LUISS PhD programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

LUISS - Libera Università Internazionale degli Студі Соціумі Гуідо Карлі - це незалежний університет. Він був створений з раніше існуючого римського інституту Pro Deo, між 1974 і 1978 роками.

LUISS пропонує інноваційний навчальний підхід на чотирьох кафедрах: економіки та фінансів, бізнесу та менеджменту, права та політичних наук . Її метою є не просто передати знання, а прищепити гнучкість молодим людям, надавши їм відчуття майстерності над своїм майбутнім.

Крім того, LUISS має чотири школи для аспірантури та професійного навчання: бізнес-школа LUISS, школа уряду, юридична школа і школа європейської політичної економії.

View of Rome from Castel Sant'Angelo

Орієнтири підходу LUISS

Викладання

  • Встановлені номери (1620 студентів для бакалаврських програм і 1000 для магістерських програм у 2017-2018 роках)
  • Приймальний вхідний тест
  • Обов'язкове денне відвідування
  • Визначений професорсько-викладацький склад академічного світу з високим рівнем професійного досвіду
  • Інтенсивне вивчення іноземних мов та ІТ
  • Багата і спеціалізована бібліотека з каталогом, який можна знайти на веб-сайті університету
  • Розгалужена мережа міжнародних програм обміну в 197 університетах, як в межах, так і за межами Європи в 39 країнах. LUISS також пропонує своїм студентам можливість навчатися за кордоном: 25 Double Degrees і структуровані партнерства.
  • Орієнтація для учнів старших класів
  • Допомога кваліфікованих викладачів протягом усього терміну навчання і стажування
  • Семінари, дебати та обміни на важливі теми, які об'єднують матеріал, що викладався протягом навчального року

Посилання на підприємства

Що відрізняє LUISS є його привілейовані відносини з діловим світом.

Більше 500 компаній, транснаціональних корпорацій, державних і приватних установ співпрацюють з університетом, пропонуючи своїм кандидатам на здобуття ступеня та новим випускникам перші реальні можливості для того, щоб ступити в діловий світ.

Офіс LUISS Career Services надає студентам безліч можливостей зустрітися з людьми в діловому світі і вчитися з ними. Така орієнтація та освітні послуги сприяють розміщенню кандидатів на здобуття наукового ступеня та нових випускників у діловому світі шляхом стажування та навчання в компаніях та державних і приватних установах. Вона також встановлює повторні зустрічі та презентації з великими транснаціональними корпораціями, інвестиційними банками, громадськими та приватними організаціями та установами.

Розташування

Рим

Address
Viale Romania,32
00197 Рим, Лаціо, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: