Melbourne Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Melbourne Law School є лідером і новатором у юридичній освіті, а також яскравим місцем навчання, яке цінує ідеї, досконалість і інтелектуальний обмін. Його багата історія охоплює понад 150 років. Melbourne Law School та активне співтовариство Melbourne Law School включає в себе експертів та професорсько-викладацьких кадрів, потужну мережу випускників, відданих наставників, приїжджих науковців з усього світу, провідних дослідницьких центрів та установ, а також міжнародних організацій наших партнерів.

Багата історія Melbourne Law School згуртована через Австралійську та міжнародну політику та конституційну реформу з Федерації до наших днів.

Починаючи з 1857 р., MLS виховував прем'єр-міністрів, генерал-губернаторів, суддів, юристів та науковців, а його випускники знаходяться у різноманітних професіях по всій Австралії та у світі. Видатні випускники включають прем'єр-міністрів Альфреда Деакіна, Роберта Мензіса, Гарольда Холта та Джулії Джиярди та прем'єр-міністра Вікіпедії Руперта Хамера, а також генерал-губернаторів сер Нініна Стефана та сера Зельмана Коуена. Чотири випускники служили головними суддями Австралії, в тому числі сер Оуен Діксон, який вважався найбільшим австралійським юристом, сер Ісааком Ісааком, першим єврейським головним суддею, і нинішнім суддею Вищого суду Австралії Хоном. Джеффрі Нетдл КК. Підтвердження та заохочення у Melbourne Law School - це незмінна традиція та відданість інноваціям.

MLS на перший погляд

Рейтинг Melbourne Law School займає перше місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в рейтингах світового університету Quacquarelli Symonds (QS) по предмету (2016). Рейтинги QS висвітлюють провідні університети світу з 36 окремих предметів, що базуються на академічній репутації, репутації роботодавців та впливі на дослідження. Вибране та активне співтовариство міжнародних зв'язків Melbourne Law School складається з всесвітньо відомих викладачів, сильної глобальної мережі випускників, відданих наставників, відвіданих вчених з усього світу, провідних дослідницьких центрів та установ, а також багатьох міжнародних організацій-партнерів. Студенти Melbourne Law School JD студенти можуть брати участь у програмах обміну, здійснювати подвійний ступінь в одному з наших партнерських університетів за кордоном та подати заявку на міжнародну стажування під час навчання. Ступінь Melbourne Law School також готує випускників до глобальної кар'єри. Більше однієї третини наших випускників працювали або працюють у міжнародних місцях.

Ключові факти

Факультет

 • Melbourne Law School була заснована в 1857 році
 • Відкрита 2 травня 2002 року, нинішня будівля юридичної школи розташована на вул. Пелхем 185, Карлтон, на південь від університетської площі
 • Академічні програми включають в себе Мельбурн JD, Melbourne магістрів закордонних справ та випускних наукових ступенів. Школа також пропонує предмети широкого профілю студентів, а також однокласників
 • Melbourne Law School of Melbourne Law School - це факультет професійних аспірантів з єдиною кафедрою, який активно займається дослідженнями та викладанням широкого кола юридичних тем завдяки роботі наших 18 дослідницьких центрів та інститутів.

Академіки

 • Понад 90 постійних академічних співробітників
 • Щорічно більше 170 приїжджають викладачів, стипендіатів та візитних вчених з Австралії та по всьому світу
 • Melbourne Law School беруть активну участь у міжнародних стипендіях, лекційних курсах та програмах обміну вченими.

Випускники

 • Melbourne Law School має понад 18 000 активних випускників у більш ніж 90 країнах світу
 • Наші випускники є лідерами в юридичних фірмах, уряді, суспільних інтересах, бізнесі, академічних колах, неприбуткових та судових органах.

Юридична бібліотека

 • Юридична бібліотека є однією з найкращих у Австралії
 • Розташована в будівлі юридичної школи, Юридична бібліотека має історично багатий набір юридичних текстів, у тому числі приблизно 180 000 друкованих томів, 30 000 томів у мікрофіші або мікрофільмі
 • В Бібліотеці є три повністю обладнані комп'ютерні лабораторії, де студенти можуть працювати з повним набором онлайнових юридичних баз даних
 • Бібліотека призначена виключно для розміщення та представлення повної колекції бібліотек, що робить її надзвичайно доступною для студентів, дослідників, науковців, візитних вчених та широкої громадськості.
 • Юридична бібліотека постійно демонструє колекцію рідкісних книг, що включає рідкісні юридичні предмети, що належать до початку 1600-х років
 • Юридична бібліотека також обладнана просторими навчальними закладами, груповими дискусійними кімнатами та аспірантами для індивідуальної та спільної роботи.

Залучення

 • Melbourne Law School щорічно проводяться сотні студентів, випускників та громадських заходів, включаючи великі публічні лекції, конференції, семінари та мережеві функції. Перегляньте наш календар подій, щоб дізнатись більше про майбутні події
 • Melbourne Law School комунікацій Melbourne Law School надає широкий спектр послуг для засобів масової інформації, які запитують інформацію про юридичну школу, її факультет, наукові співробітники, студенти, співробітники та програми. Усі інформаційні запити повинні бути спрямовані в медіа та комунікаційний офіс.

grТак, надішліть мені безкоштовну інформацію зараз!

Розташування

Мельбурн

Melbourne Law School

Address
185 Pelham Street, Carlton VIC 3053, Australia

3053 Мельбурн, Вікторія, Австралія
Телефон
+61 3 8344 4475