The College of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

МІСІЯ

The College of Law - це школа професійної практики юристів. Ми також є найбільшим постачальником юридичної освіти, що спеціалізується на практиці в Австралії.

Наша місія полягає у покращенні кар'єри юридичних фахівців у всій Австралії, шляхом надання інноваційної практики юридичної освіти та підготовки.

НАША РІЗНИЦЯ

The College of Law є провідним спеціалістом у практичній юридичній освіті з 1974 року. Понад 60 000 наших випускників працюють у всіх галузях промисловості, і ми є одним із найнадійніших імен у юридичному навчанні в Австралії та Новій Зеландії.

Але що відрізняє нас, ми зосереджуємось на практичній стороні закону та актуальності наших освітніх програм.

Маючи понад 400 співробітників у Австралії та Нової Зеландії, більшість з яких є практикуючими юристами, ми працюємо з професії, професії.

У Австралії Коледж є одним з небагатьох не університетів для досягнення статусу органу самокредитування в Агенції якості та стандартів вищої освіти.

ПРИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІНОВОЇ ОСВІТИ АВСТРАЛІЇ І АГЕНТСТВО СТАНДАРТІВ ЯКОСТІ

The College of Law є органом самокредитування, який визнаний Агентством стандартів освіти та стандартів якості Співдружності Австралії. Це означає, що коледж досяг своїх академічних стандартів, управління та якості, що відповідає стандартам австралійського університету.

У Новій Зеландії Коледж акредитований Нова Зеландія кваліфікаційним органом, який оцінив коледж, високо впевнений у своїй освітній діяльності. Це найвищий досяжний рівень.

The College of Law Азія-Пасіфік

The College of Law Азіатсько-Тихоокеанського регіону та його директор, Пітер Трітт, розташовані в Куала-Лумпурі, Малайзія. The College of Law Азіатсько-Тихоокеанського регіону був створений в 2016 році для розширення діяльності коледжу в Азії, з особливим акцентом на новому економічному співтоваристві АСЕАН. The College of Law Азіатсько-Тихоокеанського регіону додав три нові юрисдикційні потоки до LLM коледжу в програмі Applied Law.

  • ASEAN 6 Crossborder Legal Practice: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean
  • Загальна юридична практика (Нова Зеландія): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice
  • Малайзійська юридична практика: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Ми також пропонуємо програми професійного розвитку, щоб забезпечити вам практичні навички, необхідні для побудови та розвитку успішної юридичної практики. Ми пропонуємо наступні програми:

  • Міжнародна юридична англійська та професійні навички (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programmes
  • Продовження професійного розвитку (CPD): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programmes

Розташування

Сідней

Address
The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office
2 Chandos Street
St Leonards NSW 2065
Australia

Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Окленд

Address
Level 8, College of Law Centre
3 City Road, Auckland 1010
New Zealand

Окленд, Окленд, Нова Зеландія

Куала-Лумпур

Address
The College of Law Asia, Head Office
Level 23, Nu Tower 2
Jalan Tun Sambanthan 50470
Kuala Lumpur

Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія

Сінгапур Інтернет

Address
Сінгапур Інтернет, Сінгапур

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія