Istituto Modartech

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сучасне та міждисциплінарне бачення, орієнтоване на дослідження, експерименти та планування.

Istituto Modartech - це вищий навчальний центр у сферах моди та комунікацій, уповноважений Міністерством освіти, університету та досліджень Італії - МІУР на видачу наукових ступенів вищої освіти у секторах мистецтва, музики та танцю - AFAM.

Крім того, тренінгова пропозиція попередньо переглядає курси, законодавчо визнані на європейському рівні (стандарт EQF), з широкою освітньою пропозицією як відповідь на конкретні потреби, схильності та цілі.

Творчість та талант керуються в мистецькому та культурному контексті, що дозволяє рухатись у сучасності, набуваючи водночас спеціалізованих та стратегічних навичок.

Повна підготовка та лабораторний підхід, який має свої сили у викладацьких колективах, що виходять із академічної та світової роботи, в постійному діалозі з професійним світом та постійному порівнянні зі світом зайнятості, його плануванням, часом та методами.

Цінність наших методів навчання базується на майстерності, техніці, технології та стійких інноваціях. Коли бачення стає проектом, маршрутом досвіду, порівняння та творчого діалогу зі світом праці, прийняттям мультидисциплінарних робочих проектів , технологіями останнього покоління, стажуванням та чергуванням роботи в школі .

Навчальні рішення та академічна діяльність вирізняються на найбільш запрошених профілях на ринку, і в центрі всього цього ставлять пристрасть, схильності та зростання кожного студента.

Саме завдяки цій філософії та методу роботи понад 87% студентів знаходять роботу наприкінці навчального періоду.

Modartech Students at Graduation Day

Чому вибирати Modartech

  • Закриті класи класів
  • Педагогічний колектив з академічної та ділової системи
  • Простори, професійні структури, новітні покоління та програмне забезпечення
  • Зустрічі, семінари, екскурсії на виставки, шоу, компанії
  • Мережа сотень компаній у секторі (освітні проекти - стажування - навчальні стажування)
  • Події, міжнародні змагання, паради для просування студентів
  • Стажування в кінці курсу в Італії та за кордоном
  • Видача академічних дипломів, що відповідають рівню випускних, кваліфікації, визнані на європейському рівні
  • Робота: постійні консультаційні послуги після закінчення курсів (тривалістю не менше одного року)
  • Стипендії: програма підтримки навчання для винагороди пристрасті та таланту

Наша історія

Istituto Modartech : історія про спеціалізований тренінг, який підтримує творчу молодь до найпрестижніших нагород

Istituto Modartech народився з досвіду акторів, що спеціалізуються на професійній підготовці з метою розбудови навчального центру передового досвіду для підтримки молоді та галузі.

Від майстерності до мистецтва, від техніки до технології кожен елемент інтегрується в метод навчання Інституту. Ноу-хау Modartech, побудований з часом, являє собою технічну та культурну спадщину, доступну для студентів та компаній.

Освітна, логістична та технологічна майстерність призвела до дозволу МІУР - Міністерства освіти, університету та досліджень Італії - на видачу наукових ступенів у галузі AFAM - Вища освіта у галузі мистецтва, музики та танцю. Назва навчального закладу, еквівалентна ступеня бакалавра , відповідно до міжнародних університетських стандартів.

Сьогодні Istituto Modartech , окрім того, що Istituto Modartech свою історію та діяльність, здійснену за 40 років роботи , являє собою важливу мережу, яку складають професіонали, викладачі, студенти та компанії, кожна з яких виконує власну місію, головним чином характеризується підготовкою кадрів, які мають необхідні навички відповідно до ринку зайнятості в спеціалізованих секторах. Він готовий зіткнутися з новими викликами для підготовки майбутніх поколінь.

Від дизайну одягу, взуття та аксесуарів, до шиття одягу, виготовлення традиційних та моделей CAD, впродовж 20 років у сфері комунікацій, графіки, веб-дизайну та мультимедійних технологій Інститут Modartech сприяв підготовці тисяч молодих фахівців.

Розташування

Pontedera

Address
Viale Rinaldo Piaggio,7
56025 Pontedera, Тоскана, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: