxelles є активним учасником дослідницького простору і бере участь у майже 130 проектах, що фінансуються 7-ми Європейськими рамковими програмами. Протягом останніх кількох років вона отримала 7 грантів від Європейського дослідницького простору (ERC) для фінансування досліджень в галузі медицини, економіки, математики, соціології або політології, а також 2 просунутих грантів з штучного інтелекту та фізики. Крім того, Інститут європейських досліджень університету визнаний « Європейським дослідницьким центром Жана Моне » за свою роботу з питань європейської інтеграції.

130715_fullsizeoutput_a64.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

СТАНДАРТИ ВИВЧЕННЯ ВИКОНАННЯ

Університет Лібер де Брюссель має 13 факультетів, шкіл і спеціалізованих інститутів, які охоплюють всі дисципліни, тісно поєднуючи науковий внесок і дослідження. Вона пропонує майже 40 програм для студентів і 235 програм для випускників . Вона також є партнером 20 докторських шкіл , майже 1600 докторів наук прогресують. Деякі з наших магістерських програм зосереджені на трансдисциплінарності, тоді як інші приділяють більше уваги міжнародним відносинам через ступінь європейських магістрів або багатомовності. Ми також працюємо в тісній співпраці з VUB (Vrije Universiteit Brussel - університет Брюссельського фламандського мовлення) протягом ряду років.

Гуманізм, індивідуальна відповідальність ...

"Університет Лібер де Брюссель засновує своє викладання і дослідження на принципі вільного розслідування. Це постулює, у всіх сферах, незалежність судження і відмову від концепції, що базується на авторитеті знання". (1-а стаття статуту УЛБ). Однією з особливостей навчання УЛБ є надання студентам їхньої особистої свободи, а також надання їм необхідної підтримки. Самі студенти повинні скористатися можливостями та численними формами підтримки, які їм доступні: університет - це школа відповідальності.

... та інновації

Найбільш вражаючі інновації були введені в аспірантуру. Ці програми, деякі з яких викладаються увечері та у вихідні дні, спрямовані, зокрема, на працюючих дорослих , і ґрунтуються або на нових соціальних та економічних потребах (маркетинг євро, корпоративне управління тощо), або на передові дослідження (естетика філософія мистецтва, філософія науки, біоінформатика тощо. Нові та новаторські курси подібного характеру будуються на давній традиції ULB ULB, розвиваючи її в нових напрямках.

130720_fullsizeoutput_92b.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

Фокус на мовній та культурній різноманітності

Як університет французької мови, більшість курсів у Université Libre de Bruxelles проводяться французькою мовою. Тим не менш, зростаюча кількість магістрів частково або повністю доставляється англійською мовою. Університет пропонує широкий спектр курсів французької мови до і протягом навчального року, щоб допомогти своїм іноземним студентам покращити свої мовні навички.

ВІДПОВІДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Université Libre de Bruxelles має намір надати кожному шанс продовжити навчання у вищій школі та розробив низку ініціатив підтримки студентів : наприклад, фінансову та психологічну підтримку, керівництво, французькі класи тощо. підтримка. Одним з помітних прикладів є програма підтримки неповноцінних учнів середніх шкіл (Schola), яка отримала премію ЮНЕСКО Comenius .

З моменту свого заснування в 1834 р. Університет Лібер де Брюссель був тісно залучений до тривалих дебатів щодо критичного мислення і свободи . Це включало відверте протидію диктатурам та іншим націоналістичним порушенням, пропагуванню рівних можливостей і ряду інших соціальних питань. Після заснування однієї з перших НУО (CEMUBAC) університет продовжує відігравати активну роль у наданні допомоги у розвитку та міжнародному співробітництві.

Європейський і міжнародний, вітаючи незалежний, відданий і динамічний, Université Libre de Bruxelles також може розраховувати на свою велику глобальну мережу випускників (ОАЕ), найкращих послів університету. Виходячи з принципу вільного розслідування, що постулює самостійне мислення і відкидання всієї догми, Університет зберігає свої первісні ідеї як вільний інститут, який міцно займається захистом демократичних і людських цінностей.

130717_6KD5L3vvSv2OLljuT0Cncg.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles - ULB

Свобода дізнання та участі

Université Libre de Bruxelles спирається на своє викладання і дослідження на принципі вільного розслідування і завжди дає своїм учням можливість грати активну і активну роль в університетському житті і в оцінці навчання, яке вони отримують. Дійсно, принцип вільного розслідування, заснований на незалежному судовому оцінці і відкиданні авторитетного бачення знань, закріплений у статутах університету.

В результаті, ULB є одним з небагатьох бельгійських або навіть європейських університетів, де студенти представлені в усіх органах, що приймають рішення. В цьому ж дусі систематична процедура оцінювання вчителів діє вже понад двадцять років і ґрунтується на власній оцінці студентами педагогічних здібностей своїх вчителів.

Розташування

Брюссель

Université Libre de Bruxelles

Address
Avenue Franklin Roosevelt 50
1050 Bruxelles

1050 Брюссель, Бельгія
Телефон
+32 2 650 38 72