Master PARS Università di Roma Tor Vergata

Введення

Прочитайте офіційний опис

Римський університет "Тор Вергата" почав викладати у 1982 р. Розроблений за моделлю англосаксонських кампусів, він займає площу близько 600 га. Це конкретне розширення дозволило розробити в окремих структурах, побудовані на великих площах для кожного з шести макро-даний час :

 • Економіка,
 • закон,
 • інженерія
 • Листи та філософія,
 • Медицина та хірургія,
 • Математичні, фізичні та природничі науки.

Всередині району знаходяться важливі науково-дослідні установи, такі як CNR (Національний дослідницький центр) та ASI (Італійське космічне агентство), які роблять "Tor Vergata" одним з найдинамічніших агрегатів Італії як для викладання, так і для навчання для досліджень. Крім того, в кампусі працює університетський кампус Тор Вергата, відмінний госпітальний, регіональний, національний та міжнародний орієнтир.

Кампус, розташований поблизу виходу 19-20 з Рими Ануларе Grande Raccordo, добре пов'язаний і легко доступний.

Маючи 18 кафедр, 6 бібліотек області, 350 аудиторій для викладання, 29 комп'ютерних лабораторій, конгресний центр Вілла Мондрагона, "Tor Vergata" пропонує близько 350 навчальних курсів : курси 112 ступенів (трирічні курси , також професійні, магістерські) та один цикл), близько 140 аспірантурних курсів (курси підвищення кваліфікації, магістри першого та другого рівнів, також онлайн), 47 шкіл спеціалізації, 31 докторантура та літні школи .

Університет твердо зобов’язаний сприяти міжнародному виміру досліджень та досліджень, як в дипломних, так і в докторських програмах. Існують також активні спільні дослідницькі програми (тематичні та міждисциплінарні), академічні обміни та угоди про взаємне визнання освітніх кредитів з найпрестижнішими університетами світу, що мають понад 500 угод (двостороннє та культурне / наукове співробітництво).

"Тор Вергата" інтенсивно працює над розробкою декількох напрямків діяльності, пов'язаних із "третьою місією", завдяки якій реалізує стабільні процеси безпосередньої взаємодії з громадянським суспільством, інституціями та підприємницькою тканиною з метою просування культури, інновацій соціальне та територіальне зростання.

Поряд з високою освітою та навчанням, науковими дослідженнями та третьою місією, Університет поставив сталий розвиток у всіх його формах (екологічну, соціальну, економічну, інституційну) в центр своєї місії та бачення: "Tor Vergata" з 2015 рік взяв на себе зобов'язання перекласти цю «місію» з точки зору викладання, досліджень та взаємовідносин із суспільством та територією, щоб побудувати справжній «позитивний університет» майбутнього.

«Роблячий» університет

Наші цілі

 • Працюючи з пристрастю та відданістю на користь сталого розвитку, нашої місії та бачення.
 • Забезпечити якість та компетентність навчання для понад 200 професійних профілів та можливих можливостей працевлаштування.
 • Підтримати виграшний пошук під прапором "3 i": інноваційність, міждисциплінарність, інтерсекторіальність.
 • Відкрийте себе у світі з навчальними курсами англійської мови та спільними, можливістю навчання за кордоном та досвідом бізнесу на національному та міжнародному рівні.
 • Надайте можливості найдостойнішим за стипендії та навчальні нагороди, а також знижки для всіх членів.
 • Завжди будьте поруч зі студентами, які мають спеціальні послуги, включаючи репетиторські заняття, щоб підтримувати тих, хто на перших курсах курсу, та "Білий кодекс" охорони здоров'я для студентів та іноземців.

Університет, який вартий

Деякі наші результати

Основні міжнародні рейтинги:

У загальній класифікації Всесвітнього рейтингу університетів QS він продовжує займати 511-520 найкращих університетів світу та піднімається до 13-ї позиції серед італійських університетів у рейтингу.

У рейтингу QS-рейтингу кращих університетів 50-ти до 50-ти Університет у 2019 році посідає першу сотню в світі та займає друге місце на ієрогліфі та займає друге місце серед італійців.

Вона входить до 500 найкращих університетів світу за світовим рейтингом Times Higher Education - THE, що займає сьоме місце в італійському рейтингу; здобувши понад 40 позицій за останні чотири роки, "Tor Vergata" знаходиться на 28-му місці в усьому світі в міжнародному рейтингу 2018-2019 Центру світових університетських рейтингів (CWUR), організації, яка контролює результати роботи університетів усіх світу, хоча вона займає восьме місце серед 46 італійських університетів.

Випускники та ринок праці

Згідно з опитуванням Almalaurea 2019, "Tor Vergata" фіксує кращі результати, ніж середні результати на рівні країни щодо рівня зайнятості своїх випускників: через рік після звання рівень зайнятості на трирічних курсах становить 74% (проти 72 середній національний%), тоді як магістраль піднімається до 75% (на 6 балів вище, ніж в середньому в Італії); через п'ять років після закінчення курсу рівень зайнятості аспірантів перевищує 89% (на 3 бали вище середнього по країні).

Він входить до ТОП-500 університетів згідно з ранжуванням зайнятості випускників QS 2019, який вимірює працевлаштування випускників усіх кращих університетів світу.

Відповідно до останнього звіту JobPricing, "Tor Vergata" є третім державним університетом Італії за найкращими перспективами для випускників з точки зору оплати праці (на 3% більше, ніж в середньому в Італії за першу десятирічну кар'єру)

"Тор Вергата" без меж:

Університет належить до престижних міжнародних мереж, серед яких:

 • YERUN (Мережа молодих європейських дослідницьких університетів), яка об'єднує 18 кращих європейських університетів, заснованих менше 50 років тому і присутні у найважливіших міжнародних рейтингах),
 • ВІУ (важлива мережа Венеціанського міжнародного університету),
 • EUA (Європейська асоціація університетів), організація, яка представляє та підтримує понад 850 вищих навчальних закладів у 47 європейських країнах,
 • UNICA (Мережа університетів зі столиць Європи) - це інституційна мережа з 49 університетів із 37 столиць Європи.
 • YUFE (Молоді університети для майбутнього Європи), один із 17 університетських альянсів, обраних Європейською Комісією для розвитку Європейського університету майбутнього: Тор Вергата є єдиним італійським афінеєм, який входить до нього.

Розташування

Рим

Address
Via Cracovia n.50
00133 Рим, Лаціо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: