Danube University Krems FBG - Department of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес-факультет та глобалізація пропонують продовжувати університетську освіту з широкого спектру економічних та управлінських наук, комунікації, управління знаннями та інформацією, державного управління та електронного врядування, європейської інтеграції, а також ділового та європейського права. Зокрема, факультет підкреслює подальшу освіту в галузі міграційного та інтеграційного дослідження, а також боротьбу з комп'ютерною злочинністю. У рамках цього процесу факультет не тільки надає експертні знання, але також конкретні управлінські ноу-хау та соціальні компетенції, необхідні для роботи з все більш плюралістичним суспільством. Міждисциплінарна команда досвідчених учителів, добре відомих у світі науки, сприяє методологічному мисленню та самостійній роботі з використанням багатогранних форм навчання. Крім того, науково-дослідна робота факультету тісно співпрацює з міжнародним науковим співтовариством з урахуванням поточних економіко-політичних та соціально-політичних питань. Одним із головних його пріоритетів є дослідження, орієнтовані на застосування, для підприємств та державних установ та у співпраці з ними. Крім того, міждисциплінарні команди надають консультації, консультування та навчання для підприємців, неурядових організацій та осіб, які приймають рішення у світі політики та державного управління.

Кафедра менеджменту та економіки

Ми прагнемо стати першим в Європі в галузі виконавчої освіти та встановити стандарти нашими сучасними навчальними програмами, адаптованими до потреб менеджера у швидкому темпі розвитку 21-го століття. Як довічний тренер з професійної кар'єри та партнер для наших керівників, ми задовольняємо їх конкретні потреби, використовуючи найсучасніші управлінські знання, які забезпечуються гнучким змішаним форматом навчання на основі новітніх технологій. Це дозволяє нам мати тривалий вплив на кар'єру та саморозвиток наших менеджерів, а також на недавні виклики суспільства.

Кафедра ділового права та європейської інтеграції

Дунайське юридичне досконалість: відомий факультет - відмінний студента-учитель співвідношення - кампус атмосфера - міжнародність Департамент ділового права та європейської інтеграції є провідною установою для післядипломної юридичної освіти в Австрії. Його курси спеціально орієнтовані на потреби працюючих фахівців і поєднують в собі високу якість досліджень та викладання. Дунайський університет Кремс знаходиться в 80 км від Відня - в одному з найкрасивіших культурних ландшафтів Європи, відомий як Вахау. ЮНЕСКО оголошена місцем всесвітньої спадщини.

Відділ електронного урядування та управління

Нові розробки в галузі технологій, соціальних та політичних структур змінюють традиційні форми роботи та структури управління. Департамент електронного урядування об'єднує теорію та практику та забезпечує подальшу освіту та навчання на аспірантурі. Ступені та семінари пропонуються неповний робочий день, щоб фахівці могли навчатися, продовжуючи свою кар'єру. Завдяки дослідженням, консультаціям та низці національних та міжнародних кооперативів ми можемо запропонувати найсучасніший контент, рішення та методи. Ми прагнемо надавати нові ідеї, інноваційні підходи управління та орієнтовані на людину рішення та інструменти для державного управління та ІТ-менеджменту.

Департамент міграції та глобалізації

Ми працюємо над критичною проблемою сучасних суспільств, а саме міграції та глобалізації. Цим ми хочемо зробити внесок у краще розуміння процесів на роботі, спрямованих на сприяння соціальній єдності та добробуті. Наше навчання та дослідження зосереджені на:

  • Міграція
  • Європа та глобалізація
  • Навчальні, робочі та виробничі відносини
  • Здоров'я та соціальне забезпечення
  • Житло, сусідство та регіональний розвиток
  • Соціальне забезпечення та права людини
  • Релігія та міжкультурна комунікація
  • Особливий акцент робиться на гендерні та розривні ланки

Ми займаємося базовими та прикладними дослідженнями, надаємо наукові керівні вказівки для політиків, бізнесу, громадянського суспільства та засобів масової інформації. Ми дотримуємося інтегрованого підходу до дослідження та навчання протягом усього життя. Наша команда охоплює широкий спектр професійних дисциплін, такі, що ми можемо розглянути складність міграції та глобалізацію з різних точок зору.

Кафедра знань та комунікаційного менеджменту

Ми - університетський центр компетенції з досліджень, практики та подальшої освіти . Тематика, яку ми охоплюємо, коливається від пізнання та комунікації до управління знаннями та інформацією, тоді як наша робота створює імпульс як для економіки, так і для суспільства. Наша науково-педагогічна експертиза базується на ефективній комбінації трьох дисциплін: когнітивної науки, інформатики та комунікаційної науки. Ми використовуємо цей досвід для розробки та навчання ключових компетентностей в теорії та практиці для людей та організацій. Наш департамент наразі пропонує 16 магістерських програм, кожен з яких поєднує компетенцію в області комунікації з досвідом менеджменту. В даний час ми працюємо над семи великомасштабними міжнародними проектами в галузі інформаційного дизайну та соціальних систем дослідження (юзабіліті та мережевого дослідження). Щоб доповнити нашу магістерську програму, ми пропонуємо сертифіковану програму, університетські семінари та спеціальні навчальні курси.

Дунайський університет Кремс

Університет постійного навчання Дунайський університет Кремс - це університет для продовження навчання. Його курси спеціально орієнтовані на потреби працюючих професіоналів. Університет пропонує ексклюзивні магістерські програми та короткі програми у п'яти областях навчання. Обслуговуючи понад 8500 студентів та 17 000 випускників з 90 країн світу, він є одним з провідних постачальників курсів підвищення кваліфікації в Європі. Дунамський університет "Кремс" об'єднує майже 20-річний досвід роботи в аспірантурі з інноваційними та найвищими стандартами якості в наукових дослідженнях та викладанні.

Розташування

Кремс-на-Дунау

Donau-Universität Krems

Address
Donau-Universität Krems
Dr.-Karl-Dorrek-Str. 30

3500 Кремс-на-Дунау, Нижня Австрія, Австрія
Телефон
+43 2732 8930

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми