University of Turin

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЗАЯВКА в UniTo протягом 2020-2021 року на href = "https://apply.unito.it

Клацніть тут, щоб отримати інформацію про порядок подання заявок та терміни.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin - один з найдавніших і престижних італійських університетів .

Хостинг близько 70 000 студентів , 4 000 академічних, адміністративних та технічних працівників , 1800 аспірантів та студентів післядипломної освіти, а також 120 будинків у різних областях у Туріні та ключових місць в П'ємонті . University of Turin може вважатися "місто- a-city ", просуваючи культуру та виробляючи дослідження, інновації, навчання та зайнятість.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpgФото люб’язно надано Мішеле Д'Оттавіо

University of Turin сьогодні є одним з найбільших італійських університетів, відкритих для міжнародних досліджень та тренінгів. Вона здійснює наукові дослідження та організовує курси з усіх дисциплін, крім інженерної та архітектурної. Це є невід'ємною частиною громади, яка зацікавлена ​​у відродженні міських і заміських районів, сприяє культурній взаємодії, соціальній інтеграції та розвитку, заохочує діалог та розуміння сучасних реалій.

Стипендії для іноземних студентів

Інформація: en.unito.it/international-scholarships

Курси

University of Turin практично охоплює всі сфери знань; його дослідницькі центри з медичної діагностики, біосенсорики та нанотехнологій є одними з кращих в Італії.

Деякі пропоновані ступені курси є унікальними в Італії, такі як Військова стратегія, Біотехнологія, Спортивні науки, Відновлення та збереження (у Венерії).

University of Turin має чудову дослідницьку традицію в традиційних сферах, таких як історія, філософія, право, економіка та медицина, але в даний час вона розгортається у важливі сучасні галузі, такі як харчова наука, соціальна політика, інформатика, виконавське мистецтво та комунікативні науки. .

132081_019_graf_library.jpgФото люб’язно надано Андреа Гурмані

Фундаментальна програма

(Бакалавріат)

Прийом до італійського першого циклу ступеня зазвичай підлягає принаймні 12 років відвідуваності середньої школи.

Підготовка студентів, які отримали диплом про середню освіту після закінчення періоду молодше 12 років, може приєднатися до програми Фонду: однорічний он-лайн курс з 60 кредитами, що складається головним чином з італійської мови та культури та інших предметів, що представляють інтерес. Міжнародні студенти мають право відвідувати всю програму в Інтернеті в своїх країнах, за винятком остаточного тесту, який відбудеться в University of Turin .

Програма "Фонд" також відкрита для отримання максимум 30 кредитів італійською мовою та культурою студентам, чий шкільний рік закінчується за шість місяців до італійського навчального року та не вимагається отримати додаткові університетські кредити.

Інформація на https://foundationprogramme.unito.it/

Бібліотеки та музеї

Є понад 70 університетських бібліотек, що складають близько двох мільйонів книг: 100 000 - антикварні. Ботанічний сад та кілька університетських музеїв, таких як "Чезаре Ломброзо" - Музей кримінальної антропології та "Луїджі Роландо" - Музей анатомії людини добре відомі.

Університет зацікавлений у мережі місцевих музеїв з предметів, починаючи від Єгипту до «Сучасне мистецтво», і має власні засоби масової інформації, радіо, телебачення та кінопродукції.

Сильна прихильність

Університет активно виступає з ряду соціальних питань, таких як навколишнє середовище, наркотики, рівні можливості та права людей з особливими потребами. Він також діє як міжнародний рівень за допомогою партнерських угод з Індією, Китаєм, країнами, що розвиваються, в Азії, Латинській Америці, Східній Європі, Середземноморському регіоні та деяким міжнародним організаціям, що діють у регіоні.

Регіональне агентство з питань права на університетську освіту в П'ємонті (EDISU) - регіональна установа, що надає допомогу студентам - надає стипендії студентам університету на основі передумов заслуг та потреб: сума стипендій залежить від фінансової ситуації учня.

132082_020_palazzo_rettorato.jpgфото люб’язно надано University of Turin

Розташування

Турін

Address
Via Giuseppe Verdi 8
10124 Турін, П'ємонт, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 011 6706111

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія