Australian National University (ANU) - Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

АНУ - національний університет Австралії з глобальною репутацією у міжнародному, конституційному, державному та приватному законодавстві. АНУ займає 12 місце в світі для вивчення права (QS World Rankings by Subject, 2018).

Через ступінь бакалавра, аспірантури та наукових ступенів, юридична школа АНУ надає студентам унікальне розуміння чинного законодавства, практики та політики. Підхід до навчання поєднує академічну суворість з практичним досвідом. Студенти вивчають учнів та викладачів з реальним досвідом роботи. Розміри малих класів надають студентам більше можливостей взаємодіяти та спілкуватися з науковими співробітниками, відвідувати виступаючих та інших студентів.

Упродовж року Юридична школа АНУ проводить майстер-класи, що проводяться провідними юридичними фахівцями з Австралії та всього світу. Минулим майстер-класам навчали нинішні та колишні судді Вищого суду Австралії, головний юрисконсульт у державному адвокаті уряду Австралії та глобальний директор для клієнта

Університет пропонує широкий спектр клінічних курсів та юридичних стажування в Австралії, Азії, Сполученому Королівстві та Сполучених Штатах, щоб дозволити студентам поширювати свої юридичні знання в дію та отримати професійний досвід у процесі юридичної освіти.

АНУ має завидний дослідницький профіль, багато хто з його наукових співробітників визнані лідерами у своїх галузях, а також високо зв'язана мережа з понад 20 000 юристів-правників по всьому світу, включаючи юристів, суддів, дипломатів, політиків, керівників, інвестиційних банкірів, консультантів з управління, аналітики політики, вчені та лідери світових фірм.

Вивчення закону в столиці нації

Як Національна юридична школа Австралії, АНУ пропонує студентам цілий ряд можливостей, які є унікальними для вивчення права в столиці країни - місті, де здійснюються федеральні закони та політика.

Академія адвокатів АНУ, близька до Вищого суду Австралії, судів Співдружності та федеральних агентств, пропонує студентам безпрецедентний доступ до практикуючих практикуючих, членів судової влади та органів державної політики, багато з яких є випускниками АНУ.

Розташування

Канберра

Australian National University (ANU) - College of Law

Веб-сайт
Телефон
+61 2 6125 5111