Fondazione Collegio Europeo di Parma

Введення

Прочитайте офіційний опис

Тридцятирічний досвід європейських досліджень

Фонд «Європейський коледж Парми» - це організація вищої освіти, яка активно працює вже понад тридцять років у галузі післядипломної освіти з питань права, економіки та політики ЄС .

Освіта спрямована на підготовку студентів до кар’єри в ЄС, національних та місцевих установах, професійних асоціаціях, корпоративному світі та приватній практиці. Однією з цілей коледжу є формування професійних навичок для студентів, щоб мати розуміння європейської політики та брати участь у їх реалізації.

Міст між академічним світом та європейськими інституціями

Навчальна програма Європейського Коледжу Парми дуже цінується на рівні ЄС, і її викладачі включають колишніх вищих посадових осіб європейських та національних установ, викладачів університету та експертів з питань ЄС.

Окрім аспірантури, яка веде диплом та університетський магістр з передових європейських студій , курси та семінари з програм ЄС та управління європейськими проектами, семінари та навчальні заходи з актуальних питань ЄС - а також інші спеціалізовані навчальні курси з права, економіки та політики ЄС для місцевих органів (регіональний уряд, провінції, муніципалітети тощо) та Європейського управління з безпеки харчових продуктів (EFSA).

120226_pexels-photo-1438072.jpegБуро Тисячоліття / Пексель

Члени-засновники, спонсори та Науковий комітет

Членами-засновниками Фонду Європейського коледжу Парми є Університет Парми, Асоціація підприємців Парми та Торговельна палата Парма.

Окрім отримання спеціального внеску від Fondazione Cariparma , до Європейського Фонду Коледжу Парми входять такі члени-спонсори: муніципалітет Парми, провінція Парма, регіональна влада Емілія-Романья та Міністерство закордонних справ Італії .

До Наукового комітету Європейського Коледжу Парми входять: Нікола Антонетті, Чезаре Ацалі, Марко Балдассарі, Мартін Бангеман, Антоніо Д'Алоя, Етьєн Давіньон, Жак Делор, Франко Фраттіні, Франко Москоні, Ана Паласіо та Романо Проді.

Навчання та життя в європейському місті

Фонд базується в головній будівлі Університету Парми, в центрі міста. Парма - місто, приємне для студентів, і ідеально поєднувати освіту, культуру та дозвілля. Це місто відкрите і просте в ньому, і воно належить до числа найбільш цінуваних італійських та європейських міст.

Дані показують, що Парма належить до числа провідних європейських міст за якістю життя , що прирівнюється не тільки до багатства, але й до соціальних послуг та доступності до багатьох культурних подій : драми, музики, концертів, кінотеатрів, бібліотек, музеїв та виставок . У місті також проводиться безліч важливих ярмарків та є численні спортивні споруди.

Внаслідок великої кількості студентів університету, які проживають у Пармах, соціальне життя є досить активним та захоплюючим. Можливості дозвілля нескінченні та різноманітні. Їжа відома, а «поїсти разом» - це соціальна та смачна традиція. Центр міста переповнений винними барами, невеликими «тратторіями», місцями для піц, пабами та кафе, які легко дістатися пішки або на велосипеді.

Розташування

Парма

Address
Strada dell'Università,12
43121 Парма, Емілія-Романья, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: